شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-10-18 09:59 AM

(2011-10-17 10:00 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
آقا آرش دوربین رو از کجا خریدی ؟ قسمت ما که نشد مبارک شما باشه .Khansariha (8)

سلام
الماس شرق . الهه شكار

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-18 10:26 AM

(2011-10-18 08:48 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه خدا بخواد و قسمت بشه کپسول رو آتش نشانی تحویل بده جمعه قرار میگذارم بریم برای صفر کردن دوربین فقط با این پرومگنوم های خراب نمیدونم میشه درست صفر کرد دوربینو یا نه؟ نظرتون چیه بچه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

پرو مگنوم؟!اصلا حرفشم نزنید آقا ابولفضل حالا که همه چی براتون مهیا شدته با پرومگنوم حرومش نکنید!!!چیزی که زیاده ساچمه خوبه.سامیانگ هم حریری داره اصلا حرف کندور نیست که توش پرو مگنوم بزاریم؟تازه سوپر سونیکم میشه تو سرعت بالا

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-10-18 12:16 PM

سلام علی اقا سامینگ تو مشهد چنده؟ قیمت دارید؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-18 12:20 PM

حریری میداد 29 هزار منتهی فک کنم بشه تخفیف خوبی ازش گرفت.قیمت تو تهران هم فک کنم 22 باشه

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-10-18 01:26 PM

ساچمه خوب و دم دست یعنی تو مشهد کجا دارن اگه بشه امشب میخوام برم بخرم.
کیف برای کندر جان هم باید بخرمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-18 01:32 PM

(2011-10-18 01:26 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه خوب و دم دست یعنی تو مشهد کجا دارن اگه بشه امشب میخوام برم بخرم.
کیف برای کندر جان هم باید بخرمKhansariha (8)

حریری دیگه-خیابان خسروی.بعدشم الماس و حکیم-ولی سامیانگو من فقط جای حریری دیدم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-10-18 02:53 PM

حريري انصاف نداره كه هيچ اخلاقش هم كه اگه باباش باشه بازهم هيچ . خيلي سرد برخورد ميكنه . اگه كاور خواستي برو الماس يا الهه شكار يا فروشگاه رنجر از نوع 5 سانتش بگير كه ضخامتش بيشتره . ارزان تر هم نسبت به بقيه ميدهد ولي اول از جاي ديگه قيمت بگير تا قيمتا رو داشته باشي .ساچمه ساميانگ هم من قبلا تو فروشگاه شكار زندگي در ابتدا بلوار ايرج ميرزا بلوار وكيل آباد ديدم حالا نميدونم داره يا ولي ايشون هم ساچمه هاي خوبي مياره يه خبر هم اونجا بگيري بد نيست .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-18 02:58 PM

آقا آرش در مورد حریری دقیقا درست میفرمایید-اما قلق داره!!!اون شاگردش رو اصصلا تحویل نگیرید که تا میرید تو مغازه ......

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-10-18 03:04 PM

به نظر من اصلا نبايد تو مغازه همچين آدمايي بري تا چه برسه خريد من حتي يه بار با ايشون بحثم افتاد . يه بنده خدايي همزمان با ما اومد تو مغازه ايشون كه خريد كنه تا ديد من با پسرش صحبت مي كنم و شوخي ، منو كشيد كنار گفت تو رو خدا برام قيمت اين تفنگ چينيه رو بگير ، گفتم خودت چرا نمي پرسي گفت من از برخورد و اخماش مي ترسم Khansariha (219)
جاتون خالي علي آقا . الان از پشت پنجره اتاق محل كارم به بيرون يه ديدي زدم ديدم دو تا كفتر چاهي روي يك كانال كولر نشسته اند تا منو ديدند پر زدند در فاصله اي حدود 2 متر ي من

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-10-18 11:29 PM

علی جان نامبر تو
شما تا کی مشهد هستین مگه ؟
با علی آقای نامبر وان صحبت کردم گفتن پنجشنبه و جمعه بیکارن اگه شما هم باشین خیلی خوب میشه
راستی همه جا رو گشتم پایه یک تکه برای ریل 20 میلیمتری پیدا نکردم مثل اینکه زحمتش افتاد گردن خودت فقط اگه میشه بگو کی میری کی برمیگردی؟Khansariha (48)
امروز که دنبال پایه میگشتم دو تا از مغازه دارها گفتن تفنگتو بیار برات اضافی ریلشو ببریم . خندم گرفته بود همه دنبال ریل بزرگن و میرن ریل رو جدا میخرن اینا میگن بیا برات ببریم و کوچیک کنیم عجب وضعیتیه این مشهد !!!!!Khansariha (290)
پرچم یادم رفت :
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)