شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-17 10:04 PM

(2011-10-17 10:00 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
آقا آرش دوربین رو از کجا خریدی ؟ قسمت ما که نشد مبارک شما باشه .Khansariha (8)
دوستان مشهدی اگه جایی پایه یک تکه 20 میلیمتری دیدن یا میدونن که داره خبر بدن . این ریل ریتای هم واسه ما شده دردسر آخه همه پایه 11 میلیمتری دارن و 20 میلیمتری فقط 2 تکه هست که باهاش دوربین رو نصب کردم ولی دوربین 1 سانت روش عقب نشینی کرد و صفرش بهم خورد
اگه تو مشهد پیدا نشد راهی هست که از شهرهای دیگه سفارش بدم برام بیارن ؟
لطفا راهنمائی کنین .
اینم پرچم :Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

من دارم میرم تهرون فردا شب ... فردوسی هم میرم اگه بود میخرم برات اما احتملا زیاد 1 هفتهتهرانم و میافته برای اون موقع!!!اما تو مشهد هم باید پیدا بشه الماس و حکیم رو گشتی؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-10-17 10:13 PM

آره الماس و حکیم نداشت اگه تا اون موقع پیدا نکردم زحمتش میوفته گردن خودتKhansariha (8)
خدایا شکر Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-17 10:35 PM

بگ جان شما ریتای داری؟چطوره؟راضیی؟دقت؟قدرت؟
برای دوربین هم استپ بستی ولی باز رفته عقب؟اگه خواستی هماهنگ کن هم تفنگتو ببینم هم اگه استپ نبستی و مشکل داری اونو راه به راه کنم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-10-17 10:47 PM

بله علی آقا ریتای دارم قدرتش حدودا 23 ژوله و دقت بالایی داره
برای پایه هم استپ نبسته بودم ولی دوربین از توی طوق عقب نشینی کرده بود و پایه از جاش هم تکون نخورده بود .
علی آقا شما کی وقت داری تفنگو بیارم ببینین اگه بشه یک جای نزدیک قرار بذاریم هم شکار کنیم هم مسائل فنی خیلی خوب میشه .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-17 10:49 PM

شما جات کجا بود داداش؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-10-17 10:51 PM

بلوار توس
دقیقا اونطرف قاسم آباد

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-17 10:54 PM

شمارتو برام پیغام خصوصی کن هماهنگ میکنیم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-10-17 10:56 PM

چشم
فقط من فردا رو کامل کلاس دارم و خونه نیستم ولی 4 شنبه تا شنبه بیکارم و کلاس ندارم
اینم برای شماKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-18 06:01 AM

(2011-10-17 10:56 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم
فقط من فردا رو کامل کلاس دارم و خونه نیستم ولی 4 شنبه تا شنبه بیکارم و کلاس ندارم
اینم برای شماKhansariha (8)

منم هستم.اگه شد بیاید تو کال(علی میدونه)که بتونیم قشنگ نیگاش کنیم

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-10-18 08:48 AM

اگه خدا بخواد و قسمت بشه کپسول رو آتش نشانی تحویل بده جمعه قرار میگذارم بریم برای صفر کردن دوربین فقط با این پرومگنوم های خراب نمیدونم میشه درست صفر کرد دوربینو یا نه؟ نظرتون چیه بچه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)