شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2020-09-24 09:44 AM

سلام و درود به دوستان گل Khansariha (8)

ماشاا.. پرچم رو آوردین بالا Khansariha (256)

انشاا.. روزی برسه که نشاط و شادی در وجود تمام مردم موج بزنه Khansariha (219)
(2020-03-22 10:26 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی کجاست؟کسی ازش خبر داره؟؟؟فریمان بود
چطوری علی اقا Khansariha (8)

داداش دوستان همه درگیر هستن شدید . اگر دیدید سلام ما رو هم برسونید Khansariha (48)

یاد اون دوران بخیر

فقط لامصب حسرتش مونده Khansariha (59)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2021-02-18 02:23 PM

(2020-09-24 09:44 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به دوستان گل Khansariha (8)

ماشاا.. پرچم رو آوردین بالا Khansariha (256)

انشاا.. روزی برسه که نشاط و شادی در وجود تمام مردم موج بزنه Khansariha (219)
(2020-03-22 10:26 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی کجاست؟کسی ازش خبر داره؟؟؟فریمان بود
چطوری علی اقا Khansariha (8)

داداش دوستان همه درگیر هستن شدید . اگر دیدید سلام ما رو هم برسونید Khansariha (48)

یاد اون دوران بخیر

فقط لامصب حسرتش مونده Khansariha (59)

واقعا هم یاد همه بخیر

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2021-04-06 07:03 AM

سلام و هزاران درود به دوستان عزیز Khansariha (48)

انشاا.. حال همگی دوستان خوب خوش باشد .Khansariha (219)

هی به خودمون وعده میدیم که انشاا.. سال بعد بهتر خواهد شد متاسفانه برخی اتفاقات قابل پیش بینی نیست مثل همین بیماری کرونا ، انشاا.. زودتر این آفت از بین بره تا مردم بتونن یه نفسی براحتی بکشن Khansariha (256)

باآرزوی موفقیت برای تمامی دوستان Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2021-09-04 08:06 AM

سلام و درود به دوستان و همشهری های عزیز Khansariha (8)

امیدوارم سالم و تندرست باشید Khansariha (256)

ارادتمند شما هستم . یاحق Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Mohammadsardar - 2021-09-04 08:24 AM

سلام به همگی شما خراسانی های عزیز .سوالی داشتم در محضر شما عزیزان ببخشید کسی از دوستان هست که مغازه تفنگ بادی داشته باشه اگه هست که لطف کنه و اسم مغازه و مکانشو بگه اگه نیس یه مغازه دار درست کار معرفی کنیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Mohammadsardar - 2021-09-11 12:04 PM

دوستان کسی نبود جواب بده لطف کرده هاKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - haamidreza - 2021-09-22 07:54 PM

(2021-09-11 12:04 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی نبود جواب بده لطف کرده هاKhansariha (8)

سلام دوست عزیز
واقعیت ش اینکه دنبال آدم درست نگرد نیست
دور میدون ده دی داخل پاساژ طاهری دوتا هست
بازار روس‌ها قدیم یا حافظ تو خیابون سعدی دوتا هست
تو بازار سپاد یکی هست
تو الماس شرق هم دوتا هست
ظلع غربی میدون امام حسین دویست متر بری جلو سمت چپ بلوار یکی هست

برو از همه شون قیمت بگیر

RE: تاپیک بچه های مشهد - Mohammadsardar - 2021-09-22 07:59 PM

ممنون بابت جوابتون جناب واسه شکاری چطور: کسی که کار بلد باشه

RE: تاپیک بچه های مشهد - amn - 2021-10-24 02:04 PM

عزیزان مشهدی با اجازه‌.
اقا Mohammadsardar میتونید توی گوگل مپ بنویسید فروشکاه سلاح شکاری هرچی باشه میاد بالا.
فعلا خداحافظ موفق باشید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2022-05-16 03:12 PM

(2011-04-17 08:31 PM)Ali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گلم.کم کم مشهدیای گل داره عدشون زیاد میشه و یه همچین تاپیکی لازمه برای هماهنگی و قرار گذاری.
اول اینو بگم تا الان چند تا پیشنهاد به میلاد دادم برای بهبود سایت اونم انجام داده،حالا یه پیشنهاد دیگه دارم اینکه تمام تاپیکهائی با این مضمون که بچه های یه استان یا یه شهرستان میزنن توی یه بخش جدید و یه انجمن جدید باشه به نام انجمن قرار ملاقات ها و گزارش ها به این صورت که وقتی چند نفر میرن شکار یا قراری چیزی میزارن اول هماهنگ میکنند و بعد هم میان عکساشو میذارند!مثلا من جمعه با دوستام رفتم شکار اول فراخوان میزنم توی تاپیک مربوطه بعد عکسی که گرفتیم رو میذاریم برای همه.این بخشم باشه یادگاری از من تا وقتی سربازی بودم به یاد منم باشید.این پیشنهاد به میلاد پ.خ شد.
دوم اینکه مشهدیا و خراسانیای عزیز سلام.از این به بعد این تاپیک به این ترتیبی که گفتم ادامه پیدا میکنه و همه میتونیم بیشتر با هم آشنا شیم.یا علی

سلام به همه بکس فروم و مشد.به یاد 11 سال پیش اومدم عرض ادب کنم و برم!
قدر هم و لحظه ها رو بدونیم
وایرخ 90 خریدیم 300 هزار تومان
شده 15 میلیون تومان ظاهرا
قدر علی مشهدی 1 و دو رو هم بدونید البته الان علی 1 ترکیه هست و منم کلا تهرانم
دوستون دارم
مهدی که فریمان بودی اگه این پیامو میخونی بدون که عشقی