شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - haamidreza - 2020-03-14 11:53 AM

(2020-03-14 12:17 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان عزیزم در این سایت خوب و خاطره انگیز بعد از 5 سال

سلام به همه ی هم شهری ها و هم استانی ها
ارادتمندیم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
انشالله کرونا شکارمون نکنه در خدمت همه ی دوستان هستیم
مخصوصا ارش خان عزیز

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2020-03-14 04:21 PM

(2020-03-14 11:53 AM)haamidreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-03-14 12:17 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتمندیم
مخصوصا ارش خان عزیز

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر آقا حمید . والا میگن بادمجان مشهدی هم مثل نوع بمی آفت نداره . ما مشهدیها هم بهمراه مابقی استانهای کشور ایشالا میگذرونیم کرونا رو ... فقط باید خیلی مراقبت کرد دیگه و تعارف هم با هیچکسی نداشت . چون بحث تعارف بردار نیست . ایشالا من هم خوشحال میشم " مخصوصا برای احوالپرسی با گرازها در رکاب باشم . خخخخخخخخ . Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2020-03-15 01:41 AM

ایشالا من بک پی سی پی بخرم برگردم به میادین

RE: تاپیک بچه های مشهد - haamidreza - 2020-03-15 10:33 AM

(2020-03-14 04:21 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-03-14 11:53 AM)haamidreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتمندیم
مخصوصا ارش خان عزیز

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر آقا حمید . والا میگن بادمجان مشهدی هم مثل نوع بمی آفت نداره . ما مشهدیها هم بهمراه مابقی استانهای کشور ایشالا میگذرونیم کرونا رو ... فقط باید خیلی مراقبت کرد دیگه و تعارف هم با هیچکسی نداشت . چون بحث تعارف بردار نیست . ایشالا من هم خوشحال میشم " مخصوصا برای احوالپرسی با گرازها در رکاب باشم . خخخخخخخخ . Khansariha (8)Khansariha (256)

سلام ارش جان
ارادتمندیم
حتما و صد البته
بدجور هوس کبک و گراز کردم Khansariha (215)Khansariha (215)
هستند هنوز یا رفتن از اون منطقه ؟/
(2020-03-15 01:41 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایشالا من بک پی سی پی بخرم برگردم به میادین

چرا پی سی پی
ساچمه و گلوله بهتره Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2020-03-15 04:04 PM

Khansariha (8)Khansariha (256) کجا دارن برن "خیلی وقته حاضر باش دادن ... البته امسال من هربار رفتم اونجا " اصلا نشد بخاطر برف زیاد و باد و بوران شدید بزنم و برم بالا اما خب عالی بود وضعیت حیوانات ( مخصوصا کبکها ) ... از همه طرف صداشون میومد که هیچ " گروه سرود راه انداخته بودن ( خخخخخخ ) 3 هفته پیش ( از اول اسفند ) که رفتم اما باد از زمین بلندت میکرد ... حالا بالای کوه رفتن که جای خود ... دوبار پام در رفته امسال از شدت باد که پرتم کرد به بغل ... یعنی از اون روز که باهم بودیم و باد و باران شد دهها برابر بدتر بود در بهتر حالتش ... توی اون هوا برگشتم و توی راه ( نزدیک غروب ) خیلیها با ماشین اومده بودن و میپرسیدن : ما کجا چادر بزنیم ؟!!. گفتم : مرد مومن " من دارم از ترس سیل و باران شدید و خراب شدن هوا فرار میکنم و تو میخوای بیای شب چادر بزنی وسط این باد و بوران ؟!!!!! . ( خخخخخخخخخخ ) ... خلاصه داداش " هستیم در خدمتتون . امسال وضعیت عالیه . چون ابر و باد و مه و خورشید همگی دست به دست هم داد و 6ماه کلا اون حیوانها قرنطینه بودن و چشمه ها پُر آب و محل خلوت و مکان حاضر ... حتی چوپانها هم امسال نبودن بالای کوه ... امسال زمستان پُر خیر و برکتی برای طبیعت و حیوانات بود " برعکس آدمها ... من هم با صدای تیر و مخصوصا شاتگان حال میکنم مثل شما ... اما خب پی سی پی هم کاربرد و عالم و طرفدار خودش رو داره اما اگر بشه حداقل هر دو مورد ( ساچمه زنی و پی سی پی ) کنار همدیگه باشه عالیه ... باروت سر و صدا و مصائب داره گاهی اوقات ... سکوت رادیویی بهتره گاهی ... Khansariha (266) Khansariha (266) Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - haamidreza - 2020-03-16 09:50 AM

پس بذار هوا بهتر بشه با امیر میایم سمت شما یه شب بریم اون بالا ها یه دوری بزنیم
اون روز که کلی خاطره شد تو اون بارون
به نظر من اولین تفنگ یه شکارچی ساچمه زنی هست
چون باهاش میشه همه کار کرد
پیر و جوون نداره و تو هر سنی میشه باهاش رفت شکار
پی سی پی تفنگ خاصی برا جاهای خاصیه
گلوله زنی هم که ادم خودشو میخواد کسی که توان دو روز کوه پیمایی رو داشته باشه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2020-03-20 09:51 AM

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه همشهریان عزیز و گرامی . سال نو رو به همه عزیزان تبریک میگم و امیدوارم سالی سرشار از سلامتی و شادی و اسکناس داشته باشید و به آرزوها و ایده آل هاتون توی سال 99 برسید ... با آرزوی سالی خوش و بدون بیماری و سرشار از خیر و برکت و آبادانی برای ایران و ایرانی . حق نگهدار همه اساتید انجمن ... Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2020-03-22 10:26 PM

مهدی کجاست؟کسی ازش خبر داره؟؟؟فریمان بود

RE: تاپیک بچه های مشهد - samani - 2020-09-04 07:10 PM

سلام دوستان وقتتون بخیر
میگن اداره اسلحه مهمات مشهد ادرس تغییر کرده کسی از دوستان ادرس جدید رو داره؟برا تمدید جواز

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2020-09-04 08:48 PM

(2020-09-04 07:10 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقتتون بخیر
میگن اداره اسلحه مهمات مشهد ادرس تغییر کرده کسی از دوستان ادرس جدید رو داره؟برا تمدید جواز

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر شما و همه دوستان . آدرس محل جدیدش کوهسنگی - دکتر بهشتی از میدان حبرانی ( میدان اول از سمت تقی آباد ) بسمت بولوار نامجو است . اگر به محدوده دکتر بهشتی وارد باشید مکانی که اداره اسلحه مهمات دایر شده " قبلا بانک سپه ( اختصاصی کارکنان لشگر 77 ) بود . روبروی دیوار باغ الندشت است . حق نگهدار اساتید انجمن . Khansariha (8)Khansariha (256)