شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - python - 2016-09-10 01:40 AM

سلام
مثل اینکه امسالم ممنوعه

دوستان کسی فروشگاه خوب و منصف برای لوازم ماهیگیری سراغ نداره ادرسشو بده، تو مشهد؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - romin - 2016-09-10 11:40 PM

(2016-09-10 01:40 AM)python نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مثل اینکه امسالم ممنوعه

دوستان کسی فروشگاه خوب و منصف برای لوازم ماهیگیری سراغ نداره ادرسشو بده، تو مشهد؟؟؟؟

الماس شرق اقای میر نژاد فکر کنم فامیلیش بود . اگر اینترنتی بگیری ارزونتره سایت بزرگی به نام تری ام تری به انگلیسی نام سایتش است

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2016-09-22 05:49 PM

سلام دوستان
ادرس جایی که بشه کپسول رو شارژ کرد رو می خواستم
اتشنشانی دیگه پر نمیکنه.

RE: تاپیک بچه های مشهد - alimaleki - 2016-09-23 12:24 AM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) همشهری عزیز میدان 10دی فروشگاه الصیادKhansariha (8)Khansariha (8)
(2016-09-10 01:40 AM)python نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مثل اینکه امسالم ممنوعه

سلام همشهری عزیزKhansariha (8) فروشگاه الصیادKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - haamidreza - 2016-09-23 01:34 PM

سلام به بروبچ مشهدی

من یه اسلحه ی اکار دارم اگه کسی از بچه ای اینجا اسلحه ساچمه زن داره و به اطراف مشهد اشناست دو اهل بیرون رفتن و چندتا تیرانداختن هست خبر بده هماهنگ کنیم یه دوری اطراف مشهد بزنیم

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2016-09-24 09:46 AM

(2016-09-23 01:34 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به بروبچ مشهدی

من یه اسلحه ی اکار دارم اگه کسی از بچه ای اینجا اسلحه ساچمه زن داره و به اطراف مشهد اشناست دو اهل بیرون رفتن و چندتا تیرانداختن هست خبر بده هماهنگ کنیم یه دوری اطراف مشهد بزنیم

سلام دوست عزیز
فعلا که شکار ممنوع هست وگرنه ما هممون دلمون میخاد یه دوری توی دشت و بیابون بزنیم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2016-09-24 05:59 PM

(2016-09-23 12:24 AM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) همشهری عزیز میدان 10دی فروشگاه الصیادKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام
مثل اینکه امسالم ممنوعه

سلام همشهری عزیزKhansariha (8) فروشگاه الصیادKhansariha (8)Khansariha (8)

فرشگاه الصیاد هم دستگاهش خرابه .جایی دیگه سراغ ندارید؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - haamidreza - 2016-11-10 09:35 AM

باسلام خدمت همشهرياي عزيز
اگه كسي واسه فردا جمعه 21 ابان برنامه اي داره خبر بده من فردا رو پايه ام

RE: تاپیک بچه های مشهد - one - 2016-11-11 06:24 PM

سلام دوستان اخر فصل نمیخوان پروانه شکار بدن ؟Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های مشهد - haamidreza - 2016-11-12 07:32 AM

سلام
نه برادر فكر نكنم از اين خبرا باشه جوري كه اينا گرفتن بايد تفنگ ها رو قاب كنيم بزنيم به ديوار

كلا كارشون اشتباهه

مشهد رو كلاغ برداشته هر جا رو كه نگاه ميكني يه گله كلاغ سياه نشسته
واسه خودشون دارن ميچرن
خب اين افزايش جمعيت اين كلاغا باعث كاهش جمعيت گونه هاي ديگه ميشه
چهار تا طرفدار محيط زيست هم با تفكر پروانه اي به اين كلاغا غذا ميدن فكر ميكنن دنيا رو دارن نجات ميدن

نميدونم والا شايد مشكل از ماست كه از طبيعت و بوي باروت لذت ميبريم شايد ديدن كلاغ هم لذت داره
و من درك نميكنم