شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2015-12-09 07:33 PM

آقا آرش ؟
سلام
ساچمه هالو پویت چی شد قربان

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-12-16 03:33 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

اميدوار حال دوستان خوب باشد . Khansariha (8)

دم همه دوستان گرم Khansariha (256)
(2015-12-09 07:33 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا آرش ؟
سلام
ساچمه هالو پویت چی شد قربان

سلام علي جان Khansariha (8)

چطوري برادر .

اي بابا اين ساچمه هاي شما هم براي ما داستان شده . Khansariha (256)

علي جان شماره منو كه داري يه روز يه قرار بزار تا ببينم كجا گذاشتم . آخه خيلي وقته سراغ تفنگ نرفتم . نمي دونم وسايل كجا هست . ولي يه بار يه بسته جي اس بي پيدا كردم داد يكي از بچه ها كه قسمتش بود . Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2015-12-16 10:57 PM

سلام به همه دوستان گل
چطوری جواد جان ؟ چطوری علی جان ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2015-12-19 12:35 PM

سلام به دوستان همشهری
چه خبر؟
یه گروه تو تلگرام درست کنیم تا اونجا هم بتونیم با هم بچتیم و هم قرار ملاقات ها و بیرون رفتنی ها رو ست کنیم
از 10 ام تا 26 ام ماه بعد امتحان دارم و دیگر ازاد میشم از این دانشگاه ان شااله

RE: تاپیک بچه های مشهد - kargadankosh - 2015-12-31 04:22 PM

سلام دوستان پايگاه اتش نشاني اخرمفتح جابجا شده ازدوستان كسي اطلاع نداره كجا رفته برا شارزكپسول مي پرسم

RE: تاپیک بچه های مشهد - alimaleki - 2015-12-31 10:09 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) همشهری عزیزاقای kargadankoshفروشگاه الصیاد میدان 10دی هم کپسول شارژمیکندKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - kargadankosh - 2016-01-01 12:59 PM

ممنون ازجوابت علی اقا -اقا امیدرودرجریان هستم میخاستم ببینم این بنده خداکجا رفته

RE: تاپیک بچه های مشهد - meysamhunter - 2016-01-05 04:17 AM

(2015-12-31 10:09 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) همشهری عزیزاقای kargadankoshفروشگاه الصیاد میدان 10دی هم کپسول شارژمیکندKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

ارهولی اصلا اخلاق نداره.من واس دوربین رفتم مغازش که انگار باادم دعواداره.بهم میگه اگه دوربین و میخوای بخری از ویترین بیارم خخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2016-01-05 08:49 AM

سلام به دوستان
کسی قیمت فشنگ ایرانی و استرلینگ رو داره
داداشم چند بسته فشنگ سهمیه داره میخواد بفروشه و استرلینگ بخرهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - romin - 2016-01-25 03:16 AM

دوستان غیر از الصیاد ایا جای دیگری برای شارژ کپسول تا 300 بار وجود داره وقیمتاش به چ صورته من قبلا از دوستان ادرس یک آتش نشانی پشت پمپ بنزین آدرس داشتم ولی العان خاطرم نیست ...الصیاد بردم 300 بار شارژ نکرده بود البته کپسول یکی از بچه ها ....اگر دوستان محبت کنند چند آدرس ذکر کنند ممنون می شم