شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - armankhan - 2015-10-20 11:46 PM

سلام دوستان مشهدی.
از اعضای مشهدی کسی هست که به والیبال علاقه داشته باشه ؟با توجه به اینکه مشهد هم یه تیم سوپر لیگی داره.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-10-23 07:07 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام بر همشهريان گرانقدر.ضمن عرض تسليت به مناسبت ايام سوگواري اباعبدالله الحسين(ع)*اميدوارم ايام بكام دوستان باشه و از اين ايام استفاده ببرند از همه نظر...ورود آقا ميلاد رو به سايت هم خوش آمد ميگم(گواينكه ثبت نام ايشون برج تيرماه بوده)*انشاالله شاهد فعاليتهاشون در انجمن(مخصوصا اين تايپك) و به اشتراك گذاشتن تجارب و معلوماتشون باشيم و استفاده ببريم.انشاالله براي فعاليتهاي بيرون از انجمني هم در خدمت ايشان و ساير دوستان باشيم...تا الان كه قسمت نشده...امسال فعاليتها خيلي كم شده و خيلي از دوستان اصلا توي انجمن نيستن يا خيلي كيميا شدن و دير به دير ميان يا گاها چراغ خاموش ميان انجمن و ميرن!!!!!!!.حق نگهدار همه دوستان و همشهريان گرامي.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-10-25 09:14 PM

سلام همشهریان گل
انشاالله که.عزاداری.همه دوستان مورد قبول خداوند قرار بگیره
حقیقتا موتورم سوپاپ زد و.در حال حاضر درگیر تعمیرش هستم و بعید میدونم تا آخر هفته روبه راه شه.
اگر کسی واسه آخر هفته برنامه ای داشت (مخصوصا ماهیگیری ) در صورت محیا بودن شرایط (یعنی اگه جا داشتن) به بنده هم اطلاع بدن تا در جوار دوستان آخر هفته را بگذرونیم.
با سلام خدمت همشهریان گل امیدوارم عزاداری همه دوستان مورد قبول خداوند واقع بشه
حقیقتا موتور من سوپاپ زد و بعید میدونم تا آخر هفته جمع بشه اگر کسی از دوستان آخر هفته برنامه ای واسه بیرون رفتن الخصوص ماهیگیری داره و شرایطش محیا بود ( ماشینش جا داشت) به بنده هم اطلاع بده تا آخر.هفته را در جوار دوستان بگذرونم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-10-27 07:00 AM

با سلام خدمت همشهریان گل
مثل اینکه هیچکس واسه آخر هفته اعلام آمادگی نکرد, بنده کماکان منتظرم.
هفته قبل که عاشورا و تاسوعا بود اصلا دلم نمیخواد این جمعه را تو خونه باشم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-11-02 10:30 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

ماشاا.. هواي مشهد خيلي خوب شده بالاخص با اين بارندگي . Khansariha (8)

دم همه رفقا گرم . Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2015-11-03 07:24 AM

سلام به همشهری های گلKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2015-11-03 09:13 AM

(2015-11-02 10:30 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

ماشاا.. هواي مشهد خيلي خوب شده بالاخص با اين بارندگي . Khansariha (8)

دم همه رفقا گرم . Khansariha (256)

سلام به همگی دوستان
آقا آرش ساچمه هالوپوینت های مارو کی میدین از آخر؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-11-03 10:08 PM

با سلام خدمت رفقا هفته قبل رفتم صد شهید یعقوبی
این.هفته منتظر خبر رفقا گل این تاپیک.هستم. جمعه اگر کسی برنامه خاصی داشت به من هم خبر بده

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2015-11-04 09:31 AM

سلام به همشهریان گلKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-11-11 04:50 AM

سلام همشهریان عزیز
انشاالله این هفته میخوایم بریم زاوین یا گلمکان از دوستان اگر کسی تمایل داشت که بیاد اطلاع بده.