شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-10-04 11:01 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

انشاا.. كه هميشه دوستان پايدار و برقرار باشند . Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - alimaleki - 2015-10-04 08:24 PM

سلام دوستان وهمشهریهای عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) کسی از دوستان همشهری دستگاه کرنوگراف دارد؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
سلام دوستان وهمشهریهای عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) تقدیم با غم اندوه به شما حال هوای امروز شهرمان !!!!!!هوا هم مثل دل ما بارونی بود Khansariha (367) عکس اول فرودگاه تهران [تصویر: 1ورود.jpg] [تصویر: -مشهد.jpg] [تصویر: 3.jpg] [تصویر: 4.jpg] [تصویر: 7.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2015-10-05 09:27 PM

دوستان همشهری سلاممممممم

قیمت pcp مشهد چطوریاس؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - alimaleki - 2015-10-05 09:44 PM

سلام دوست وهمشهری عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)کاملترین مجموعه تفنگ ولوازم PCP را درمشهد فروشگاه الصیاد در میدان ده دی دارد!!البته منPCP ندارم ولی چندین بار قیمت گرفتم با قیمت تهران تقریبا یکی بودKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-10-14 11:22 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

اميدوارم حال همه دوستان خوب و خوش باشد .

مخلص تمام دوستان Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-10-15 07:13 PM

سلام رفقا فردا جایی نمیرید ?

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-10-15 10:26 PM

سلام تا به حال کسی سد زاوین کلات واسه ماهیگیری رفته? اجازه میدن ماهی بگیری ?
در صورت اطلاع لطفا سریعتر جواب بدید تا بدونم فردا باید کجا برم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - mohsen.66 - 2015-10-17 05:20 PM

عرض سلام خدمت دوستان و هم عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام عزاداری سید الشهدا علیه السلام
خیلی دلم میخواد یه قراری بذاریم با دوستان (چند ساله عوض این فرومم) ولی نه خدایی وقت میکنم و نه وسیله دارم از همین نعمت فضای مجازی استفاده میکنم
انشالله که فرصتش پیش بیاد دوستان
حق نگه دار همه ی شما

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-10-17 06:25 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام بر همشهريان گرامي.امروز بعد از روزها گرما*باران نعمت هم اومد و اولين سرماي پاييزه.اميدوارم امسال سال پر بركت و بارشي داشته باشيم.به اميد حق و انشاالله.Khansariha (8)Khansariha (256)يك سلام ويژه هم به آقا محسن گرامي-حالا بي وسيله اي رو ميشه يك كاريش كرد(بالاخره وسيله جور ميشه) اما نبود وقت رو نه(شما خودت بايد يه چاره اي براش پيدا كني)....انشاالله براي همگيمون خدا هردو رو درست كنه.به اميد حق و حق نگهدار همه دوستان.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - miladdelghandi - 2015-10-20 10:43 PM

آقا من اعلام آمادگی میکنم واسه بیرون رفتن البته وسیله ندارم.و راستی اگه گروه شبکه اجتماعی هست منو هم ادد کنید مرسی 09157068771