شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-08-25 07:08 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

صبح بخير خدمت دوستان Khansariha (256)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2015-08-25 09:24 PM

سلام خدمت دوستان مشهدی و دوستان دیگر که وارد بحث اخیر شده اند. پیرو پست اخیر کاربر rezayi باید گفت جلب و یا پلمپ فروشگاهی که تو زمینه سلاح بادی و ... کار می کنه همیشه به دلیل موارد فروش کالاهای داخل فروشگاه نخواهد بود. بنده قصد قضاوت در مورد اخیر رو ندارم اما به صورت قانونی بخشنامه , تبصره و ... در رابطه با ممنوعیت سلاح بادی در کالیبرهای 4.5 و 5.5 چه سیستم فنرپیستون و چه پنیوماتیک تصویب و یا در قوانین جاری سلاح صادر نشده است. قضاوت به رای و یا اشتباه مجری هم در دادگاه مورد بررسی قرار میگیرد و هردمبیل که مگر صاحب تفنگ بادی مواردی خلاف قوانین انجام داده باشد مانند شکار , استفاده های غیر مجاز و تبدیل و ... که این موارد ربطی به ممنوع یا ازاد بودن استفاده از این سلاح ها ندارد اما در هر صورت با اثبات جرم می تواند به عنوان ابزار جرم جلب و مصادره شود. حالا دوستان هی دنبال شکار با تفنگ بادی و مطرح کردنش در تاپیک ها و اصرار بر شکار با بادی باشند. Khansariha (226)

موفق باشید Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - kargadankosh - 2015-08-25 10:41 PM

سلام دوستان به نظرمن هم احتمالا شایعه هست شایدبرابنده خدازده باشند چون اقاامید براخودش تو فروشکاه های دور وبر اسمی داره وتنهاجایی که کپسول شارژمیکنه البته توهمکارانش وربطی به پی سی پی نداشته باید دوستان ازخودشون سوال کنند

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2015-08-26 12:44 PM

با سلام خدمت دوستان و همشهریان عزیز
درمورد ممنوعیت پی سی پی عرض کنم من هفته پیش فردوسی بودم و تمام پی سی پی های بالا 40 ژول جمع آوری شده بودند ولی بقیه پی سی پی ها پشت ویترین مغازه ها حضور داشتند(البته چندین مورد گالاتیان هم دیدم)
موضوع دیگه اینکه دوستان اگه برنامه ای واسه بیرون رفتن دارن اعلام کنن که ما هم در رکابشون باشیم، سه روز پیش بنده یه سری به کوههای قوچان زدم و واقعا از لحاظ روحی شارژ شدم؛ هوای تازه، آب چشمه،نون تنوری و چای آتیشی با آب چشمه واقعا چسبید جای همه دوستان خالی
اگه از دوستان کسی پایه هست و ماشین داره(ماشین بنده تو سفر قبلی خراب شده) بهم خبر بده تا هماهنگ کنم بریم پاتق من؛ هم مکان ماهیگیری داره هم شکار کبک و هم کل و قوچ که البته مورد آخر به هیچ عنوان شکار انجام نمیشه و علاوه بر شکاربانان عزیز مردم خونگرم روستا هم شدیدا ازشون محافظت میکنن و مورد دومم که باید ببینیم جوجه ها بزرگ شدن یا نه
درهرصورت بنده چندروزی مشهد هستم اگه از دوستان کسی قابل دونست خبر بده
ارادت

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2015-08-28 06:15 PM

سلام
دوستان همشهری کسی پایه کوه و شکار نبود!!!!؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
ماهیگیری هم هستا!!!!!Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)بنده تا سه چهار روز دیگه مشهدم و آماده همراهی دوستان

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2015-09-09 12:55 PM

سلام به دوستان گلKhansariha (8)Khansariha (8)
تابستون تموم شد و مشغله کاري و خانواده نگذاشت که براي برنامه ها اعلام امادگي کنم ببينم 6 ماهه دوم با اين درسهاي اين ترم ميشه براي بيرون رفتن اعلام امادگي کرد.
حدودا يک ماه ديگه من حدود 6-7 تومن دستم مياد کسي ميدونه کدوم از اين فروشنده هاي مشهدي منصف تره براي خريد تفنگ شکاري و قيمت هم داريد بديد؟
تک لول روس یا 2 لول آکار و اگه بتونم یکم از خانواده کمک بگیرم 2 لول روس بخرم ان شاالهKhansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-09-13 05:24 PM

اميدوارم اوضاع به وفق مراد باشه . انشاا.. Khansariha (256)

شش ماهه اول امسال كه مجالي براي بيرون رفتن با دوستان پيدا نشد . انشاا.. براي شش ماهه دوم خدا خودش براي همه دوستان شرايطش رو فراهم كنه . Khansariha (8)

نمي دونم دوستان قديمي كجا هستند . چه شده كمتر ميان انجمن . يادش بخير چه ذوق و شوقي تو اين انجمن بود . هر روز قرار تيراندازي .

يادش بخير تا چند وقت پيش شيشه دلستر تو ماشينم بود براي هدف گيري .

اقا ابوالفضل كندر در چه حاله داداش . آقا ياسر كه نيست برامون از اوضاع و احوال وايرخ برامون تعريف كنه .

يادش بخير روزهاي شلوغ انجمن .

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2015-09-13 08:19 PM

(2015-09-13 05:24 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اميدوارم اوضاع به وفق مراد باشه . انشاا.. Khansariha (256)

شش ماهه اول امسال كه مجالي براي بيرون رفتن با دوستان پيدا نشد . انشاا.. براي شش ماهه دوم خدا خودش براي همه دوستان شرايطش رو فراهم كنه . Khansariha (8)

نمي دونم دوستان قديمي كجا هستند . چه شده كمتر ميان انجمن . يادش بخير چه ذوق و شوقي تو اين انجمن بود . هر روز قرار تيراندازي .

يادش بخير تا چند وقت پيش شيشه دلستر تو ماشينم بود براي هدف گيري .

اقا ابوالفضل كندر در چه حاله داداش . آقا ياسر كه نيست برامون از اوضاع و احوال وايرخ برامون تعريف كنه .

يادش بخير روزهاي شلوغ انجمن .

باسلام
آقا آرش جان درسته دوستای قدیمی نیستند ولی همین دوستانی که تازه واردن(یکیش خودم) هم به کرات درخواست قرار تیراندازی و شکار و طبیعت گردی میدن و به جز این یکی دو هفته اخیر تایپیک فعالیت خوبی داشت ولی متاسفانه دوستان قدیمی و جدید وقت نمیکنن و این قرارها شکل نمیگیره که مطمئنن مربوط به کار و مشغله زیادیه که دارند.
انشالا نیمه دوم سال همراه با قرارهای فراوان بچه های مشهد باشه

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-09-14 09:17 PM

با سلام.خدمت همشهریان گل آقا همه دوستان میدونن.به شخصه از اواخر زمستان پارسال هر پنجشنبه یا چهارشنبه محل قرار و مقصد به.دوستان اعلام کردم که متاسفانه به دلایل مختلف دوستان افتخار همراهی این حقیر را ندادن بنده کماکان هر جمعه و تعطیلی به لطف خدا برنامه کوه و بیابونم به راه. قبلا شکار و حالا هم ماهیگیری منتهی به دلیل نبود ماشین, دوستانی که وسیله ندارند و پیغام گزاشتند را نتونستم همراهی کنم.این.پنجشنبه هم.اگه زنده بودم بعدازظهر به سمت فریمان با موتور حرکت میکنم و ظهر جمعه انشاالله بر میگردم. خوشحال میشم با دوستان.و اهالی انجمن شبی دور.هم.باشیم.
اینم قرار آرش جان

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2015-09-15 08:57 AM

سلام دوستان گل همشهری
آرش خان راستش بدلیل مشغله کاری و تحصیل فعلا کندر خان داره کنار خونه در استراحت بسر میبره و حتی دریق از یک بیرون بردن یا حتی بیرون اوردن از کاور.Khansariha (367)
خدمت rezayi خیلی از بچه ها متاهل شدن و بیرون رفتن این جوری که 2 روز بری بیرون مجردی و بعد بیایی خونه با این زندگی اپارتمانی و بچه های شبیه زلزله و سونامی بچه های خودم رو میگم خانوم خونه دیونه میشه و کلا بعد از برگشت باید برم خونه بابام خخخخخخخخخخخخخ شوخی
بی انصافی است
هرچند من بدلیل مشغله کاری فقط پنجشنبه یا جمعه میتونم بیام بیرون اون صبح بریم عصر برگردیم البته با هماهنگی و گرفتن مرخصی از وزیر جنگ یا به اصطلاح خودم رئیس سلب آسایش خخخخ
خدا رو شکر خانوما این نوشته های سرشار از مهر و محبت رو نمیبینن وگرنه باید کلا تو راپله شبها رو به صبح میرسوندم خخخخKhansariha (219)