شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mahmodmoshiry - 2015-08-17 11:04 AM

با سلام
لطفا من را هم اد کنید 09153113389

RE: تاپیک بچه های مشهد - hellboyn - 2015-08-17 11:17 AM

(2015-08-17 11:04 AM)mahmodmoshiry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
لطفا من را هم اد کنید 09153113389

دوستان اگه نظرتون اینه که من شما رو ادد کنم در گروهها.یک پیام توی تلگرام بدین به همون شماره که دادم تا ادد بشین.

RE: تاپیک بچه های مشهد - miladdelghandi - 2015-08-19 03:52 PM

سلام دوست عزیز تفاوتی نداره من یا شما یا بقیه دوستان.آیا این گروه هایی که میفرمایید مربوط به اسلحه و شکار است ؟؟یا خیر؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-08-23 07:25 PM

سلام.دوستان شما هم خبر ممنوعیت خرید و.فروش و.حمل پی سی پی را شنیدین آیا واقعیت داره?

RE: تاپیک بچه های مشهد - hellboyn - 2015-08-23 08:40 PM

اقا الکی شایعه نکنید که دامن گیر میشه تو رو خدا شایعه رو گسترش ندین مگه اینکه فروشنده باشین و قصد و غرضداشته باشین.
بله گروهها کاملا تخصصی در مورد تفنگ های بادی و ساچمه ای و خلاصه همه چی هستن.خیلی از اعضای سایت هم عضون.

RE: تاپیک بچه های مشهد - gamocfr - 2015-08-23 08:53 PM

نه دوست عزیز واقعیت نداره
اونطوریکه من شنیدم واسه پی سی پی های بالای 40 ژول محدودیت گذاشتن

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-08-23 10:20 PM

فروشگاه الصیاد.میدان ده دی تمام پی سی پی ها ( یک.گالتیان. سه عدد پانچر . یک ای تی44 . ) را از مغازه مصادره کردن و آقا امید صاحب مغازه گفتند طی.نامه ای از سازمان اسلحه و.مهمات که در جواب ارجاع دادگاه انقلاب به اون کارشناس.بوده.نوشته اند که تمام سلاح های ضبط شده غیر مجاز است. ماجرا واقعیت داره. و امید هم به هیچ وجه اهل دروغ و... نیست و نفعی هم نمیبره.
بنده هم از جهت عمومیت این ماجرا این سوال اینجا پرسیدم و میخواستم بدونم این مصادره موردی بوده یا خیر.
و.در جواب هل بوی محترم من هم مثل شما ابدا دوست ندارم این اتفاق بیفته و ((دامن کسی بگیره)) صرفا یک.سوال بود و لزومی نداره به جای جواب مستند و آگاهانه اینقدر تندی کنید و.سریعا جبهه بگیرید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - gamocfr - 2015-08-23 10:35 PM

دوست عزیز بنده که بقصد توهین چیزی نگفتم موردیم که گفتین میتونه اتفاق افتاده باشه 20 ساله بادی 5.5 آزاده هنوزم از اینور اونور خبر میاد فلان جا مامور نیروی انتظامی تفنگ یکیرو گرفته بدون دلیل برده. من بشنوم کارد آشپزخونرم قدغن کردن بخاطر حملش یکیرو گرفتن بردن تعجب نمیکنمKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-08-23 10:49 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.احوال آقاي رضايي-انشاالله كه ايام بكام و سلامت باشيد.والا رضايي جان با تفاسيري كه شما ميگي و آدمي كه اين رو به شما گفته-ظاهرا داره كم كم*عموميت پيدا ميكنه.والا حكايت روباه و وضعيت توليد مثلش است ديگه.توي وضعيت فعلي هرچي بگي از محدوديتهاي در راه-بعيد نيست.وقتي خفيف(سلاح تمرين و تيراندازي بچه ها) سلاح مرگبار محسوب ميشه-پي سي پي نشه؟!!!.آخه بخدا آدم نميدونه چي بگه-يه روز خفيف*يه روز تفنگ بادي5/5-يه روز سلاح سرد-يه روز پروانه شكار و شكارچي مجاز-الان هم پي سي پي ميشه سو‍‍ژه و طبق معمول بگير و ببند...ما هم كه طبق معمول حسرت بدل و گرفتار=گرفتار شرايط پيش آمده و تصميمات غلط و نسنجيده و بخار معده اي و تفاسير مختلف ناصحيح از قانون...اصلا ميگيم قانون-قانون اشتباه رو نبايد عوض كرد؟.انشاالله كه اينطور نباشه و موردي بوده باشه.Khansariha (8)Khansariha (256)
(2015-08-23 10:35 PM)gamocfr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بنده که بقصد توهین چیزی نگفتم موردیم که گفتین میتونه اتفاق افتاده باشه 20 ساله بادی 5.5 آزاده هنوزم از اینور اونور خبر میاد فلان جا مامور نیروی انتظامی تفنگ یکیرو گرفته بدون دلیل برده. من بشنوم کارد آشپزخونرم قدغن کردن بخاطر حملش یکیرو گرفتن بردن تعجب نمیکنمKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

Khansariha (8)Khansariha (256) والا بعيد نيست.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-08-24 09:44 PM

سلام.کیان عزیز ممنونم انشاالله که شما هم رو به راه سالم باشید. حقیقتا من از چند نفر آگاه تحقیق کردم و ظاهرا ماجرای این دوست بنده یک مورد خاص با توجه به گزارش بوده و هنوز دستور یا بخشنامه ای در مورد منع قانونی سلاح های پی سی پی به هیچ ارگانی حداقل در مشهد داده نشده است.