شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-07-31 02:33 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.رضايي جان*والا موتور(شاسي) اوليه احسان 200 بوده-انجين تعويض شده و انجين سوزوكي ژاپن cc250 خشك خريده و گذاشته-شاسي موتور يك كمي تقويت شده(سنگينش نكرده-وزن موتور خوبه)-گيربكس 5دنده پايين(تعويض شده-گيربكس خشك ژاپن=مزيتش ساده بودنش است)گذاشته-برقش رو هم تقويت كرده از نظر آمپراژ و برق رساني-در كل موتور خيلي خرجش شده(تقريبا 2/5تا3برابر قيمت خودش خرجش شده=انجين و گيربكسش رو بصورت خشك از دبي خريد و با هزار فلاكت آورد و تعويض كرد) و چون از آشنا خريدم ميدونم كم كاركرد است(سال90-صفر خريد و بيشتر خوابيده بوده) و همه چيزش درسته(اگه پول نقد لازم نداشت و بازار خراب نبود و تا حدي با هم دوست و آشنا نبوديم=عمرا به اين قيمت نميفروخت.).تست هم كردم 3پشته(بيش از240كيلوگرم وزن) گردنه و سر بالايي خلج رو مثل شير ميره بالا-در كل موتور بدي نيست(در حد بودجه اي كه گذاشتم خوبه ديگه و البته مطمئن=كار موتور 10ميليون توماني رو انجام ميده).فعلا كه خودم مشغول هستم.اما بعضي خورده كاريها رو داداشم و بعضي ديگه رو يكي از دوستان داداشم كه تعميركار قديمي و ماهري است انجام ميده-البته الان توي يك كارخانه مشغول به كار است اما قبلا موتورسازي داشت.خسته شد و جمع كرد اما واقعا كارش بيست است و البته وقتش كم...ديگه مواقع بيكاري و جمعه كه نميتونه توي رفاقت20ساله-نه بگه*بهش زحمتش رو ميديم- و البته رفاقتي ديگه.كلا يك كمي خرده كاري داره(البته طبق سليقه من و جهت بهينه سازي)كه دارم انجامش ميدم.انشاالله كه عروس تعريفي از كار در نمياد(خخخخخخخخخخ)...بهرحال خيلي رفتم و اومدم توي اين مدت(از عيد به بعد)- موتور بدرد بخور زير 10ميليون يا حداقل 7-8تومان نديدم كه توي بيابان نذاره آدم رو...و اين مسئله برام خيلي مهم بود.و نيز اينكه موتور همه چيزش قانوني باشه و نيز زياد تابلو نباشه.محاسن و نواقص موتورهاي مختلف حتي هنديها رو ديدم و شنيدم و تجزيه_تحليل كردم.تريل ايراني سوار شدم-پالس سوار شدم-تريل قديمي مزايده اي سوار شدم و رفتم پرسيدم= آقا اين چه جور موتوريه؟.پالس 135 ديدم-گفتن= اگه به دود بيفته-در خود كارخانه هم نميتونن تعميرش كنن و بايد انجين هوندا125 روي موتور بذاري.بقيه اعم از 180و200و220 هم حداقل براي كار من مناسب نبودن(معايب خودشون رو دارن).بيشتر هم مدنظرم= قدرت موتور بود تا سرعت كه البته همون(سرعت مداوم)هم-تحمل فشار رو بايد موتور و انجينش داشته باشه.زياد نوشتم-شرمنده طولاني شد...فعلا-ياحق و حق نگهدار شما و همه همشهريهاي گرامي.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-07-31 03:18 PM

بسیار عالی کیان جان انشاالله موتور زودتر حاضر بشه و فرصت شه همراه شما یه دوری تو کوه کمر بزنیم . اینجوری که شما میفرمایید موتور خوبی گیرت اومده.و ابدا قابل مقایسه با موتورهای ایرانی(چینی) نیست.

RE: تاپیک بچه های مشهد - AIRKING - 2015-07-31 09:35 PM

با سلام و خسته نباشید
از تمامی اعضا و کاربران سایت خواهشمند است به تاپیک صندوق نظرات و پیشنهادات مراجعه و نظرات و انتقادات سازنده خودشون راجع به بهتر شدن و بالاتر رفتن سطح کیفیت سایت عنوان نمایند.قابل توجه عزیزان اینکه نکته نظرات شما برای تیم مدیریت از سطح اهمیت بسیار بالایی برخودرا است و قطعا میتواند نقشه راه سایت در آینده باشد لذا ضروری است نکات مورد نظر با تامل و در نظر گرفتن تمامی جوانب عنوان شود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - Areno - 2015-08-05 11:33 AM

با سلام و ارادت خدمت همشهری های عزیز
آقا تو رو خدا یکی مارو کمک...من یکی دوتا دوربین گرون قیمت وارد کشور کردم،الان تو گمروک مشهد بهم نمیدن..بم میگن این غیر قانونی نیاز به مجوز وزارت دفاع داره ازین حرفا
به خدا 3 میلیون هزینه کردم....حالا دوربین ها هم مارک ویکتور..مخصوص تفنگ بادی
دوستان از بچه های انجمن کسی نیست که آشنا تو اداره کل گمرکات مشهد خیابون مقدم طبرسی....یا خود وزارت دفاع...یا کلا از بچه کسی تو ارتش اگه باشه مارو کمک کنه..
توروخدا دوستان اگه اطلاعاتی در این رابطه دارن منو کمک کنن خواهشا

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-08-09 05:11 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

مخلص تمام دوستان آفرود باز ، هستيم . Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - babrkohestan - 2015-08-10 12:04 AM

(2015-08-05 11:33 AM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و ارادت خدمت همشهری های عزیز
آقا تو رو خدا یکی مارو کمک...من یکی دوتا دوربین گرون قیمت وارد کشور کردم،الان تو گمروک مشهد بهم نمیدن..بم میگن این غیر قانونی نیاز به مجوز وزارت دفاع داره ازین حرفا
به خدا 3 میلیون هزینه کردم....حالا دوربین ها هم مارک ویکتور..مخصوص تفنگ بادی
دوستان از بچه های انجمن کسی نیست که آشنا تو اداره کل گمرکات مشهد خیابون مقدم طبرسی....یا خود وزارت دفاع...یا کلا از بچه کسی تو ارتش اگه باشه مارو کمک کنه..
توروخدا دوستان اگه اطلاعاتی در این رابطه دارن منو کمک کنن خواهشا

سلام

RE: تاپیک بچه های مشهد - miladdelghandi - 2015-08-12 12:18 AM

آقا بیاین شماره هارو رد و بدل کنیم یه گروه تو این شبکه های اجتماعی راه بندازیم و با هم در ارتباط باشیم... هر کی میخواد شمارشو خصوصی واسه من بفرسته یااگه از قبل همچین گروهی هست من رو هم اد کنید

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-08-17 07:27 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

صبح تمامي دوستان بخير Khansariha (256)

[تصویر: -روز.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - hellboyn - 2015-08-17 10:11 AM

(2015-08-12 12:18 AM)miladdelghandi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا بیاین شماره هارو رد و بدل کنیم یه گروه تو این شبکه های اجتماعی راه بندازیم و با هم در ارتباط باشیم... هر کی میخواد شمارشو خصوصی واسه من بفرسته یااگه از قبل همچین گروهی هست من رو هم اد کنید

سلام داداش این شماره منه ادد کن که بیارمت تو چنتا گروه.
09010477769

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2015-08-17 10:36 AM

سلام به همه مشهدی های گل
اینم شماره من 09354786523