شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-06-15 05:36 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

اقاي رضايي گل ، دوستان بجاي ما . انشاا.. كه خوش گذشته باشه .

لطفا اين جور مكانها كه تشريف مي بريد عكس هاش رو براي ما گرفتارها بزاريد تا بلكه سرذوق بيايم . بازهم تشكر Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-06-15 06:09 PM

سلام آرش جان قبلا میشد ولی الان هرکاری میکنم نمیشه.من با گوشی کانکت میشم و بانرم افزار tapatallk وگرنه منم بدم.نمیاد کسایی که نمیتونن بیان.لا اقل عکسهای محل هایی که رفتم را ببینن و لذت ببرن.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-06-15 06:14 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام به همشهريهاي گرامي.وقت همگي بخير....رضايي جان*آقا آرش درست ميفرمايند=عكس بذار مرد مومن*فقط با تعريف-دل ميسوزوني؟....يه چند تا عكس هم بذاري بدك نيستا...بقول آقا آرش در ايجاد انگيزه هم تاثيرگذار است...بهرطريق*دم همه دوستان بالاخص همشهريهاي گرامي***گرم باد تا ابد***(تكه كلام دوست گرامي آسمان عزيز).Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-06-15 06:39 PM

سلام
کیان عزیز ایشالله این جمعه با هم میریم.من که نتونستم عکس بزارم ایشالله این هفته خودت عکس میزاری.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-06-15 07:25 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)رضايي جان.خنكي بهار و ماه معمولي قسمت نشد بيام...ماه رمضان كه ديگه-جاي خود داره...انشاالله بعد از ماه رمضان*اگه عمري باقي بود-هستم در خدمت شما و ديگر دوستان.البته خدا رو شكر پولم نقد شدKhansariha (219)-البته قسمتيشKhansariha (226)...اما بالاخره ديگه*همينم غنيمت است...كم كم بفكر يك تريل رديف اما قيمت مناسب(فقط براي آفرود است ديگه)بايد باشم-چند تا هم البته پيدا كردم*تا خدا چي بخواد...Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-06-15 09:16 PM

آخ اصلا از ماه مبارک فراموش کرده بودم هرچند بیرون رفتن و طبیعت گردی (اون هم واسه افرادی مثل من که فقط یک جمعه فرصت دارند) منافاتی با روزه گرفتن و شرع نداره.
به هر حال ما هنوز مشتاق زیارت اساتید و بزرگان انجمن مخصوصا شما هستیم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-06-15 09:33 PM

(2015-06-15 09:16 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخ اصلا از ماه مبارک فراموش کرده بودم هرچند بیرون رفتن و طبیعت گردی (اون هم واسه افرادی مثل من که فقط یک جمعه فرصت دارند) منافاتی با روزه گرفتن و شرع نداره.
به هر حال ما هنوز مشتاق زیارت اساتید و بزرگان انجمن مخصوصا شما هستیم.

Khansariha (8)Khansariha (256)*** اميد به خدا ***...همچنين رضايي جان...Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Areno - 2015-06-16 01:19 PM

سلام همشهری های گلم وقت بخیر
عرضم به حضورتون که من یه دوربین 40*9*3 بوشنل دارم نو خریدم البته یعنی اوردن واسم میخواستم بفروشمش،از دوستان کسی نیست که بخواد؟
البته ببخشین ها اینجا مطرح کردم درسته باید تو تاپیک مرتبط خودش میگفتم ولی گفتم باز اگه تو خود مشهد بفروشمش بهتره..بازم بنده عذرخواهم
با تشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-06-19 10:45 AM

سلام به همشهریان عزیزم
امروز به اتفاق پنج نفر از دوستان موتور سوار که استاد بنده هم هستند رفتیم آبگرم کلات واقعا طبیعت بکر و دست نخورده ای داره و البته پر از شکار. به جز ما شش نفر چند نفر دیکه هم اونجا بودن که ظاهرا محلی بودن. صبح بعد از سحری خوردن حرکت کرده و ساعت11 منزل بودیم. هوا عالی و مطبوع و آب نسبتا گرم در پای آبشار و صد متر پائینتر آب خنک و معرکه‌ای جریان داشت.
جای همه دوستان خالی
خالی بود

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-06-20 10:29 AM

سلام و درود به دوستان و همشهريان عزيز Khansariha (8)

سومين روز مبارك رمضان مبارك باشه انشاا.. نماز و روزه هاي همه دوستان مورد قبول درگاه حق Khansariha (219)