شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-24 06:34 PM

سلام.آرش جان ممنونم من هم مشتاق دیدن شما دوستان هستم,
پیمان جان حقیقتا من جایی به.ذهنم نمیرسه که بشه با سواری رفت. منتهی هرجا شما بگید منم پایم و آروم آروم پشت سرتون میایم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-05-25 06:08 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

مخلص تمام دوستان . Khansariha (48)

ياحق Khansariha (8)

جاي دوستان خالي
[تصویر: 14325647061.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-26 07:54 PM

سلام فردا چهارشنبه منتظر پیشنهاد دوستان واسه روز جمعه هستیم. دوستانی که جای مناسبی را سراغ دارن بفرمایند بگن تا قرار فیکس کنیم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-26 08:29 PM

(2015-05-26 07:54 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فردا چهارشنبه منتظر پیشنهاد دوستان واسه روز جمعه هستیم. دوستانی که جای مناسبی را سراغ دارن بفرمایند بگن تا قرار فیکس کنیم.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.انشاالله.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mory - 2015-05-26 09:08 PM

با سلام بر مشهدی های باحال من تازه وارد سایت شدم
تفنگم گامو بلک نایت تازه خریدم می خواستم بدونم چجور تفنگیه؟ ممنون

RE: تاپیک بچه های مشهد - kargadankosh - 2015-05-26 10:36 PM

(2015-05-26 09:08 PM)mory نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام بر مشهدی های باحال من تازه وارد سایت شدم
تفنگم گامو بلک نایت تازه خریدم می خواستم بدونم چجور تفنگیه؟ ممنون

سلام دوست عزیز ضمن خیرمقدم به شما تفنگی شماخریدین به نظرمن تازه وارده وکسی فکرنکنم ازنزدیک تجربه اش روداشته باشه وهمه دوستان منتظر ندتاشماتجربیاتتون روتوسایت بذارین مثل عکس وگروپ و... اینجورموارد

RE: تاپیک بچه های مشهد - mory - 2015-05-27 08:21 AM

با سلام وتشکر از جواب من تاحالا تفنگ خوب نداشتم ازاین جهت نمی تونم خیلی مقایسش کنم تنها تست من زدن از فاصله 40 متری بطری پراب بوده که از دو طرف سوراخش کرده و اینکه نشونشم خیلی دقیقه

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-27 06:55 PM

(2015-05-26 07:54 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-27 08:44 PM

(2015-05-27 06:55 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.فعلا خبری نیست رضایی جان.فردا انشاالله دوستان پیام بدن*ببینیم چی میشه انشاالله....هفته پیش من نشد بیام اما گمان نکنم دیگران هم فعال بوده باشن*انشاالله این هفته حضور دوستان پر رنگتر باشه.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-28 06:45 PM

آقا من کلا از همشهریام نا امید شدم
بگذریم
انشاالله فردا با دو تا از دوستان میریم ابرده زشک بالا و کردینه و بعد هم خونه (با موتور) اینم شمارم 09353905508
اگه یه وقتی.معجزه شد کسی خواست بیاد پیام بده. یا علی