شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-21 06:15 PM

(2015-05-21 05:40 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش جان ها (1324 و کیان) سلام
اینجوری که نشد این چه کاری اخه ما به امید زیارت شما و همراهی شما عزیزان اینجا پیغام میزاریم. اونوقت ...

سلام.رضایی جان*صبور باشKhansariha (8)-درست میشه انشاالله.اونوقت=الان هم شانست داره بارون میاد*فردا انشاالله آفتاب میشه/غم مخور....همیشه که قربون شکلت نباید اون چیزی که انتظار ما هست*پیش بره و پیش بیاد...منم فکر نمیکردم امسال گرفتاری همه (از جمله خودم) اینقدر زیاد بشه و حال و حوصله ها کم...اما شد دیگه.پیامهای پارسال-پیارسال تایپک رو بخون!!!!!!!!!.Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)هیییییییییییی رضایی جان.خدا خیر بده روزگار رو.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Persiacr - 2015-05-21 07:24 PM

دوستان اگر کسی برای فردا صبح پایه زدن در دل طبیعت و ...کار هستش به من پیغام بده Khansariha (48)

نیمچه وسیله ای هم هستش Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-21 08:02 PM

(2015-05-21 07:24 PM)Persiacr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگر کسی برای فردا صبح پایه زدن در دل طبیعت و ...کار هستش به من پیغام بده Khansariha (48)

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام دوست گرامی.من خیلی منتظر این پیام-توی تایپک بودم اما این جمعه متاسفانه امکانش نیست(یعنی 2ساعت پیش قول فردا رو دادم=زودتر ok رو میدادین***چه ناگهانی؟!!!.)...دوستان مشهدی عزیز*اگه فردا امکانش رو دارن*استارت رو بزنن تا انشاالله همین بشه-مبدا کار و دورهمی های بچه های مشهد انجمن...من هم به استثنا این هفته به شخصه پایه هستم...فقط فعلا وسیله ندارم تا یکی دست و پا کنم دیگه...راستی(اسمتون رو نمیدونم)*جسارتا وسیله تون چی هست؟.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Persiacr - 2015-05-21 08:32 PM

(2015-05-21 08:02 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-21 07:24 PM)Persiacr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام دوست گرامی.من خیلی منتظر این پیام-توی تایپک بودم اما این جمعه متاسفانه امکانش نیست(یعنی 2ساعت پیش قول فردا رو دادم=زودتر ok رو میدادین***چه ناگهانی؟!!!.)...دوستان مشهدی عزیز*اگه فردا امکانش رو دارن*استارت رو بزنن تا انشاالله همین بشه-مبدا کار و دورهمی های بچه های مشهد انجمن...من هم به استثنا این هفته به شخصه پایه هستم...فقط فعلا وسیله ندارم تا یکی دست و پا کنم دیگه...راستی(اسمتون رو نمیدونم)*جسارتا وسیله تون چی هست؟.Khansariha (8)Khansariha (256)

سلام آرش جان

من کوچیکت پیمان هستم، به قولت ببخشید این هفته یکدفه ای شد Khansariha (95)

وسیله هم یک پراید ناقابل هستش که تابحال باهاش خیلی جاها رفتم.

من بیشتر هفته ها پایه هستم و مشکلی ندارم یک چند باری هم با دوستان انجمن بیرون رفتیم از جمله آقا یاسر و محمد (Shadow) عزیز که دوستان گلمون هستن Khansariha (8) و برای هدف زنی باهم بیرون رفتیم. Khansariha (48)
خلاصه من در خدمتت هستم آقا آرش گل Khansariha (8)

دوستان هرکس هم پایه هستش و منطقه خوبی سراغ داره برای ...کار بنده در خدمتشم میتونه پیغام خصوصی بده Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-21 09:40 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلامت باشی انشاالله*خجالت میدی آقا پیمان...انشاالله از هفته های آینده*هستم در خدمتتون...والا من-حکایت رنوی آفرود خودم رو توی همین تایپک گذاشتم...به نوع و مدل ماشین که نیست برادر من*به مرد بودن ماشین و دل خودت بستگی داره...بله*از اول تا آخر-تایپک رو خوندم(یک شب تا صبح)*خیلی از دوستان فعال سالهای قبل*دیگه اصلا توی انجمن نیستن!!!!!...همچنین*خوشحال میشم از زیارت شما و دیگر دوستان همشهری.در مورد منطقه هم انشاالله پابده در رکاب باشم-جاهای خوبی هست*اما متاسفانه لامصب خشکسالی و برداشتهای بی رویه و گسترش روستاها(ویلاسازی) و شکار بی رویه و فله ای=خیلی داغون کرده مناطق و زیستگاهها رو---خیلیهاش اصلا محو شده و حتی گیاه و آب هم دیگه نداره.(جایی سراغ دارم اطراف مشهد-برج اردیبهشت و خرداد=پلیکان و مرغابی مهاجر و بوتیمار و کبک-گله های بزرگ میومد و اطراف و روی دریاچه اش زندگی میکرد...پارسال رفتم=فقط کلاغ و باتلاقKhansariha (290)Khansariha (367) ازش مونده بود)...پس دوستان زیاد هم نباید انتظار مناظر و طبیعت و فراوانیهای سالهای قبل رو داشته باشن...خدا کنه فقط بهار* پر بارشی داشته باشیم...موضوع مهم و تاثیرگذاری است=هم برای پر شدن سدها و هم رودخانه و چشمه و دریاچه هاKhansariha (214).انشاالله فردا روز خوبی داشته باشید*جای ما رو هم خالی کنید...یاحق و حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2015-05-21 11:59 PM

به به عزیزان همشهری ی حرکتی زدن،این هفته که نشد،برای هفته دیگه ببینیم چیکار میکنیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-23 06:53 PM

سلام.آرش جان و پیمان جان بالاخره یه اتفاقی اینجا افتاد متاسفانه اینترنت خونه قطع شده. واسه همین.پیغام پیمان جان ندیدم. برنامه.هفته اینده را ردیف کنین منم با موتورم میام.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-23 07:32 PM

(2015-05-23 06:53 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.آرش جان و پیمان جان بالاخره یه اتفاقی اینجا افتاد متاسفانه اینترنت خونه قطع شده. واسه همین.پیغام پیمان جان ندیدم. برنامه.هفته اینده را ردیف کنین منم با موتورم میام.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.احوال آقای رضایی.انشاالله رضایی جان*به امید خدا از این هفته...خوشحال میشم از زیارت شما و آقا پیمان عزیز و دیگر دوستان همشهری...ضمنا مشتاق زیارت موتور نازنین شما هم هستم.Khansariha (214)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Persiacr - 2015-05-24 01:11 PM

خواهش میکنم من در خدمت دوستان هستم Khansariha (256)

(2015-05-23 06:53 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم رضایی جان از زیارت شما هم خوشحال میشم Khansariha (8)

انشالله این هفته یکجای خوب رو هماهنگ کنید باهم میریم در دل طبیعت Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-24 02:10 PM

(2015-05-24 01:11 PM)Persiacr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم من در خدمت دوستان هستم Khansariha (256)

خواهش میکنم رضایی جان از زیارت شما هم خوشحال میشم Khansariha (8)

انشالله این هفته یکجای خوب رو هماهنگ کنید باهم میریم در دل طبیعت Khansariha (48)

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.انشاالله آقا پیمان.و همین هم انشاالله*استارت برنامه های امسال باشه.Khansariha (8)Khansariha (256)