شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-14 01:13 PM

با سلام
نمی‌دونم چرا این تاپیک اینقدر بدون فعالیت هست. و ظاهرا جز بنده کس دیگه علاقه نداره با چندتا همشهری جدید آشنا بشه و کوه بره . واقعا این وضعیت خوبی نیست پ البته کمی نگران کننده. علتش من تو این مدت متوجه نشدم شما میدونین دلیل این بیرغبتی چیه؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - alimaleki - 2015-05-14 02:45 PM

سلام همشهری عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)علتش گرفتاری !!!پیری !!!وگرنه سرم درد میکنه برای اینجور کارها وقتی که جوان بودم چابهار زندگی میکردم شاید باورتون نشه حتی یک لحظه را برای رسیدن به دریا از دست نمی دادم تا ساعت کار یم تموم میشد !!!با سرعت تمام بسوی قایق !!دریا وماهیگیری Khansariha (399)مخصوصا جمعه ها صبح میرفتم دریا تا عصر !!الان هم که جمعه صبح ها که برای رفتن به دعا از خونه میام بیرون اول شاخه درختها رونگاه میکنم !!!ببینم باد هست یا نه !!!اما افسوس که دریای نیست !!که موج باشد یا نه !!!Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-14 06:53 PM

سلام علی جان گرفتاری که همیشه هست. در مورد پیری هم باور کن افرادی را هر هفته تو کوه با موتور میبینم که همه بالای چهل و پنج سال سن دارن و تو کوه به گرد پاشان هم نمیرسم.
به امید بازگشت طبیعت دوستان واقعی به طبیعت. (و البته فعالیت بیشتر مشهدیهای گل )[URL][/URL]

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-15 04:32 PM

سلام.به همشهریان عزیز
جای همه دوستان خالی بود. از طرقدر به سمت دررود رفتیم و صبحانه را بالای دررود خوردیم و بعد به سمت کنگ.و.بعد کردینه حرکت کردیم.و نهایتا از انتهای جاغرق به سمت خونه راه افتادیم
حیف که نمیشه عکس هاش بزارم تا ببینید

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-05-17 11:21 AM

سلام و درود به دوستان عزيزKhansariha (8)

مخلص تمام عزيزان گل Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-17 11:46 AM

Khansariha (8)سلام بر همشهریان گرامی...امیدوارم ایام به کام باشه...Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر شما* آقا آرش 1324*...انشاالله زنده و سلامت باشیKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-17 09:56 PM

سلام همشهریان عزیز امروز عصر بعد از این‌که از سر کار اومدم موتور برداشتم به سمت پیرمزار حرکت کردم تو دامنه پیر مزار با توجه به اینکه هیچ پوشش گیاهی مناسبی برای مخفی شدن گراز وجود نداره و ساعت هم نزدیک شش عصر بود با کمال تعجب یک گراز بزرگ و بالغ دیدم.ظاهرا ایشون هم از دیدن من تعجب کرده بود و عجله ای واسه فرار نداشت بنابراین ترجیح دادم من زودتر اونجا را ترک کنم
ناگفته نماند تو اون منطقه علارقم تردد زیاد بنده تا به حال گراز ندیده بودم اون هم تو این ساعت روز حالا علت چی بود که این زبون بسته تو اون منطقه می‌چرخید الله اعلم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - mohsen.66 - 2015-05-20 08:32 PM

با عرض سلام خدمت دوستان همشهری و هم استانی
چند روز پیش رفتم فروشگاه الصیاد پیش آقای روحی ایشون به من گفتن کمپرسور شارژ واسه pcp دارن هم تا فشار 200 Bar
و هم تا فشار 300 Bar

گفتم اینجا بگم دوستان پنوماتیک سوار در جریان باشن pcp هاشونو راحت شارژ کنن در ضمن محصولاتی مثل دیانا و هاتسان که مخازنشون برای شارژ از رو سلاح باز میشه رو هم شارژ میکنن (میتونین فقط مخزنو برای شارژ ببرین ) فکر کنم گفتن 3000 تومان هزینه شارژ خود مخزن سلاح هست
کپسول رو هم 15000 هزار تومان شارژ میکنن
موفق باشیدKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-05-21 12:07 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

ايام بكام باشه انشاا... Khansariha (219)

(2015-05-17 11:46 AM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)سلام بر همشهریان گرامی...امیدوارم ایام به کام باشه...Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر شما* آقا آرش 1324*...انشاالله زنده و سلامت باشیKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

خيلي ممنون از لطف شما Khansariha (256)

انشاا.. شما و تمام دوستان عزيز سرخوش و سرحال و در سلامت كامل باشيد در كنار خانواده هاي محترم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-21 05:40 PM

آرش جان ها (1324 و کیان) سلام
اینجوری که نشد این چه کاری اخه ما به امید زیارت شما و همراهی شما عزیزان اینجا پیغام میزاریم. اونوقت ...