شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-03 10:32 AM

(2015-05-03 05:58 AM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش جان ایشالله که هرچه زودتر یه موتور خوب گیرت بیاد و با هم بریم کوه و طبیعت. من هم اکر موتور مناسبی به پستم خورد بهت خبر بدم. راستی شما یه سر به سایت دیوار بزن دیروز که تو سایت می‌چرخیدم چند تا کیس مناسب بود.

سلام.نه*رضایی جان.بحث موتور نیست*خودم هم چند مورد قیمت مناسب پیدا کردم...ضمنا آقا رضا BERETA گرامی هم برام تریل پیدا کردن...حقیقتش یک بنده خدایی از دوستان پول لازم شد*بهش قرض دادم...قرار شد حقوق و معوقاتش رو گرفت*پول من رو پس بده...فعلا که نصف حقوقش رو هم بهش ندادن*معوقاتش که جای خود...کارگر و زحمتکش همیشه همینه دیگه...چشمش بدست کارفرما که حقش رو بخوره یا دلش بسوزه و حقش رو بهش بده...بنده خدا خودش هم ناراحت است اما چه میشه کرد...بهرحال قبل از عید موتور تمیز و قیمت مناسب گیر نیومد*حالا موتور تریلش هست و پولش نیست...انشاالله هرچی خیر است*پیش میاد...* والخیروا فی ما وقع *.Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)
(2015-05-03 09:13 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

ولادت مولا امير المومنين علي (ع) و روز مرد به تمامي دوستان تبريك عرض مي كنم . Khansariha (8)

صحبت موتور تريل شد . يادش بخير . تيرماه سال 92 يه دونه ياماها دبليو ار بود مدل 2009 پلاك شده طرف به 10 تومان ميداد ولي اين دست و اون دست كرديم تا پريد .

سلام.همچنین بر شما.آره*الان که دیگه گمان نکنم به اون قیمتها گیر بیاد...حالا این قیمتهایی که فروشنده ها میگن*از کجا میاد...خدا داند و بس...البته الان بازاری هم نیست*اگه طرف پول لازم باشه-مجبور است سر قیمت کنار بیاد.اما متاسفانه بلانسبت اینجور چیزها معمولا دست از ما بهترون است که از روی شکم سیری میفروشن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-05-05 11:28 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

[تصویر: 14308126931.jpg]

تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-06 07:27 PM

سلام دوستان عزیز. جمعه میخوام برای اولین بار برم چشمه سبز نزدیک گلمکان. کسی از دوستان هست که در مورد مسیر نوع پوشش گیاهی و جانوری اونجا به من اطلاعاتی بده.

RE: تاپیک بچه های مشهد - kargadankosh - 2015-05-06 10:43 PM

من یه دفعه تانصفه راه باچندتاازدوستان با206 حدودچندسال پیش فکرکنم خرداد ماه بود رفتیم ماشین206 بود راه هنوزبرف داشت ونشد تااخربریم براهمین یه جایی نزدیک پرورش ماهی نهارخوردیم وبرگشتیم راهش معمولا ازتومسیرابه باهرماشینی نمیشه رفت ولی باموتور خوب میشه

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-07 06:08 AM

خوشبختانه با موتور میرم. تقریبا از گلمکان تا خود چشمه سبز چند کیلومتر?

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-07 05:18 PM

بعد از یک.هفته کار خسته کننده گفتیم جمعه بریم بیرون که خدا جون نعمت بارونش نصیب مشهدی ها هم کرد.(اخه الان وقتش بود خدا جون,,,?)
آقا ول کن هم نیست.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-07 05:45 PM

سلام به همشهریهای گرامی.عصر پنجشنبه همگی به خیر و خوشی*انشاالله....رضایی جان یه وقت ناشکری نکنیا*بذار هرچی حق و مصلحت است خدا برسونه.بذار چند روزی بارون بیاد*زمین خدا هم یه حالی ببره.Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-07 06:14 PM

سلام.آرش جان.شوخی.کردم من کی باشم که.از مصلحت و.نعمتخدا شاکی باشم.
اتفاقا تو تابستون و.پاییز که خبری از بوی علف و کاکوتی تازه نیست و رودخونهها هم خشک شدن با خودم میگم.کاش امسال بارندگی بیشتر بود تا این آبگیر و سنگ آب ها تا این موقع سال آب داشتن.
الان هم.اگه شوخی.کردم رو حساب این بود که.موتور سواری تو.گل را دوست ندارم ولی چه کنم که مجبورم. ایشالله خدا یه پولی برسونن یه کا ام یا لندروور یا .... بگیرم اونوقت دیگه نمیشم.چرا اینقدر بارون میاد..
اصلاح میکنم (دیگه نمیگم)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-05-07 06:31 PM

(2015-05-07 06:14 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.آرش جان.شوخی.کردم من کی باشم که.از مصلحت و.نعمتخدا شاکی باشم.
اتفاقا تو تابستون و.پاییز که خبری از بوی علف و کاکوتی تازه نیست و رودخونهها هم خشک شدن با خودم میگم.کاش امسال بارندگی بیشتر بود تا این آبگیر و سنگ آب ها تا این موقع سال آب داشتن.
الان هم.اگه شوخی.کردم رو حساب این بود که.موتور سواری تو.گل را دوست ندارم ولی چه کنم که مجبورم. ایشالله خدا یه پولی برسونن یه کا ام یا لندروور یا .... بگیرم اونوقت دیگه نمیشم.چرا اینقدر بارون میاد..
اصلاح میکنم (دیگه نمیگم)

Khansariha (8)Khansariha (256)در مورد بعد از بارندگی*آره.موتور سواری توی گل و شل که واقعا ضد حال است(باید احتیاط بیشتری کرد دیگه) اما کیف و حالی که موتور تریل داره *بهترین شاسی بلند نداره...باور کن.البته بحث خانوادگی جدا است*که مطمئنا جیپ بهتر از موتور است اما برای آفرود مجردی=تریل یک چیز دیگه است و اصلا قابل قیاس با جیپ نیست.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-05-12 09:26 PM

سلام به همه رفقا و همشهریان گل. جمعه.انشاالله ارتفاعات دررود با موتور به.یاری خدا تا ساعت 3 یا 4 هم برمیگردیم مشهد. از اساتید اگر کسی تمایل داشت اعلام کن تا ساعت و محل قرار را فیکس کنیم. البته مطلب دیگه ای هم هست که فعلا قطعی نشده(شب جمعه حرکت کنیم و شب را در جان پناه بالای بوژان بمونیم و صبح بریم سمت دررود) منتهی به دلیلایلی فعلا قطعی نشده.