شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2015-04-04 07:25 PM

سلام اقا کیان شما یک سر به فروشگاه الصیاد میدان ده دی بزن باید داشته باشه چون دیدم ادم خوبی هست
نداشت هم می تونی سفارش بدی بیاره

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-04-04 07:25 PM

کلی مشتری و خاطرخواه داشت و کلی ملت قهر کردن که چرا بمن نگفتی که میخوای بفروشی؟Khansariha (367)......و مکافاتی داشتیم با دوستانKhansariha (367)ما هم کهKhansariha (8)
(2015-04-04 07:25 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا کیان شما یک سر به فروشگاه الصیاد میدان ده دی بزن باید داشته باشه چون دیدم ادم خوبی هست
نداشت هم می تونی سفارش بدی بیاره

سلام.رفتم*نداشت...خدا وکیلی هم_خیلی آقا منش و خوش برخورد است اما گفت با لیزرش (پک کامل)رو دارم...تکی نداشت...چون خودش پیشنهاد خرید پکیج کامل رو داد*منم چیزی نگفتم.حالا فعلا میگردم*اگه پیدا نشد پایه تک....خرید پکیج رو بررسی میکنم البته شنیدم زیاد محصولات جدید مخصوصا رد دات و لیزرهای توی بازار *تعریفی نیستن...بازم ممنون از راهنمایی و حسن توجهتون...یاحقKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-04-04 07:40 PM

الان چی دارید
یعنی در حال حاضر چه وسیله ای واسه طبیعت گردیتون دارید?

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-04-04 07:49 PM

میدونی رضایی جان از همه بیشتر همین تغییر ارتفاعش خرج برداشت و واقعا هم حال میداد...مخصوصا موقعی که یکی(نا آشنا و بی اطلاع مثلا همکار رفیقم) که با شاسی بلند اومده بود-ظاهر ماشین رو میدید(رنو 5)و میگفت:با این و با این کف پایین*نزدیک زمین میخوای همپای ما بیای؟!!!!!!!!!.میزدی جلو و عقبش میومد بالا....دهن یارو*نیم متر باز میشد....اینقدر حال میداد.Khansariha (219)Khansariha (172)Khansariha (219)
چند تایی ماشین عوض کردم و فعلا بی وسیله تا یک چیزی بخرم...زندگی افت و خیز داره دیگه...مگه وسیله دوام میاره....انشاالله فعلا یک موتور برای آفرود میگیرم و یک ماشین هم برای زیر پا و استفاده شهری دیگه

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-04-04 08:07 PM

آقا بی صبرانه منتظرم با هم بزنیم کوه.البته علت ورود من به این تاپیک هم استفاده از تجربیات اساتید اینجا و همراهیشان بود.
ولی اینجا کلا همه خستن

RE: تاپیک بچه های مشهد - jeri - 2015-04-05 08:00 PM

سلام به همه
خبری از سهمیه فشنگ 94 تو مشهد هست یا هنوز توزیع نشده ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2015-04-05 11:15 PM

به به اقا جرسون گل.خوبی؟
دادا تا اونجا که من شنیدم فعلا خبری نیست یا اگر هم باشه فعلا بین خودشونهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2015-04-06 10:33 AM

سلام به همشهری های گلKhansariha (8)
سال نو مبارک امید وارم سال خوبی داشته باشیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-04-06 07:32 PM

سلام. به همه.دوستان بلاخره بعد 3 روز از جان.بلند شدم درد.کمرم.به لطف.آمپولها و دست سبک بابام خدا را شکر بهترم. جمعه کیا فرصت دارند.بریم کوه ?

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-04-07 06:24 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

وقت همگي بخير Khansariha (256)

[تصویر: 14284184551.jpg]

[تصویر: 14284184552.jpg]