شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - BERETA - 2015-04-04 01:29 PM

سلام دوباره به دوستان هرکس ازدوستان موتور ژاپنی قیمت مناسب خواست پیام بده براش گیر میارم ودر مورد گرفتن موتوربراش کارت هیعت موتور سواری میگیرم که هر وقت موتور شو گرفتن بایه نامه موتورشو دربیاره Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-04-04 01:30 PM

(2015-04-04 01:20 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دم شما گرم کیان جان ممنون بهترم . منم شدیدا معتقدم که خیریتی بوده. و علتش هم بعدا واسه بنده روشن شد که اینجا ه گفتنش کار درستی نیس.
سلامت باشی.بله*خدا صلاح رو بهتر میدونه دیگه.بازم انشاالله بهبود و شفای کامل

سلام به همه همشهریان گرامی و عزیز.وقت همگی بخیر و خوشی.از دوستان*فروشگاهی سراغ دارید که پایه چراغ قوه بصورت تکی داشته باشه؟.اگه شماره یا آدرسی دارید محبت کنید*ممنون میشم....یاحق

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-04-04 02:25 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

انشاا.. كه تعطيلات به وفق مراد بوده Khansariha (219)

تشكر از علي آقاي عزيز كه عكس هاي قشنگي رو گذاشتند . دمت گرم علي جان Khansariha (8)
براي اقاي رضايي اروزي سلامتي و بهبود كامل دارم . انشاا.. زودتر خوب بشي برادر Khansariha (8)

بااجاره دوستان روز سيزده با 5 تا ماشين رفتيم كوه كه موقع برگشت ماشين برادرم پولس جلو داغون شد ولي خوب چون تعداد ماشين زياد بود ماشين رو گذاشتيم برگشتيم شهر براش لوازم گرفتيم و رفتيم درستش كرديم آورديم . تجربه نشون داده كه تنهايي با وسيله نقليه بيرون نريم بهتره بالاخره يك درصد احتمال خرابي داشته باشيم كل تفريح از بين ميره در نهايت به دردسرش نمي ارزه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - sajadm - 2015-04-04 02:34 PM

(2015-04-04 12:53 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سمت شما (کرمانشاه)که باید قیمت مناسبتر از این حرفها پیدا بشه...اما مشهد تقریبا پارسال تا دم عید همین قیمتها بودKhansariha (256)

نه فرقی نداره همینه
پارسال یه 148 سی سی بود مگفت 8 تومن یکی دیگه عین همون منتها تصادف کرده بود از پشت زده بود به یه وانت یخچال دار میگفت 2.5 هر دو پلاک دار بودن
به نظرم تریل ایرانی بهتره بخاطر خرجش و البته تعمیرشم راحت تره.بازم با اون دوستمونم موافقم که تنها کوه نریم بهتره هم بیشتر خوش میگذره هم امنیتش بیشتره

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-04-04 02:52 PM

کیان جان پایه واسه روی فرمون موتور میخوای?
ممنونم آرش جان
سجاد جان حق با شما و همه دوستان به فکر و پیشکسوتم هست.ولی من بنا به تجربه شخصی خودم برای شکار و طبیعت گردی تنهایی را ترجیح میدادم. االبته تا قبل از آشنایی با اساتید این تاپیک که بی تعارف بگم نسبت به بقیه تاپیک شهرها کم تحرک ترند.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-04-04 04:17 PM

(2015-04-04 02:52 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیان جان پایه واسه روی فرمون موتور میخوای?
ممنونم آرش جان
سجاد جان حق با شما و همه دوستان به فکر و پیشکسوتم هست.ولی من بنا به تجربه شخصی خودم برای شکار و طبیعت گردی تنهایی را ترجیح میدادم. االبته تا قبل از آشنایی با اساتید این تاپیک که بی تعارف بگم نسبت به بقیه تاپیک شهرها کم تحرک ترند.

حقیقتش متوجه منظورت نشدم...من از این پایه های نصب روی لوله تفنگ میخوام...با لیزر پیدا کردم و خریدنش صرف نمیکنه...من هم لیزر تفنگ ضد شوک دارم و هم چراغ قوه مخصوص تفنگ شکاری(ضد ضربه و ضد شوک)...........فقط پایه اش رو گم کردم....یعنی امانت دادم و گم کردن.....مثل 8 است.یکی لوله و یکی چراغ یا لیزر رو میگیره....بازم ممنون از حسن توجهتون رضایی جان....در مورد تنهایی رفتن*من هم با شما همنظر هستم (تنهایی راحتترم)اما کلا خطرناک است(و در درجه بعد رفتن دسته جمعی*یک لطف و دلگرمی خاص خودش رو داره*که تنهایی رفتن نداره و البته مطمئنا این مسئله به افراد اون جمع هم واقعا بستگی داره دیگه)...شما فرض کن یک اتفاقی خدای ناکرده برات بیافته*تا بیایند و پیدات کنند...فاجعه اتفاق افتاده و دیر شده خدای ناکرده...در کل درسته که خدا مراقب همه ما هست اما احتیاط و پیش بینی اتفاقات و حوادث غیر منتظره رو هم باید داشت...Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)[/size]

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-04-04 04:42 PM

خواهش کیان جان انشاالله یه روزی بیاد که با هم کوه بریم. در مورد پایه چراغ هم نمیتونم کمکی کنم. منظورم از پای روی فرمون موتور.همون چیزی که روی ماشین برای کمپ.میزنن.(پروژکتور) اینجوری هم.چراغ قوه داری هم پروژکتور. یکی واسه خودم.با کرپی ساختم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-04-04 06:04 PM

(2015-04-04 04:42 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش کیان جان انشاالله یه روزی بیاد که با هم کوه بریم. در مورد پایه چراغ هم نمیتونم کمکی کنم. منظورم از پای روی فرمون موتور.همون چیزی که روی ماشین برای کمپ.میزنن.(پروژکتور) اینجوری هم.چراغ قوه داری هم پروژکتور. یکی واسه خودم.با کرپی ساختم

انشاالله در خدمت شما و بقیه همشهریهای عزیز یک بیرونی بزنیم امسالKhansariha (8)Khansariha (8)...درسته...شما پایه پرژکتور رو میگی...نه*من برای نصب روی لول تفنگ میخوام...برعکس مکانیزم ساده ای داره(8)...من فعلا که موتور ندارم اما انشاالله توی فاز خریدش هستم...قربون شکلت*عشق و حوصله خیلی کارها میکنه*من چندسال پیش یک رنو 65فرانسه داشتم...دو برابر پول خودش خرجش کردم آفرودی کردمش...ارتفاعش رو متغییر کردم(8مرحله ای*)...وقتی بالا میرفت*سرت رو میتونستی بکنی توی گلگیرش و از زیرش چاقترین (140-150کیلویی داره)دوستمون رو شرط بستیم طاقباز (راحت*شکمش هم گیر نکرد) رد شد...واقعا آهن کشی (مخصوصا زیرش ) و تقویت بشه*رنو فرانسه مرد بیابون است(با مصرف 4 ونهایتا 5 )...روی سقفش تابلو بند بسته بودم و 6تا مه شکن...بیرون شهر میبستم روی سقف و توی شهر باز میکردم و توی خونه....روی سپر هم 2تاهالوژن و 2تامه شکن کوچک...پرژکتور فندکی متحرک(پایه گردان360درجه) هم روی پایه داشتم(گیره ای بود*باز میشد توی شهر و میرفت کمد خونه)....لاستیک185 گل درشت و عاج یخ شکن...موتور900سی سی کم مصرف اما سالم و پر قدرت(مزایده ای خریدم*استفاده نشده بود)...دیفرانسیل جلو...سربالایی میرفت کیف کنی....بله*یاد ایام بخیر آقای رضایی...دیگه روزگاره برادر من...سال90-همونجوری به یه بنده خدایی فروختم و واقعا دمش گرم که حق ماشین رو بجا میاورد...یه مدتی هم در ارتباط بودیم(4-5باری باهم رفتیم کوه و شکار با ماشینه)...حالی میکردیم و حال میکرد*خدا وکیلی(تا پارسال -92-که داشتش...سالم و همون شکلی بود)..یادش بخیر....اینم جوانتری من....یاحقKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-04-04 06:35 PM

ایوالله .توصیف این ماشینی که شما ساختید من به وجد آورد اگه می‌دیدمش که مجبور بودید به من بفروشینش.حجم موتور را افزایش دادید?

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-04-04 07:22 PM

(2015-04-04 06:35 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایوالله .توصیف این ماشینی که شما ساختید من به وجد آورد اگه می‌دیدمش که مجبور بودید به من بفروشینش.حجم موتور را افزایش دادید?

ناقابل بود...منم مجبور نبودم*نمیفروختمش...کار تولیدی کردم*شانس ما به هدفمندی و کسادی بازارها خوردیم.....نه.موتورش فابریک فرانسوی (قدرت موتورش با اینکه900و مصرفش صدی نهایت *5* بود-حرف نداشت)........برق و گیربکس {دنده یک*دنده کمکی خورد)رو تقویت کردم....بیشتر روی آهن کشی و جلوبندی و زیربندی و متغییر کردن اصولی ارتفاع کار کردم و ظاهر آفرودی(صندلی های جلو رو تغییر دادم*کامل تخت میشد و بقیه تفاسیر)...همه جا هم پا به پای جیپ میرفتیم*توی اون مدت پس نزد و گیر هم نکرد باهمون تک دیفرانسیل جلو البته جلو رنو سنگین است و عقبش سبک.......(از نظر قدرت موتور فرانسوی*اگه سالم باشه:من خودم باهش*نیسان کمپرسی رو با بار خاک بکسل کردم...(قبل از تقویت و تغییر وضعیتش)...البته موقع کندنش از زمین *سر رنو بلند میشد....پیکان و غیره هم که تا دلت بخواد=عالمی داشتیم....سپند و پی کی اصلا اینجوری نیستن*واقعا ضعیفن به نسبت مخصوصا سپند یا بقولی رنوهای ساخت ایران حتی با اینکه موتور1100هم داره!!!!!!!!!!).Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)