شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-07 07:01 PM

خوب اینجوری نشد علی جان...کاملترش میکنم:
صبح 8.30 قرار داشتیم همه رو قال گذاشتم تا 9.30بعد رفتیم یه آفرود خفن به جاهائی که به عمر بابام ندیده بودم و عمرا هم میدیدم،خلاصه با هزار بدبختی با این تریلای چینی پا به پای تریلای ژاپنی رفتم!چندین نفر که قدیمی اون راه بودن گیر افتادن و زمین خوردن ولی منو علی مثل کوهی لنگ در هوا با ترس ولی شجاعت میرفتیم جلو فقط گه گداری یکی از پشت ترکم داد میزد Khansariha (219)
شیبهائی رو رفتیم بالا که 45 درجه شایدم گاهی بیشتر میشد بعد رسیدیم اینجا:
[تصویر: IMG_4790.jpg]
بعد از این رسیدیدم به مومهی که فقط ژاپنی سوارا جرات کردن برن بالا ولی با دیدن اونا منم شیر شدمو رفتم منتها علی رو پیاده کردم تا سبک شم...رفتیم و رفتیم تا رسیدیم به اینجا بعد یکی هی گیر داد گفت منم موتور میخام منم موتور میخام که همه گفتن روی موتورامون نوشته دور از درسترس اطفال!منتها با وساطت من و گفتن جمله "ببخشید اقا موتورتو بده بچه ثواب داره"راضی شدند و نتیجه شد این(علی مشهدی 2 ترورت میکردم بهتر بود تا الان.... Khansariha (106) ): علی جون خیلی مخلصم
[تصویر: IMG_4796.jpg]
بعدشم که موقع برگشت سر راه دوتا کبوتر زدیم البته یکیش سفید بود و بعد از شکار متوجه شدیم مال کفتربازای عزیز بوده منتها توی اتوبان وسط کبوتر چاهیا بود دیگه تقصیر ما نبود!
[تصویر: IMG_4797.jpg]
بعدم کبابشون کردیم و زدیم تو رگ.ولی از من به شما نصیحت دیگه کبوتر نزنید چون خوشمزه نیست برید از این یاکریم دیروزیای من بزنید بخدا تا بحال همچین گوشتی نخورده بودم!خیلی لذیذ بود واقعا حال کردم حیف که تعدادش کم بود بعد از اونا کبوتر خوردیم حال نداد!!!!
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-10-07 07:59 PM

به به مشهدیا چه روز پر باری داشتند

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-07 08:44 PM

بله مشهدیا که مثل تهرونیا فقط حرف از انفجار و ... نمیزنند...دوماهه امضا زدی داره منفجر میشه سهیل جون چیشد پس؟فقط الکی چندتا نوشته مینویسین تا تاپیکتون بیاد بالا از ما یاد بگیرید...

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-07 08:48 PM

کیههههههههههههههه-کی بود؟بابا تو تهرون اینقدر دود شده که نمیتونن 40 متریشون رو بزنن!!!اینجا تهران کافینت تو پلاس خخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-10-07 09:00 PM

حهت رفاه حال تهرانیها من خودم رو تویه تاپیک مشهدیا غاطی نمیکنم والا که این تاپیک کولاک میکرد
نمیام واسه اینکه شماها همچنان امیدوار فقط پرچم بالا و پایین ببرید نمیخوام تاپیک مشهد بی رقیب باشه یکه تاز خخخخ
والا من همیشه یه برنامه ای دارم میگی نه ایناهاش
کبوتر بزن بر بدن تا روشن شی
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

عزت زیاد

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-08 08:31 AM

مهدی جان شما سرور مایی داداشKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-08 12:06 PM

فردا هم برنامه داریم هستید اقا آرش؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-10-08 12:50 PM

سلام
فردا اگه سر كار نيام خوبه ولي گفتن بايد بيايم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-10-08 02:33 PM

منم به لطف آقا آرش دوربین خریدم (تقدیم به آرش جانKhansariha (8))ولی چون احتمالا فردا با خانواده میریم بیرون فکر نکنم بتونم بیام قبلش هم که سرمای شدیدی خورده بودم حدود یک هفته اصلا نتونستم سر به سایت بزنم برای همین از برنامه قبلی غافل بودم
حالا علی جان کجا میخواین برین
با علی نامبر وان میرین دیگهKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-08 03:00 PM

(2011-10-08 02:33 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم به لطف آقا آرش دوربین خریدم (تقدیم به آرش جانKhansariha (8))ولی چون احتمالا فردا با خانواده میریم بیرون فکر نکنم بتونم بیام قبلش هم که سرمای شدیدی خورده بودم حدود یک هفته اصلا نتونستم سر به سایت بزنم برای همین از برنامه قبلی غافل بودم
حالا علی جان کجا میخواین برین
با علی نامبر وان میرین دیگهKhansariha (214)

درود
علی نامبر وان معلوم نیست بیاد یا نه تا شب خودش اعلام میکنه!مسیر هم سد گلستان احتمالا