شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - kargadankosh - 2015-03-29 01:26 AM

خوب راستی اگه عصبانی نمیشی بگوکدوم منطقه هستی چون من چنددفعه به یه بنده خدایی تو گاراژدارها دادم برام تراشید بدک درنیاورد یه امتحانی بکن قیمت هاش رودونه ای ده تومن گرفت

RE: تاپیک بچه های مشهد - nimastarsun - 2015-03-29 02:23 PM

سلام چرا عصبانی بشم دوست خوبم.من استقلال میشینم.خوب میشه ادرسو بدین.خودش سایزشو داره یا تفنگو ببرم.بعد پلی اورتان تراشید دیگه اره؟ حدودا چند تا شلیک جواب داد.ممنونم

RE: تاپیک بچه های مشهد - Persiacr - 2015-03-30 02:35 AM

سلام به همه دوستان

دوستان کسی میدونه در مشهد از کجاها میشه کپسول کامپوزیت خرید؟

فروشگاه یا مکان خاصی رو سراغ دارید؟

اگر 9 لیتری باشه چه بهتر

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-30 08:00 PM

من یک.کپسول کامپوزیت که اگه اشتباه نکنم 6 لیتری بود تو.مغازه الصیاد میدان ده دی کنار پاساژ طاهری دیدم. البته این مال یه ماه پیش بود

RE: تاپیک بچه های مشهد - nimastarsun - 2015-03-31 11:21 AM

سلام فروشگاه الصیاد ده دی اخرین باری که اونجا بودم داست یه سه روز پیش در ضمن پسره خوبی هم هست

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-31 09:11 PM

انشاالله فردا اول صبح مریم سمت زشک.با موتور اگر کسی تمایل داره اعلام کنه تا ساعت و مسیر را فیکس کنیم.
هر چند بعید میدونم تو.این گل و لای کسی بخواد.بیاد.

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-04-01 04:02 AM

من دارم راه میفتم.جای شما را هم.خالی میکنم مشهدیهای طبیعت دوست......!?

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2015-04-01 08:51 AM

رضایی جان زمانی که من این موتورو داشتم باید به تور هم میخوردیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس اواتارم رو ببین و لاستیک رو دقت کن چه بلائی سرش اومده خخخ
اینم برای اینکه ببینی حتی برفم جلومونو نمیگرفت
[تصویر: IMG_5240.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-04-01 10:09 AM

سلام و درود به دوستان عزیز Khansariha (8)
12 فرورودین ماه ، همه بخیر . انشاا.. برای سیزده بدر اقدامات لازم رو انجام داده باشید و در کنار خانواده خوش بگذره .

علی جان داری بقول بچه ها نم نمک عکسهات رو ، رو می کنی . بابا از عکس های آرشیویت برامون بزار تا سر ذوق بیایم بلکه رگ ایرانفیلیمون یه حرکتی زد و یه انقلابی تو بچه های مشهد بپا شد . یادش بخیر چه روزهای پر هیجانی داشتیم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-04-01 11:39 AM

علی جان ایشالا گرفتاری همه کم بشه من الان رسیدم احمدآباد کافیشاپ رفیقشان یه قهوه بزنم.برمخونه