شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-25 10:49 PM

سلامآقا ارش شما فردا افتخار همراهی نمیدید?

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahmadian - 2015-03-26 04:55 PM

سلام عید شما مبارک.دیشب تلمبه at44 را از تو ماشینم دزدیدند.از میون لوازم فکر کرده براش چیز بدرد بخوریه.نمیدونید احتمالا کجا میره بفروشدش .به مغازه لوازم شکار میفروشه؟فکر نکنم کسی ازش بخره.تا چند روز دیگه مشهد هستم اگه میشه راهنماییم کنید. ممنون

RE: تاپیک بچه های مشهد - royall - 2015-03-27 04:50 AM

این اقادزده به احتمال زیاد نمیدونه چیزی که دزدیده چقدر ارزش داره و به چه دردی میخوره.به احتمال زیاد مفت ردش میکنه میره
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mort - 2015-03-27 08:08 PM

سلام دوست عزیز واقعا متاسف شدم
کسی که این تلمبه رو دزدیده نمی دونی چی هست و کجا بفروشش اما اگه بدونه که وسیله مربوط به تفنگ هست که بعید می دونم احتمالا بره سمت خیابان ده دی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-03-27 09:05 PM

سلام و درود به دوستان Khansariha (8)

(2015-03-25 10:49 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامآقا ارش شما فردا افتخار همراهی نمیدید?

سلام آقای رضایی Khansariha (8)

ببخشید که دیر رسیدم و دیر پست شمار رو دیدم .
(2015-03-26 04:55 PM)ahmadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عید شما مبارک.دیشب تلمبه at44 را از تو ماشینم دزدیدند.از میون لوازم فکر کرده براش چیز بدرد بخوریه.نمیدونید احتمالا کجا میره بفروشدش .به مغازه لوازم شکار میفروشه؟فکر نکنم کسی ازش بخره.تا چند روز دیگه مشهد هستم اگه میشه راهنماییم کنید. ممنون

سلام دوست عزیز Khansariha (8)
خیلی متاسفم برات همچین اتفاقی افتاده .

بهتره شما فروشگاهایی که احتمال داره برای فروش ببره در جریان بزارید . امروز یه بازاری هست بنام جمعه بازار کاش اونجا یه سر می رفتید چون اونجا هم دست فروشی زیاد هست .

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-27 10:36 PM

سلام آقا آرش عیب نداره انشاالله دفعه بعد 14 فروردین

RE: تاپیک بچه های مشهد - nimastarsun - 2015-03-28 12:04 AM

سلام دوستان گل مشهدی.من عضو جدید هستم یه سوال میکنم میدونم هم جاش اینجا نیست ولی دوستان به بزرگیتون ببخشید از خواستین هم پاکش کنین چون دیگه فکر کنم از بغال سره کوچمون نپرسیدم.دلیل اینکه اینجا میگم چون دوستان مشهدی اینجا فکر کنم زیاد باشن.حالا از دوستان کسب هست یه واشر سر پیستون اسنایپر 125 ورتکس از پلی اورتان المانی واسم درست کنه یا یه ادرس توی مشهد بده که برم بگیرم .بخدا خسته شدم اینهمه پرسیدم.فقط نگین ببر بده پکینگ تراش درست کنه که اندازه موهای سرم رفتم دقیق نمیزنن .دوستان کمک کنین دیگه ممنونم

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-28 09:27 PM

سلام خدمت همشهریان گلم چهار شنبه در صورتی که بارندگی نبود انشاالله با موتور تصمیم به رفتن.به خانرود و مغان را دارم.اگر از اساتید کسی تمایل داشت که بیاد اعلام کند تا ساعت و.محل قرار را فیکس کنیم

RE: تاپیک بچه های مشهد - kargadankosh - 2015-03-28 11:38 PM

(2015-03-28 12:04 AM)nimastarsun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل مشهدی.من عضو جدید هستم یه سوال میکنم میدونم هم جاش اینجا نیست ولی دوستان به بزرگیتون ببخشید از خواستین هم پاکش کنین چون دیگه فکر کنم از بغال سره کوچمون نپرسیدم.دلیل اینکه اینجا میگم چون دوستان مشهدی اینجا فکر کنم زیاد باشن.حالا از دوستان کسب هست یه واشر سر پیستون اسنایپر 125 ورتکس از پلی اورتان المانی واسم درست کنه یا یه ادرس توی مشهد بده که برم بگیرم .بخدا خسته شدم اینهمه پرسیدم.فقط نگین ببر بده پکینگ تراش درست کنه که اندازه موهای سرم رفتم دقیق نمیزنن .دوستان کمک کنین دیگه ممنونم

سلام به میدان ده دی داخل باشاژ طاهری یه سربزن شاید داشته باشه براوایرخ رفتم داشت از نوع پلی اروتان هم بود

RE: تاپیک بچه های مشهد - nimastarsun - 2015-03-29 12:50 AM

سلام ممنونم از شما.اگه منظورتون فروشگاه کوهدشت هست که فکر نکنم داشته باشه چون اونجا هم رفتم