شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2015-03-21 08:32 PM

درود بر همه و سال نوی همتون مبارک
اقا آرش از ما یادتون نشده.....خیلی نیاز دارم بهش

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-22 08:15 PM

سلام اقا ارش اصلا صحبت من شكار و تفنگ نيست.حرف من استفاده كردن از تجربيات اساتيدي مثل شما در طبيعت گردي و كوهنوردي به واسطه همراهي كردن شما در برنامه هاي كوهپيمايي شما است. ولي انگار اصلا اينجا خبري از طبيعت گردي و قرار گزاشتن نيست. ما تازه واردهاي پر انرژي عاشق آموختن از شما بزرگانيم منتهي ظاهرا بزرگان همه مشغول استراحت و عيد و بازديد هستن.
ديد و بازديد;)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-03-23 01:16 PM

(2015-03-21 08:32 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر همه و سال نوی همتون مبارک
اقا آرش از ما یادتون نشده.....خیلی نیاز دارم بهش

سلام و درود به دوستان و علي اقاي عزيز Khansariha (8)

عيد مبارك Khansariha (8)

نه علي جان در قلب ما هستي . فقط بايد دنبالش بگردم . خبرت مي كنم

(2015-03-22 08:15 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا ارش اصلا صحبت من شكار و تفنگ نيست.حرف من استفاده كردن از تجربيات اساتيدي مثل شما در طبيعت گردي و كوهنوردي به واسطه همراهي كردن شما در برنامه هاي كوهپيمايي شما است. ولي انگار اصلا اينجا خبري از طبيعت گردي و قرار گزاشتن نيست. ما تازه واردهاي پر انرژي عاشق آموختن از شما بزرگانيم منتهي ظاهرا بزرگان همه مشغول استراحت و عيد و بازديد هستن.
ديد و بازديد;)

سلام و درود اقاي رضايي Khansariha (8)

شما لطف داريد .

انشاا.. ديدو بازديد ايام عيد تموم بشه . هواي بهاري به مشام دوستان كه رسيده و مي رسه انشاا.. يه حركتي بزنند و يه قراري هماهنگ كنند تا دوستان يه روز خاطره انگيز خلق كنند . الان بعضي از دوستان نيستند يا رفتند مسافرت يا بقول شما درگير ديدوبازديد هستند .

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-23 04:45 PM

باور كنيد اين حرف من به دور از تعارف و عين واقعيت بود.من دو روز كوچولوم به دنيا اومده واسه همين نتونستم برم كوه.انشالله فردا ميخوام برم.منتهي موتورم خراب شده و احتمالا با موتور داداش ٢ تركه بريم.منتهي ديگه مسير سخت نميشه رفت.مجددا از اساتيد درخواست ميكنم اگه تشريف ميارن به من بگن تا ساعت حركت فيكس كنيم.مسير هم طبق معمول يا دهبار و يا بالندر هنوز قطعي نيس

RE: تاپیک بچه های مشهد - cornet - 2015-03-23 05:12 PM

قدم نو رسیده مبارکت باشه برادرKhansariha (8) Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-23 05:56 PM

ممنونم دوست عزيز

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-03-24 02:22 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)
چهارمين روز بهار همه دوستان بخير Khansariha (48)

[تصویر: 14271943541.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - hamidhakami - 2015-03-25 12:29 PM

سلام و تبریک سال جدید به عزیزان. راستش برنامه ریزی کرده بودم یه چند روزی برم زاهدان و زابل که قرار بر این شد اول بیام مشهد منزل یکی از اقوام و بعد از اونجا راهی زاهدان بشم. خیلی دوست دارم این یکی دو روز که مشهد هستم اگه قسمت شد یه تعداد از شما دوستان رو ببینم. تا قسمت چی بشه.

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-25 02:37 PM

سلان به همه دوستان
فردا اگه عمري باشه ميرم دهبار.با موتور هستم از دوستان اگر كسي تمايل داشت اطلاع بدن تا با هم بريم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-03-25 09:00 PM

سلام و درود به دوستان عزیز Khansariha (8)

شب همه بخیر و شادی Khansariha (219)