شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2015-03-15 07:25 AM

سلام صبح مشهدی ها بخیرKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-03-15 10:34 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

بوي عيد داره مياد Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

انشاا.. سال 94 سال بانشاط ، توام با شادي باشه براي تمامي دوستان Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-15 10:00 PM

سلام دوست عزيز من سعي كردم هر جمعه كوه برم.كوه و طبيعت هم سرما و برفش هم افتاب و گرماش و هم بارون تو گل گير كردنش قشنگه.منتهي من هم چون ماشين ندارم ترجيه ميدم موقع بارندگي تو جاده نباشم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-03-15 11:39 PM

(2015-03-15 10:00 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزيز من سعي كردم هر جمعه كوه برم.كوه و طبيعت هم سرما و برفش هم افتاب و گرماش و هم بارون تو گل گير كردنش قشنگه.منتهي من هم چون ماشين ندارم ترجيه ميدم موقع بارندگي تو جاده نباشم

سلام.هرکس یک سلایقی داره دیگه*.نه_ من به شخصه بحث گل و برف نیست...اما زیاد توی بارندگی یا سرمای زمستان و باد استخوان ترکون*یا حتی هوای گرمی که زبان هر موجودی از گرما افتاده بیرون(جسارت نباشه)* علاقه ای به طبیعتگردی ندارم...هوای مساعد رو ترجیح میدم*حالا سرما و گرما هم در حد کم و جوری که مزاحم کار نباشه*هیچ اشکالی نداره اما نه اینکه ذهنیت آدم رو منحرف و متوجه گرم کردن یا پیدا کردن سایه برای فرار از گرما(تا الان خدا رو شکر برای من پیش نیامده*هوای اطراف مشهد{تابستان} از لحاظ گرما قابل تحمل است)بکنه...بازم نظر من اینه و نظر شما هم محترم*صحیح و نیز امکان داره نظر شخص دیگه ای با نظر من و شما *هر دو فرق کند...موفق و شادکام باشید...یا حقKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2015-03-16 08:50 AM

خدا اونروزو نیاره،یکبار از کوههای خلج میخاستیم بریم کوههای حصار گلستان،جاده گل بود،هر ده متر میخوردیم زمین!میرفتیم بیرون جاده موتور گیر میکرد!میومدیم تو جاده گل جمع میشد دور لاستیک و عاج های لاستیکو صاف میکرد موتور در جا میزد انگار رو یخ هستی و بعد میکوبیدت زمی.تو سرمی زمستون بسکه زمین خوردیم و بلند شدیم خیس عرق شده بودیم.حدود سه ساعت طول کشید تا به ی مسیر سنگ لاخی رسیدیم و نجات پیدا کردیم و ازون موقع همه گروه جاده بارونی میبینیم میبگیم خر است!

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashkian - 2015-03-16 11:59 AM

(2015-03-16 08:50 AM)Ali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا اونروزو نیاره،یکبار از کوههای خلج میخاستیم بریم کوههای حصار گلستان،جاده گل بود،هر ده متر میخوردیم زمین!میرفتیم بیرون جاده موتور گیر میکرد!میومدیم تو جاده گل جمع میشد دور لاستیک و عاج های لاستیکو صاف میکرد موتور در جا میزد انگار رو یخ هستی و بعد میکوبیدت زمی.تو سرمی زمستون بسکه زمین خوردیم و بلند شدیم خیس عرق شده بودیم.حدود سه ساعت طول کشید تا به ی مسیر سنگ لاخی رسیدیم و نجات پیدا کردیم و ازون موقع همه گروه جاده بارونی میبینیم میبگیم خر است!

سلام.پس مصائب کشیدی علی آقا*...بدترین قسمتش هم در اینه که مجبوری بری دیگه-تا به یک جایی برسی...در تائید فرموده شما:هر کاری یک تعریفی داره...وقتی شما(من و شما نوعی)میگی تفریح*یعنی میری که بهت خوش بگذره و در پایان روز شارژ و سر زنده بشی برای روز و روزهای بعد و نه اینکه خسته و داغون برگردی خونه یا خدای ناکرده زخمی و دست و پا شکسته یا با تب و لرز و دماغ آویزون که گاها" تا روزها و هفته های آینده هم درگیرش میشی(حالا حوادث بدتر رو بیخیال)...احتیاط *جوانب سنجی و عاقبت اندیشی در هر کاری مهمترین و اصل اول است...شما اگه این اصل رو در هر کاری حتی تیراندازی و شکار هم رعایت نکنی*آخرش به مصیبت و دادگاه و زندان یا خدای ناکرده مرگ ختم میشه...چون چه بسیار برادران و دوستانی که برادر یا دوست خود را به اشتباه و از روی سهل انگاری مورد هدف قرار داده اند و چه بسیار طبیعت گردان و کوهنوردانی که دچار نقص عضو شده اند{نداشتن انگشت پا که در کوهنوردان شایع است} و فقط بخاطر یک اشتباه خیلی کوچک *...پس سهل انگاری:پشیمانی...بازم ممنون از علی آقا بابت نکته و تجربه شون...یاحق Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2015-03-16 01:21 PM

دوستان تعطیلاته ی امادگی اعلام کنید اونایی که هستن ی قرار بذاریم

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezayi - 2015-03-16 11:53 PM

همه ما هدفمون از زدن به كوه و بيابون تفريح كردن و رفع كردن كسالت و خستگي يك هفته كار منتهي براي بعضي افراد مثل من اين بيرون رفتن يك نياز شده.با اينكه امكانات كم و محدوديت هايي براي كوه رفتن دارم ولي اگر هفته اي نرم واقعا ذهنم تا هفته بعد درگير.من كوه ميرم كه
كمي دچار چالش بشم و بايد هم فرقي بين رفتن به پارك وكيل اباد و زدن به دل دشت بيابون باشه.
انشالله اگر هوا مساعد بود شب يكشنبه برم سمت عارفي صبح زود هم بالندر و بعد هم روستاي مغان
اگه از اساتيد كسي افتخار همراهي بده خوشحال ميشم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2015-03-17 09:47 AM

سلام به دوستان گل
پیشاپیش عید نوروز رو بهتون تبریک میگم و ارزوی سال خوب و خوش برای شما و خانواده گرامی از خداوند متعال آرزو مندم.
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2015-03-17 12:53 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

انشاا.. سال آينده ، قرارها برقرار باشه .آمين Khansariha (219)