شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - hamedara - 2014-11-06 10:09 PM

عليرضا جان كجايي داداش؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - mahmoudmoeini - 2014-11-07 12:07 PM

سلام خدمت دوستان عزیز
من گول نمایندگی رو خوردم و یک قبضه گالاتیان پیش خرید کردم 2200 بعد از یک ماه به دستم رسید .لوله معمولی 35 ژول با نشتی هوا موقع تیر اندازی از قسنت خشاب هوا خارح میشه .با نمایندگی تناس گرفتم بالاخره واسم سوزن کپسول فرستادند عوض کردم قدرتش بالا رفت اما با یک خشاب فشار به 120 میرسه و پرت هم میزنه با هانتر اکستریم باراکودا گروپ 35 متری یک وجب بود قبل از تعویض سوزن گروپ در حد 2 سانت بود به نظرتون چکار کنم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-11-08 12:44 PM

(2014-11-02 04:15 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارادتمندیم رفقا .
ارش جان محدوده قیمتی چقدره ؟

سلام و درود رضا جان Khansariha (8)

210 هزار تا 230 هزار .

البته پنج شنبه رفتم همين مدل ماكيتا 4329 گرفتم به قيمت 225 هزار . وسيله كارآمدييه . Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-11-08 02:14 PM

سلام به دوستان . مبارکه ارش جان . بله وسیله کارامدی است .من مدل بوش داشتم قدیمی بود .در محیط کار هم حداقل یک ساعت هر روز روشن بود بدون مشکل کار میکرد . البته الان بوش دیگه بوش قدیم نیست و ارزش خرید نداره .
بارش اولین برف در منطقه ما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درست کردن اتیش با چوبهای تر کلی زمان گرفت ولی نهایتا همون چیزی شد که میخواستیم چون تمام کفش و شلوارم خیس شده بود . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروز سری به سد فریمان هم زدیم که واقعا وضعیت اب سد اسفباره . امیدوارم امسال سال ابی پرباری داشته باشیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جای دوستان همیشه سبز .البته الان هوا برای طبیعت گردی کمی سرد شده ولی سرما هم لذت خاص خودشو داره ( بگذریم که حامد یکم زیادی سرما نوش جان کرد)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2014-11-08 02:54 PM

سلام بر بچه های گل مشهد Khansariha (8)
رضا جان ممنون از عکسایی که گذاشتی واقعا حس خوبی بهم دست داد Khansariha (399)
فقط این عکس آخری فکر کنم یه لکه تیره وسط آب داره !!!!!!! درست می بینم یا اشتباه؟؟؟؟؟ Khansariha (334)

RE: تاپیک بچه های مشهد - viper22 - 2014-11-08 03:03 PM

(2014-11-07 12:07 PM)mahmoudmoeini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز
من گول نمایندگی رو خوردم و یک قبضه گالاتیان پیش خرید کردم 2200 بعد از یک ماه به دستم رسید .لوله معمولی 35 ژول با نشتی هوا موقع تیر اندازی از قسنت خشاب هوا خارح میشه .با نمایندگی تناس گرفتم بالاخره واسم سوزن کپسول فرستادند عوض کردم قدرتش بالا رفت اما با یک خشاب فشار به 120 میرسه و پرت هم میزنه با هانتر اکستریم باراکودا گروپ 35 متری یک وجب بود قبل از تعویض سوزن گروپ در حد 2 سانت بود به نظرتون چکار کنم

محمود جان اول از همه لوله رو خوب تمیز کن و بعد از اون اگر هنوز از قسمت خشاب نشتی داری چک کن ببین اورینگ ورودی لوله سالم هست یا نه گاهی اوقات هم ممکنه اصلا اورینگ وجود نداشته باشه در اینصورت بک اورینگ با سایز بیرونی 8 و ضخامت 1.5 میلیمتر تهیه کن و در محل خودش قرار بده البته سایز اصلی 8.5 با ضخامت 1.5 هست که گیر نمیاد
در ضمن حتما لقی لوله رو چک کن چون ممکنه لوله شل باشه
بعد از انجام این موارد فنر پشت چکش رو شل کن و با ساچمه باراکودا یا jsb 16 مجددا گروپ بگیر به احتمال زیاد قنر پشت چکش خیلی سفت شده و برای هر شلیک هوای زیادی مصرف میشه
راه دیگه ای که داری اینه که قبل از شل کردن فنر مخزن رو حدود 1 میلیمتر باز کن تا ولو از چکش فاصله بگیره و کمتر باز بشه با این روش تغییر محسوسی در قدرت نداری ولی ولو زودتر بسته و باعث از بین رفتن اختلال فشار هوا در سر لوله میشه
چنانچه با ادامه این روش گروپ جمع شد باید تفنگ رو حتما کورنو کنی تا ببینی سرعت شلیک به چه اندازه ای رسیده و چنانچه مطلوب بود با شل کردن فنر روش باز کردن مخزن رو جبران کنی

موفق و سربلند باشید

RE: تاپیک بچه های مشهد - hamedara - 2014-11-08 07:09 PM

(2014-11-08 02:14 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان . مبارکه ارش جان . بله وسیله کارامدی است .من مدل بوش داشتم قدیمی بود .در محیط کار هم حداقل یک ساعت هر روز روشن بود بدون مشکل کار میکرد . البته الان بوش دیگه بوش قدیم نیست و ارزش خرید نداره .
بارش اولین برف در منطقه ما

درست کردن اتیش با چوبهای تر کلی زمان گرفت ولی نهایتا همون چیزی شد که میخواستیم چون تمام کفش و شلوارم خیس شده بود . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروز سری به سد فریمان هم زدیم که واقعا وضعیت اب سد اسفباره . امیدوارم امسال سال ابی پرباری داشته باشیم.

جای دوستان همیشه سبز .البته الان هوا برای طبیعت گردی کمی سرد شده ولی سرما هم لذت خاص خودشو داره ( بگذریم که حامد یکم زیادی سرما نوش جان کرد)

البته زخم دلخراش بين دو ابرو بماند عليرضا!!!!!!!!!Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mahmoudmoeini - 2014-11-08 11:59 PM

سلام
وایپر 22 خیلی ممنون از راهنماییتون من لوله رو باز کردم واشر ته لوله که جای خشاب سالم بود جالب اینجاست وقتی بدون خشاب تو لوله فوت میکنم هوا نمیده ولی وقتی خشاب رو تفنگه هوا رد میشه. ممکنه بگید فنر پشت چکش رو چطور شل کنم و چطوری باس اسلحه رو باز کنم ممنون

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-11-09 02:33 PM

سلام دوستان . حامد جان من نمی خواستم جراحت تلخ شما به گوش دوستان برسه ولی من باب تجربه بد نیست عنوان بشه
داستان از این قرار بود که حامد جون موقع تیراندازی با 52 لگد تفنگو دست کم گرفت و Khansariha (367) ضربه دوربین مابین دو ابروی همایونی را شکاف داد . خدا را شکر گفتیم که به چشم اسیب نرسید .و این اتفاق موجب شد حامد عزیز ما دو ساعتی در فکر فرو برود و ... قبلا با 350 هم مشابه اینو دیده بودم ولی 52 با فنر کارکرده غافل گیرمون کرد . خلاصه به خیر گذشت . امیدوارم این اتفاق موجب شده باشد تا عزم و اراده حامد برای سفرهای بعدی دو چندان شود .
محسن جان ارادتمندیم برادر .Khansariha (48)خیلی کم میای اینجا . برنامه های بعدی تشریف بیارین . من که لکه سیاه ندیدم شاید هم مرغ ماهیخوار باشه . یه جفت دنبال غذا میگشتن روی اب

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2014-11-10 09:12 AM

ما هستیم رضا جان ولی کسی بازیمون نمیده خخخخخخ (شوخی کردم)
والا از شما چه پنهون من هرروز یک سرکی به تاپیک میکشم و لذتمو می برم ولی چون اصولا کم حرف هستم سعی میکنم از تجربیات دوستان بیشتر استفاده کنم
در ضمن امسال هم که پروانه ندادن و من توی کف یک پیاده روی موندم و همچنان به وزنم اضافه میشه Khansariha (226)
در هر صورت امیدوارم دوستان هرجا که هستند خوش باشن Khansariha (8)