شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - masih.hunter - 2011-10-04 07:32 PM

مخلص بروبچ مشهدم هستیم علی جان یکم درگیرم زندگی بودم

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-04 09:45 PM

آقا مسیح خلاصه دلمون برات تنگ شده!!امیدوارم دوباره تلبیده شی دوست عزیز.Khansariha (8)

علی جان برنامه جمعه چی هست و ایمگه عکسا رو بزار دیگه برادرKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-04 10:46 PM

چون عکس شکار نیست توی تاپیک مشهد میزارم اگه نه میزاشتم تاپیک شکار:
[تصویر: 001.jpg]
[تصویر: 002.jpg]
از قصد بی کیفیت گذاشتم تا مجبور شی یه بار با کیفیتشو بگیری ازم...یه روز همشو کپی میکنم میدم بهت....
راستی اینجا داخل گلستان مشهده!کبوترا از 100 متری متواری میشند...یه تور بزنی به آبگیر کوچولوی باقی مونده 50 تا ماهی گیرت میاد(کوچولو)20-30 تا لاکپشت هست...انشالا بارون بیاد پر بشه.یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-04 10:53 PM

ممنون علی جان بابات عکسا.حال میکنی داریم از برو بکس اصفحونی هم میزنیم بالا!!!خخخخخخخخخخخبرو بکس تهرون هم که ....Khansariha (8)
برای جمعه نظرتو نگفتی!!منتظرم.کس دیگه ای هم از بچه های مهشد آماده بود خبر بده همینجا.

زاویه عکسا هم چقدر شبیه هم شدن!!!فک میکنی فتوشاپه!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-04 11:01 PM

علی جان من که گفتم جمعه تعطیلم از این به بعد تا 4 ماه دیگه!انشالا بازم بعد 4 ماه تمدید شه.حالا بچه مشهدیا اعلام کنند من پایه ام جمعه.صبح تا ظهر.در ضمن خوشم نمیاد همه بریم نصفه برگردیم همه میریم همه برمیگردیم.علی اقا مجرد بازی با بقیه افراد ممنوع!اخطار میدم بهتا...با اقا ابوالفضل بری تا شب مشکلی نداره ولی با کسه دیگه شرمنده اگه نه تحریمت میکنیم...حالا هماهنگ کنید صبح تا ظهر ببینیم چی میشه...شایدم منم با سات موتورسواری هم هماهنگ کردیم با آیدین اینا و شماها رفتیم خلج...به آیدین هم بگو عضو شه.یا علی
راستی من رانندگیم بد نیستا الان دیدم علی نوشته با 100 تا لائی میکشید...دیر میرسیدم خانوم کله منو کنده بود...طفلک رو ظهر کاشتم گفتم 2 ساعته میام 7 شب برگشتم همشم تقصیر رفیق ناباب بود.راستی علی خدا رحم کرد تو راه برگشت یهو به دلم افتاد احتیاط رو بیشتر کن تا احتیاط کردم یهو دوتا 125 اومدن و پیچیدن جلوم کورس بندازن یکیشون کوبید به لاستیک جلوم داشتم میرفتم رو هوا که به زور کنترل کردم موتورو!یه بار کلاه ایمنی سرم نکرده بودم همون روز دوبار بلا اومد سرم...

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-04 11:06 PM

مرد مومن میگی مجرد بازی ممنون بعد میگی آیدن رو آتیش کنیم!!!بخوای بریم خلج تا ظهر که وقت نمیشه بابا تحریم.خخخخخخخخخخخ تو با من نیای شکار با کی برمKhansariha (367) .
دوستان صبح جمعه ساعت 7 (موافقی علی)صبح من و علی مشهدی قطعی میریم پشت صد کسی بود همینجا اعلام کنه

آقا آرش
آقا حسن
آقا جری
آقا ابولفضل کندوریانKhansariha (8)

بشتابیدKhansariha (399)

تو راه برگشت!!!خدا رحم کرده بهت-کلاه همیشه سرت بزار تا خدایی نکرده!!!اگه همون سنگه زیر سرت بود الان باید خرما بین بچه ها پخش میکردم خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-10-05 12:00 AM

سلام
علی جان خوشحال شدم که کار خدمتت راه افتاد داداش ولی اینو بدون که داره کلاه میره سرت چون بچه مشهدیا نباید هیچ شبی رو داخل پادگان بمونن و جمعه ها هم باید مرخصی باشن چون تازه رفتی دارن سوءاستفاده میکنن والا قانون اینه بعدا خودت متوجه میشی
فقط یه نصیحت برادرانه میگم چون تجربه خدمت تویه لشگر رو دارم ......هیچ وقت از خودت ضعف مرخصی نشون نده اگه بدونن نقطه ضعف مرخصی داری بدون شک اذیت میکنن هر وقت گفتن مرخصی نداری بدون هیچ حرفی قبول کن تا بی خیالت شن
امیدوارم موفق باشی برادر

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-05 01:38 AM

مهدی جون الان وضع عوض شده،قبلا اونجوری که شما میگفتی بود ولی از سال 69-70 تولد خیلی کم شده و نتیجتا سرباز هم کمتر شده برای همین نیرو اصلا ندارند،مثلا یه گروهان 3 تا پست نگهبانی داره که هر پست 3 تا پاس داره یعنی توی یه گروهان 9 نفر هر شب نگهبان هستند درحالی که کل گروهان 10-11 نفر بیشتر نیست حالا نتیجه چی میشه؟شبی 2 نفر میتونن برن خونه تازه اگه زیر آب زن ها و پارتی بازها نرفته باشند...
در ضمن اینو صفحه قبل نوشتم
"توکل به خدا اگه پایه این جمعه منتظر من باشید.......کار خدا و پارتی بازیه خدا فعلا تا 4 ماه روزهای تعطیل اینجانب تعطیل میباشیم،روزهای کاری هم صبح ساعت 6.30 تا 15 فعالیت خواهم داشت!مامور شدم به شعبه وظیفه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هنوز باورم نمیشه به زور گفتن باید مامور شی فلانجا رفتم دیدم هرروز مرخصی میدن بهم و روزهای تعطیل هم نباید برم!خدایا شکرت..............."
راستی قدیمی و جدید نداره و همه فعلا یه جور بودند فقط خداروشکر از اون خراب شده رفتم خدا کنه 4 ماه دیگه دائم المامور شم.
راستی برنامه جمعت چیه مهدی؟کجائی؟اینورا نمیای؟شکار نمیری؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-05 08:08 AM

به به داش رحمن عزیز.میبینم که تاپیک مشهد رو به حاشیه میبرید خخخخخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-10-05 08:19 AM

سلام صبح بخير همشهرياي عزيز
اين جمعه اگه انشاء ا.. به شهرستان نرفتم حتما هماهنگ مي كنم تا از نزديك دوستان را ببينم و از تجربيات استفاده كنم . تا خدا چه خواهد Khansariha (48)