شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-10-11 09:38 AM

با تشکر فراوان از دوستان مشهدی که با هماهنگی میرن بیرونKhansariha (367) دریق از یه اس ام اس جهت هماهنگی
امیدوارم همیشه خوش سفر باشید

RE: تاپیک بچه های مشهد - javadrezaei - 2014-10-11 10:24 AM

بچه های مشهد کجا میشه ساچمه اذرخش گرفت . با کرال جواب میده به نظر شما

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2014-10-11 01:29 PM

ای بابا ابوافضل جان حرفا میزنیا...مشهدیا و قرار؟مگه خودمون قدیمیا بتز ی حرکتی بزنیم،من فعلا اسلحه ندارم،خونوادگی خاستی پایم،مجردی هم بذار وسیله جورشه میریم ناراحت نشو دادا

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-10-11 01:57 PM

حامد جان خودت باصفایی داداش . حمید رضا اخوی بنده هستن . اسم من علی رضا است.
رفقای عزیز من که در همین تاپیک شماره تماس گذاشتم . وسیله هم هست . دیگه کار بیشتری از دست من ساخته نیست .
در جواب اقای رضایی ساچمه اذرخش در فروشگاه صیاد دور میدان ده دی کالیبر 5.5 موجود داشت البته هفته قبل . . و اینکه با کرال مگنوم جالب نمیزنه . من هنوزم پرومگنوم قبول دارم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - hamedara - 2014-10-11 09:43 PM

اKhansariha (266)Khansariha (266): یا خدا ..... اشتباه لپی بود
در ضمن دوستان وسیله که بود، دو تا هم بود که خالی بود
راستی این جمعه برنامه هست، فقط میمونه هماهنگی من با علیرضا جان که برنامه ریزی کنیم، بسیار خوش سفر و خوش مشرب هستن ایشون// چاکریم
دوستان پنجشنبه صبح هر کی پایه بود بیاد پیام بده تا برای رفتن هماهنگ کنیم انشالله .//// حالا چه وسیله داشتید و چه نداشتید////

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-10-12 01:12 PM

سلام و درود به دوستان عزيز و باصفا Khansariha (8)

دم شما گرم كه يه حركتي زديد Khansariha (8)

البته اقا رضا هميشه برنامه هاشون براهه . انشاا.. هميشه پايدار باشين Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - hamedara - 2014-10-13 11:12 PM

همینو کم داشتیم> برای رسانیدن صدای ملت ایران که مخالف شکار هستند به این برنامه پیامک بزنید <

[تصویر: 409810_338.jpg]

همون دو تا پرنده ی که شاید در سال می زدیم پر Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - flower - 2014-10-13 11:54 PM

حالا اگه موافق باشیم باید به کدوم برنامه پیام بزنیم
Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-10-15 09:28 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

هواي مشهد خيلي باحال شده . Khansariha (8)

ياسر خان كجايي برادر . محمد جان چه خبر Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-10-15 10:37 AM

سلام جواد جان
والا خبر خاصی نیست داداش ، من دارم تفنگو میفروشم که خودت در جریانش هستی و جالبیش اینه که حالا که دارم این کار رو می کنم ، کیف و عینک و دوربین و تلمبه رسیده
اونا رو هم باید رد کنم
یا علی