شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-09-08 02:17 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (48)

دوستان چه خبر Khansariha (219)

محمد جان چي شد / بالاخره تصميم قطعيت رو گرفته اي داداش . Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-09-08 03:39 PM

سلام جواد جان
فعلا اگر بشه با صاحب خونه کنار بیام که نه ، والا باید بفروخمش Khansariha (226)
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-09-09 06:43 AM

سلام و درود به دوستان عزيز صبح همه دوستان بخير Khansariha (48)

(2014-09-08 03:39 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جواد جان
فعلا اگر بشه با صاحب خونه کنار بیام که نه ، والا باید بفروخمش Khansariha (226)
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام محمد جان صبح بخير Khansariha (8)

آره داداش صحبت كن انشاا.. كه كنار بياد و از تصميم كه گرفته اي منصرف بشي . نمي دونم چرا زماني كه تهيه مي كني فكر اين موقعيت ها رو نمي كني .تا ميايم يكم خوشحال بشيم مي بينيم باز يه تصميم ديگه اي گرفتي . انشاا.. كه درست ميشه . ياحق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2014-09-09 07:23 AM

سلام به دوستا گل
صبح همگی بخیر
از آقای حسینی عزیز وعلی آقای گل تشکر میکنم که مارو قابل دونستن

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-09-09 07:53 AM

سلام به مشهدهای گلKhansariha (8)
روز تون بخیر آقا رضا دوربین تنظیم شد انشااله؟
محمدآقا دنیای بدی شده من میخوام دوربین تفنگ بفروشم کسی نمیخره شما نمیخوای چیزی رو بفروشی صاحب خونه میگه نه باید بفروشی
ماهیگیران مشهدی چه خبر چه میکنین؟
آرش خان شما چه خبر؟
باز دانشگاه و درس داره شروع میشه و ماهم که میریم تو مد busy خخخخخخخخخخخ.

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2014-09-09 09:59 PM

(2014-09-09 07:53 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمدآقا دنیای بدی شده من میخوام دوربین تفنگ بفروشم کسی نمیخره شما نمیخوای چیزی رو بفروشی صاحب خونه میگه نه باید بفروشی
آرش خان شما چه خبر؟

سلام دوستای مشهدی
آقای والا تصمیم گرفتم بدون دوربین از تفنگ استفاده کنم؛البته قراره یه پی سی پی بخرم که اون موقع دوربین میبندم و ایشالا با شما اساتید بزرگوار میریم شکارKhansariha (8)
راستی دوستان به احتمال زیاد آخرهفته برم ماهیگیری،اگه رفتم حتما عکس میذارم تا دوستان هم لذتی برده باشنKhansariha (48)
باتشکر
(2014-09-09 07:53 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش خان شما چه خبر؟

ببخشیدahp2009Khansariha (226) آقای یادم رفت تو پست قبلی اسمتونو بگم،راستش اسمتونو بلد نیستم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-09-10 02:19 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

انشاا.. كه گرفتاري ها و مشكلات همه حل بشه Khansariha (8)

آرش خان شما چه خبر؟

سلام ابوالفضل جان Khansariha (8)

والا نمي دونم هرچه به سال 1400 نزديك ميشيم انگيزه كمتر ميشه . باور كن خودم تا مي شنيدم مغازه اي جنس درخصوص شكارو طبيعت گردي آورده سريع خودمو مي رسوند . باديدنشون لذت مي بردم ولي نمي دونم مدتي چه شده كه از دل و دماغ افتادم . Khansariha (8)

از مرد ماهيگير هم خبري نيست معلوم نيست الان لنسش رو كجا كار گذاشته و نشسته چايي مي خوره Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2014-09-15 08:31 AM

دوستان من و علی نامبر وان این جمعه داریم میریم شکار آ---ه---و تو همون دشتی که آ---ه---و داره....کسی پابه بود خبر بده!

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2014-09-15 09:19 AM

سلام خدمت دوستای عزیز صبح همگی بخیر
علی آقا واقعا حیف شد خیلی دوس داشتم با شما بیام شکار؛جمعه تهرانم
راستی بچه ها فصل شکار شروع نشده هنوز؟من دیروز با ورتکس یه کبک شکار کردم؛البته قصدشکار نداشتم ولی کبکه نزدیک شد و منم وسوسه شدم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-09-15 12:34 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

محمد جان چه خبر ؟ چكار داداش بالاخره درست شد ؟

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)