شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-09-03 10:02 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (48)

امروز چهارشنبه هست دوستان چه استقبالي كردن Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2014-09-03 06:40 PM

سلام دوستان عزیز
ازاساتید عزیز کسی میتونه دوربین تفنگمو برام تنظیم کنه؟دوستان اگه کسی میتونه لطفا به دادم برسه،دیگه اعصابم خورد شد اونقد شلیک کردمو دوربین تنظیم نشد
دوستان عزیز منتظر کمکتون هستم؛هزینشم هرچقد بشه بروی چشم
با تشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-09-04 07:11 AM

باسلام به همشهریهای گلم
به قول داش جواد ماشاءالله چقدر استقبال شد ، اقا کسی واسه فردا پایه هست ؟
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-09-04 07:35 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

صبح روز پنج شنبه دوستان بخير Khansariha (219)

(2014-09-04 07:11 AM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به همشهریهای گلم
به قول داش جواد ماشاءالله چقدر استقبال شد ، اقا کسی واسه فردا پایه هست ؟
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

محمد جان ما بچه ها مشهد بصورت جدي پيگير نيستيم . تفنگ و تيراندازي رو براي زماني مي خوايم كه ديگه خيلي بيكار هستيم و خواسته باشيم از بيكاري در بيايم . البته هستند دوستاني كه اين ورزش جزئي از برنامه هاي اونها هست وقتي كه مي بينند كسي از اين برنامه ها استقبال نمي كنه اونها راه خودشون رو ادامه ميدن و برنامه هاشون رو اجرا مي كنند . واقعا اگر از روي علاقه به تفنگ نگاه كنيم مي بينيم كه دوستان از استان هاي ديگر چند صد كيلومتر رو مياين سختي رو تحمل مي كنند تا به برنامه شون برسند كه من بهشون ميگم دمشون گرم . انشاا.. كه با برنامه هاي تدوين شده بشه برنامه هايي براي دوستان گذاشت تا يه گردهمايي شكل بگيره . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2014-09-04 09:56 AM

سلام به همه
دوستان کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟
دوستان اگه وقت ندارین لطفا جایی رو بهم معرفی کنین که بتونن دوربینو برام تنظیم کنن
باتشکر ازهمهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2014-09-04 01:03 PM

rezakabk عزیز یکبار یکی از بچه های فروم قرار گذاشت من براش تنظیم کردم اسمش یادم رفت
الانم سر بچه ها شلوغه که نشده،اگر حرف منو قبول داری خودت تنظیم کن تا یادبگیری،تنظیم دوربین توسط یکی دیگه مثل این میمونه که لقمه جویده شده دیگری رو شما قورت بدی
استیل تیراندازی و شدت شل و سفت گرفتن و ساچمه و ... همه توی تنظیم تاثیر داره شما بر حسب ساچمه و استیل خودت تنظیم کن تاپیکشم موجوده موشک هم نمیخاد هوا کنیم دوتا پیچه میچرخونی تا تنظیم بشه.اگر هم کسی وقت نکرد برو چهارراه لشکر اونجا 5 تومن میگیره برات تنظیم میکنهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-09-05 08:37 PM

(2014-09-04 09:56 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه
دوستان اگه وقت ندارین لطفا جایی رو بهم معرفی کنین که بتونن دوربینو برام تنظیم کنن
من این هفته مشهد هستم . البته بنا به موقعیت کارم دایم در رفت و امدم ولی فعلا هستم . خلاصه در خدمتم . سراغ مغازه هم نرو . تو 3 متر فاصله دوربینو با کلی چرخوندن تبلکها مثلا تنظیم میکنند بعد میبینید در 20 متری خطا میزنه

RE: تاپیک بچه های مشهد - rezakabk - 2014-09-06 09:15 AM

(2014-09-04 01:03 PM)Ali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
rezakabk عزیز یکبار یکی از بچه های فروم قرار گذاشت من براش تنظیم کردم اسمش یادم رفت
الانم سر بچه ها شلوغه که نشده،اگر حرف منو قبول داری خودت تنظیم کن تا یادبگیری،تنظیم دوربین توسط یکی دیگه مثل این میمونه که لقمه جویده شده دیگری رو شما قورت بدی
استیل تیراندازی و شدت شل و سفت گرفتن و ساچمه و ... همه توی تنظیم تاثیر داره شما بر حسب ساچمه و استیل خودت تنظیم کن تاپیکشم موجوده موشک هم نمیخاد هوا کنیم دوتا پیچه میچرخونی تا تنظیم بشه.اگر هم کسی وقت نکرد برو چهارراه لشکر اونجا 5 تومن میگیره برات تنظیم میکنهKhansariha (8)

سلام
علي آقا بنده هرچي تلاش كردم متاسفانه تنظيم نشد كه نشد،نميدونم اشكال يا از من بوده يا از تفنگ يا از دوربين؛واسه همين مجبور شدم از اساتيد كمك بگيرم
Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-09-05 08:37 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-04 09:56 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه
من این هفته مشهد هستم . البته بنا به موقعیت کارم دایم در رفت و امدم ولی فعلا هستم . خلاصه در خدمتم . سراغ مغازه هم نرو . تو 3 متر فاصله دوربینو با کلی چرخوندن تبلکها مثلا تنظیم میکنند بعد میبینید در 20 متری خطا میزنه

سلام
بسيار ممنون ميشم كمكم كنين
با اجازه براتون ييام خصوصي ميفرستم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-09-06 04:33 PM

اقا رضا بهتره با يكي از دوستان هماهنگ كنيد . چون سمت مغازه ها تشريف ببريد مشكل حل نخواهد شد كه هيچ ، بيشتر هم خواهد شد . تا جايي كه من مغازه دارهاي مشهد رو مي شناسم كسي رو نديدم كه از تنظيم كردن دوربين سر دربياره . با اقاي حسيني هماهنگ كن تا برات مثل اب خوردن تنظيم كنه . آخه صفر كردن دوربين بايد چند آيتم رو رعايت كنيد تا دوربين تنظيم بشه درصورتي كه تنظيم نشد بايد دنبال مشكل بود . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-09-07 07:10 AM

Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

ولادت هشتمين اختر تابناك امامت و ولايت حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) به تمامي دوستان و مسلمين جهان تبرك عرض مي كنم Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
:Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219):khansariha (2