شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-08-19 08:42 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (48)
(2014-08-18 03:39 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به تمامی دوستان گلم
جواد جان والا من روزهای تعطیل رسمی تعطیل هستم ، من از 7 زودتر نمی تونم بیام داداش ، اگر جایی رو سراغ دارید که روشنایی خوبی داره در خدمتیم ، جمعه ها برنامت چطوره داداش ؟

سلام محمد جان Khansariha (8)

روزها داره كوتاه ميشه و من هم در روزهاي كاري تا 7.30 شيفتم داداش . بهترين زمان روزهاي تعطيل رسمي هست . البته بعضي تعطيلات من شيفت هستم . مثلا همين جمعه كه پيش رو داريم من تا ظهر شيفتم . انشاا.. جمعه بعدي .

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-08-19 08:52 AM

سلام به همه دوستان گل
تقدیم شما
[تصویر: 14084256701.jpg]

روز خوشKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-08-20 11:29 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (256)

وقت همه دوستان بخير Khansariha (8)

ياسر جان كجايي داداش. Khansariha (219)

محمد جان چه خبر Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-08-21 07:59 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

صبح همه دوسان بخير . اميدوارم از تعطيلي فردا نهايت استفاده رو ببريد . ما رو هم در شادي خود شريك بدانيد Khansariha (48)

[تصویر: 14085953241.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-08-21 12:14 PM

سلام دوستان .Khansariha (8)ارادتمندیم .
ارش جان اینو دار زدی؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2014-08-22 08:15 PM

دوستان ، جمعیت خوبی دارید و همینطور تفنگ بدست از همه نوع برند، ولی جنب و جوش کمتری دارید!؟
محمد کجایی ؟ تو هفته گذشته کمتر پیدات بود؟ با نازگل خانوم ،سی زی 200 گروپ جدید نگرفتی ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - flower - 2014-08-22 08:34 PM

(2014-08-22 08:15 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ، جمعیت خوبی دارید و همینطور تفنگ بدست از همه نوع برند، ولی جنب و جوش کمتری دارید!؟
محمد کجایی ؟ تو هفته گذشته کمتر پیدات بود؟ با نازگل خانوم ،سی زی 200 گروپ جدید نگرفتی ؟

آره آقا صادق خدا رو شکر جمعیت بچه های مشهد و اصفهان تو این انجمن خیلی خوبه
خدا انشالله زیادترشون کنه
مگه مثل ما بوشهری ها هستن که تک و توکی بیشتر نیستیم که فعالیت میکنیم خخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-08-23 04:15 PM

(2014-08-21 12:14 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان .Khansariha (8)ارادتمندیم .
ارش جان اینو دار زدی؟

سلام و درود به سيد رضاي عزيز Khansariha (48)

مشتاق ديدار Khansariha (8)

انشاا.. در نيمه دوم سال بتونيم يه گردهمايي با دوستان داشته باشيم . و در ركاب شما دوستان كسب فيض كنيم Khansariha (219)
(2014-08-22 08:15 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام درود به صادق عزيز Khansariha (8)

صادق جان نوگل رسيده مباركت باشه عزيز Khansariha (219)

جا داره همينجا از زحمتي كه شما و اقا رضا كشيديد نهايت تشكر و سپاس رو داشته باشم . صحبتي كه با دوستان شركت كننده در مسابقه داشتم خيلي خيلي از زحمات شما تشكر مي كردند . انشاا.. هميشه پايدار و برقرار باشيد . Khansariha (8)

(2014-08-22 08:34 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره آقا صادق خدا رو شکر جمعیت بچه های مشهد و اصفهان تو این انجمن خیلی خوبه
خدا انشالله زیادترشون کنه
مگه مثل ما بوشهری ها هستن که تک و توکی بیشتر نیستیم که فعالیت میکنیم خخخخخ

سلام و درود به شما دوست عزيز Khansariha (8)

در خدمت هستيم برادر Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-08-23 08:26 PM

سلام به رفقای مشهدی . به دلیل مشغله کاری اکثر دوستان تدارک برنامه های جمعی کمی مشکله . این جمعه در خدمت اقا ابوالفضل و برادر ایشان و طاهای کوچولو بودیم که زحمت ماژیک زدن کنار شلیکها به عهده طاها بود و انصافا هم خوب کار میکرد .بعضا نظرات فنی هم میداد . دست به تیرش هم عالی . عمو جونش هدف میگرفت و طاها بدون نگاه کردن به هدف فقط ماشه میکشید و خال میزد . فقط حساب کردم اگه نگاه میکرد چه میکرد ؟؟ . جای دوستان خالی بود . عملکرد گان پاور هم از نزدیک ندیده بودم که تجربه شد . چی میشد ایرفورس خشاب برای این تفنگ گذاشته بود

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-08-24 08:54 AM

سلام بدوستان گلم
دیدم داره خاک میخوره پرچم رو بردم بالاKhansariha (256)

این تصویرم برای خالی نبودن پستم میزارم

[تصویر: -1639059597.jpg]

یاعلی