شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-10-01 12:17 AM

دوربینو بستم پیچ که گیر نیاوردم اما یه پایه 2 تیکه به آخر همون پایه کوتاه بستم و مجکم کردم از 10000تا پیچ ترمز هم بهتر شدش
گروپ بعدی تو بیشتر بزن بهتره
Khansariha (8)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-10-02 09:12 AM

سلام
دم همه بچه هاي مشهد گرم . خوش مياد كه اينجوري به تفريح و شكار رفتيد واقعا به حال اومدم انگار كه من هم باهاتون بودم خيلي حال مي كنم وقتي اينجور عكس ها رو مي بينم اميدوارم هميشه پايدار و موفق باشيد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-02 10:56 AM

(2011-10-02 09:12 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دم همه بچه هاي مشهد گرم . خوش مياد كه اينجوري به تفريح و شكار رفتيد واقعا به حال اومدم انگار كه من هم باهاتون بودم خيلي حال مي كنم وقتي اينجور عكس ها رو مي بينم اميدوارم هميشه پايدار و موفق باشيد Khansariha (8)

آقا آرش شما هم کم کم مقدمات رو فراهم کنید که بتونیم ساعاتی در خدمت شما هم باشیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-10-02 04:12 PM

شما لطف داريد كم سعادتي از ماست انشاءا.. يه قراري ميزاريم تا از نزديك شما و ديگر دوستان را زيارت كنيم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-10-03 09:52 AM

سلام
دوستان عزيز مشهدي ، مثل اينكه يكشنبه آينده تعطيل رسمي اعلام شده البته در خراسان رضوي كه فرصت خوبي براي بيرون رفتن . Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-03 11:23 AM

جمعه هم موقعیت خوبی میتونه باشه.تا یکشنبه ببینیم چی میشه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-03 11:38 AM

دعا کنید منم بتونم بیام.................................................خدایا به امید تو.....خدا داره یه کار میکنه کارستون....اگه بشه هرروز بیرون پادگان خواهم بود اونم صبح تا ظهر.......خدایا به این مشهدیه ترک-فارس-باکوئی-استانبولیت یه لطفی بکن...امام رضا هم هست سفارشمو میکنه....دعاکنید جور شه هرروز بریم بیرون..........یاعلی

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-03 11:39 AM

(2011-10-03 11:38 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دعا کنید منم بتونم بیام.................................................خدایا به امید تو.....خدا داره یه کار میکنه کارستون....اگه بشه هرروز بیرون پادگان خواهم بود اونم صبح تا ظهر.......خدایا به این مشهدیه ترک-فارس-باکوئی-استانبولیت یه لطفی بکن...امام رضا هم هست سفارشمو میکنه....دعاکنید جور شه هرروز بریم بیرون..........یاعلی

علیجون ما که دعا کردیم برات امیدوارم جمعه با هم بریم شکارKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-10-03 11:40 AM

کسی تو مشهد مانومتر برای کپسول 300بار سراغ داره خبر بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سریعتر لطفاKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-03 12:02 PM

به به آقا ابولفضل بالاخره 6 لیتری رو هم گرفتید به سلامتی.مبارک باشهKhansariha (8)