شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-07-22 04:49 PM

سلام به مشهدی های گل Khansariha (8)Khansariha (8)
من پیدام شد چند وقتی در گیر امتحانات بودم بعدش هم رمز عبور سایت رو فرواموش کرده بودم نمیتونستم وارد بشم ولی 2-3 روزه پسم ریست شد الان اومدم یه سرس بزنم ببینم چی میکنید با روزه و تفنگ و ... .
کسی از بچه ها میدونه قیمت تفنگ 5 تیر ایرانی سهمیه تو مشهد کی داره و قیمت چنده؟ اگه خدا بخواهد و بشه تا برج 6 میخوام یکی ثبت نام کنم .

محمد خان با تفنگ جدید چه میکنی؟
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-07-22 05:46 PM

با سلام به دوستان گلم
ابوالفضل جان افتاده گوشه خونه و همش میگه بریم با من تیر بنداز ، منم کسی پایه نیست که برم Khansariha (399)
به هر حال هرکی پایه هست درخدمتیم
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-07-23 09:50 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

طاعات و عبادات قبول Khansariha (219)

داريم روزهايي از ماه مبارك رو طي مي كنيم كه ديگر تكرار نخواهند شد . تا انشاا.. سال بعد .

مخلص تمام دوستان . ياحق Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-07-23 12:48 PM

سلام
میخواستم بدونم کجای مشهد پکینگ تراش داره وبرای اسلحه واشر و لول فنر می تراشه میخوام برای واشر از جنس پلی ارتان المانی وبرای لول فنراز جنس پلی امید برام بتراشه
دوستان اگه کسی آدرس یاتلفنی داره ممنون میشم بهم بدهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-07-23 03:25 PM

با سلام به دوستان گلم
سید جان این آدرس : نرسیده به میدان گاراژدارها ، کوشش 32 ، تکنو تراش رضا(ع)
3442614
09153174220
آقای حافظی

من لول هدایت فتر و واشر هادی دادم برام تراشید ، قیمتشم مناسب تر از جاهای دیگه بود
واشر پلی امید و غیره هم میتراشند ولی فکر کنم تعداد خواسته باشید این کار رو رانجام میدند ، حالا یه سوالی ازش بپرس داداش
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-07-23 03:40 PM

سلام محمد جان Khansariha (8)
ممنونم از راهنماییت یک تماس میگرم ببینم چه میشود
به امید دیدار شما از نزدیکKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-07-24 12:10 PM

مخلص تمام دوستان Khansariha (219)

بسلامتي روزهاي آخر ماه مبارك داره سپري ميشه . طاعات و عبادات دوستان قبول .Khansariha (8)

سيد علي عزيز بقول محمد اقا خيابان كوشش پكينگ تراش زياده اونجا يه سر حضوري برو بهتر هست . ضمنا تشريف برديد درخصوص واشر پيستون هم سوال كنيد كه جنس خوب داره يا نه . تشكر (البته منظور جنس آلماني با كيفيت )

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-07-24 01:02 PM

(2014-07-24 12:10 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخلص تمام دوستان Khansariha (219)

بسلامتي روزهاي آخر ماه مبارك داره سپري ميشه . طاعات و عبادات دوستان قبول .Khansariha (8)

سيد علي عزيز بقول محمد اقا خيابان كوشش پكينگ تراش زياده اونجا يه سر حضوري برو بهتر هست . ضمنا تشريف برديد درخصوص واشر پيستون هم سوال كنيد كه جنس خوب داره يا نه . تشكر (البته منظور جنس آلماني با كيفيت )

سلام به همه دوستانKhansariha (8)
چشم آرش جان هفته آینده یک سری میزنم انشاالله
وبهت خبر میدم

RE: تاپیک بچه های مشهد - data19 - 2014-07-25 11:19 AM

یا سلام. نظرتون راجع به فروشگاه مشهد.شکار چیست(بازار سپاد)؟ اگر لوازم شکار خوبی می شناسید معرفی کنید. پیک هم داشته باشد

Sent from my ST15i using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-07-26 09:23 AM

روز اول هفته بخير و شادي .Khansariha (219)

اميدوارم هفته خوبي رو پيش رو داشته باشيد . پيشاپيش عيد سعيد فطر به همه شما سروران تبريك Khansariha (8)