شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-29 09:52 PM

راستی یادم رفت بگم با pcp یک ستون رو از 250 متری زدیم.
ظاهرا دوستان آشنا هم در اومدنند!!!
مهدی جان راحت بود دادا؟ما که کاری نکریدیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-09-29 10:01 PM

اره خودشه درسته پسر من کارت تردد داشتم اطلاعات شما درسته ما هم خدمتی بودیم . البته یه دوست دیگه داشتم بنام پاکدل تو رکن یک جای شما اون که یادت میاد مگه نه.
من معمولا خیلی از روزها ساعت 9 خونه بودم ................ جریانش مفصلا دیدمتون بیشتر حرف میزنیم خیلی خوشحال شدم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-29 10:08 PM

مهدی جان هی گفتم نرو قردا ابولفضل جان رو هم آتیش میکردیم به پشت سد...ولی خوب دیگه مجبوریه@ایشالله دفعه یعد باید همه دور هم جمع شیمKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-09-29 10:14 PM

اون منصور پاکدل بود مهدی جون تاجایی که خبر دارم فوق لیسانس کامپیوتر رو بعد از سربازی داشت میخوند تو نیشابور

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-30 10:00 AM

من دارم میرم پشت سد!جای همه خالی!حسن خن امروز قرار بود تماس بگیرید؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-30 02:35 PM

ای دل غافل!دیدین چی شد؟جا تیریم با 34 تا ساچمه پرو مگنوم قدیمی(یعنی باراکودا) گم شد!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-09-30 11:33 PM

سلام علی جون
ببخشید همه رفته بودن مسافرت من رو با یک مریض (داداشم)گذاشته بودن خونه منم دیدم خودت برای امروز برنامه داری دیگه مزاحمت نشدم . 4 شنبه و 5 شنبه و جمعه وقتم خالیه . اگه برنامه جور شد حتما باهات تماس میگیرم میام دنبالت . راستی برنامه ماهیگیری هم داشتی یا نه ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-30 11:46 PM

با تور 1 200تایی ماهی گرفتم که برای تغذیه ماهیها تو آکواریمم استفاده میکنم.ماهی های بزرگ هم داره که تور بزگ میخوان

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-10-01 12:01 AM

علی جان تیر ها که فدایه سرت اما دمت گرم با گروپت عالی بود منم تویه40 متری گرفتم که اینجوری ناب نشده بود

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-01 12:04 AM

مهدی جان برای تیرا آخه مقصر خودم نبودم!برای همین خیلی ناراحتم!گروپم قابل شما رو نداشت منتظر یکی بهتر باش.راستی برای دوربین چیکار کردی؟Khansariha (367)