شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2014-06-10 10:51 PM

زمانی که دانشجو بودم یادمه دو تا دوست داشتم بچه روستا بودن،
یکیشون با لذت فراوان و با هیجان اومد و گفت دیروز عصر خونه فلانی بودم تفنگ بادیشو اورد نشستیم پشت بوم کفترهای همسایه روبرو رو میزدیم و با یه لذت زیاد میگفت مثل برگی که از ارتفاع ولش کنی تلو تلو خورون میفته پایین کفترهای اونم تلو تلو میخوردن!10-15 تا کشتیم بعد پسره فلان فلان شده اومده بود میزد تو سرش و گریه میکرد و جنازه هارو جمع میکرد!کلی هم خندید!
همشهریشم که داشت گوش میداد برگشت گفت خاک تو سرت ننه بابات یادت ندادن حیوون بیگناه رو نکشی؟گمشو آبرومونو بردی!
جالب بود برام دو نفر که تو یک محل زندگی میکنند و یک جور بزرگ شدند و همبازی هم بودند و حتی یکجا درس میخونند چرا اینقدر تفاوت دارند؟!
بعد از یکماه دیدم همون قهرمان کفتر کش همسایه مواد هم مصرف میکنه...همیشه تو جیبش برای دعوا چاقو نگه میداره...یک ترم بعدم انصراف داد الانم فکر کنم ساقی شهرشون باشه...
تفاوت فرهنگ و سواد و تربیت و محل و سن و سال .....قضاوت با خودتون،
پرچم مشهدیا بالاستKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-06-11 07:26 AM

سلام و درود به تمام دوستان عزيز Khansariha (8)

تقديم به تمامي دوستان طبيعت دوست :

[تصویر: 14024589141.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - sasanfitness - 2014-06-12 02:47 AM

اساتید عزیز من یک شادو 4.5 برای هدف زنی دارم می خواستم بدونم اوالا کجاها تو مشهد واسه هدف زنی خوبه دوما اگه در حاله هدف زنی مامور بهم گیر بده چطور ثابت کنم داشتم هدف می زدم شکار نمی کردم ؟؟؟
و اینکه آیا به 4.5 شئ گیر میدن بیرونه شهر؟؟؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - flower - 2014-06-12 12:40 PM

با سلام آقا ساسان
اگر شما برا هدف زنی برون تشریف میبرید حتما قوطی یا شیشه دلستر یا سر نوشابه یا از همه بهتر سیبل هم با خودتون همراه دارید دیگه

پس همون ها رو نشون بدید کاملا قانع کنندست
در مورد کالیبر هم بادی با کالیبر 4.5 و 5.5 هیچ ایرادی نداره
در مورد مکان تیراندازی هم نمیتونم بهتون کمک کنم چون مشهدی نیستم و فقط گاهی وقت ها مهمون تاپیک شما مشهدی های عزیز میشم

Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - kingzax - 2014-06-12 12:54 PM

سلام. از دوستان مشهدی عذر میخوام اینجا پست دادم.Khansariha (8)
کلا در صورتی میتونند به کسی بخاطر شکار گیر بدن که لاشه شکار همراه فرد باشه. حالا چه یه گنجشک یا کبوتر باشه یا یه کل. در صورتی هم که با اسلحه در منطقه ای باشید که اسلحه ممنوع هست باید جوابگو باشید و اگر شکار نکرده باشید که با یه تذکر رفع میشه.
در داخل شهر و منطقه مسکونی هم حمل و استفاده از سلاح ممنوع است.

RE: تاپیک بچه های مشهد - sasanfitness - 2014-06-12 01:39 PM

ممنون ام از جواب های عزیزان

خیلی لطف کردین دوستان همشهری کسی میدونه بیابون اطراف مشهد کجا مامور نداره ادم راحت بتونه هدف زنی کنه؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-06-12 04:50 PM

سلام و درود به دوستان عزيز و باصفا Khansariha (8)

آخرين روز هفته بخير و شادي باشه . Khansariha (48)

ياسر جان شرمنده داداش . اون شب دير اس زدي من ديدم جواب ندادي برنامه رو تغير دادم .

محمد جان امانتي ها نرسيد ؟

تقديم به دوستان و همشهريان عزيز و دوستان عزيز انجمن بزرگ ايران اير رايفل Khansariha (8)

گل پيازي :

[تصویر: 14025792291.jpg]

[تصویر: 14025792292.jpg]
(2014-06-12 01:39 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ام از جواب های عزیزان

خیلی لطف کردین دوستان همشهری کسی میدونه بیابون اطراف مشهد کجا مامور نداره ادم راحت بتونه هدف زنی کنه؟

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

اطراف مشهد بيابون زياده . شما كدوم منطقه ساكن هستيد ؟. تا بهتر بشه راهنمايي كرد .
همانطور كه دوستان عنوان كردند . حمل تفنگ بدون كاور داخل مناطق مسكوني ممنوع هست . شما براي هدف زني مكاني رو بايد انتخاب كنيد كه تردد نباشه تا خداي نكرده ، ناخواسته دچار حادثه اي نشويد . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - sasanfitness - 2014-06-13 10:17 AM

با تشکر ار پاسخ
من سمت میثاق هستم و سوالم این بود که اگه تو منطقه غیر مسکونی در حاله هدف زنی باشی مامور سر برسه ججوری ثابت کنی داری هدف می زنی نه شکار و اینکه آیا به 4.5 ها گیر می دهند؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-06-14 05:40 PM

(2014-06-13 10:17 AM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر ار پاسخ
من سمت میثاق هستم و سوالم این بود که اگه تو منطقه غیر مسکونی در حاله هدف زنی باشی مامور سر برسه ججوری ثابت کنی داری هدف می زنی نه شکار و اینکه آیا به 4.5 ها گیر می دهند؟

سلام و درود .Khansariha (8)
چه خوب نزديك هم هستيم . من هم يه سه ماهي هست اومدم اون سمت .

تفنگ 4/5 مشكي نداره . من خودم يه روز جمعه مي رفتم سمت طرقبه كه هم موتورم رو گرفتند و هم تفنگ كه كاليبر 5/5 بود . ولي بهشون گفتم 5/5 مشكلي نداره . كه بنده خدا تفنگ رو پس داد ولي موتور رو بردند پاركينگ بخاطر نداشتن بيمه .

بالاخره زماني كه شما هدف زني مي كنيد حتما مواردي هست كه مشخص مي كنه شما داريد هدف مي زنيد ، نه پرنده و يا چيز ديگري . داشتن اطلاعات از زمان فصل شكار خودش مي تونه كمك كنه بهت . داشتن لوازم هدف زني مثل سيبل و يا اشيائي كه شما براي هدف كار گذاشتيد و آثار شليك روي محل هدف ها مي تونه ادعاي هدف زني شما رو ثابت كنه .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-06-15 12:11 PM

سلام و درود به همشهريان گل Khansariha (8)

اي جانم تشكر چه دوستاني رو مي بينم . چطوري ياسر جان . خوبي . كم پيدايي . خيلي نوكرتيم داداش . . دلمون لك زده واسه يه برنامه . دوستان پس سي پي دار يه حركتي بزنيد . دست ما فنري بدستان رو بگيريد . Khansariha (48)

محمد جان چه كار كردي برادر . لوازم رسيد . بلكه داداش شما يه حركتي بزني و سوگل ما رو از خونه بكشي بيرون . البته جالب ميشه ، كل انداختن 460 با وايرخ 100 و اس 200 . Khansariha (219)
محمد جان قابلي نداره
[تصویر: 14028216291.jpg]