شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-06-10 05:50 PM

سلام و درود به دوستان عزيز انجمن Khansariha (8)

اميدوارم حال همه خوب و برنامه هاي هدف زني برقرار Khansariha (219)

(2014-06-08 10:53 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم تقدیم به بکس همشهری

سلام علي جان

بابا مراعات حال ما رو با گذاشتن عكس هات بكن . خيلي باحال هست . انشاا.. روزي سوار يكي از مدل هاي جديد اين برند ببينمت .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2014-06-10 05:53 PM

نقل قول :هر کسی آزاده کاری که دوست داره انجام بده من عاشقه شکار ام عاشقه کشتنم به هیچکس ام مربوط نیست...
کاربر محترم sasanfitnes ، خواهش می کنم لحن گفتار خودتون رو در پست های ارسالی در تالارها و تایپیک های انجمن بهتر کنید!
تذکر کاربر arash1324 به عنوان همکار انجمن و به جا بود.
با توجه به فعالیت این سایت در زمینه تیراندازی و شکار به تبع ملزم به رعایت قوانین جاری کشور در این زمینه می باشد. در ثانی یکی از رسالت های این انجمن نشر فرهنگ طبیعت دوستی و شکارگری است.
کار شما در بیرون انجمن و یا به قول خودتون کشتن ... به خودتون ارتباط داره! ولی برای فعالیت در انجمن رعایت یکسری قوانین لازم هستش! انجمن نسبت به درج مطالب مرتبط با شکار به صورت درست اون مشکلی نداره ولی درعین حال از اعضا انتظار میره فرهنگ غالب در انجمن رو در محیط بیرون و فعالیت های خودشون هم رعایت کنند. (یک مقوله شخصی بوده و کسی رو مجبور نکردیم )
لطفا ارسال پست های اینچنینی رو تکرار نکنید. Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-06-10 05:53 PM

(2014-06-08 09:23 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیزم
جواد جان تلمبه و دوربین خریداری شده معطل رنج فایندر بودم که ایشالا اونم قرار امشب خریداری بشه و احتمالا تا آخر هفته یا اوایل هفته بعد برسه دستم البته اگر مشکلی پیش نیاد ، حسابی اندر کفم داداش
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام محمد جان Khansariha (8)

باور كن من بيشتر عجله دارم كه زودتر بدستت برسه . چون ميدونم بعدش هماهنگ كردن قرار و دور هم جمع شدن دوستانه . Khansariha (48)
سلام و درود به اقا صادق و آقا رويال عزيز Khansariha (8)

من از طرف اين دوست عزيزمون از همه دوستان انجمن عذر خواهي مي كنم . باور كنيد ما بچه هاي مشهد اينطور كه دوستمون عنوان كردند نيستيم . حالا اين دوستمون با شرايط انجمن آشنا نيست . انشاا.. روزي برسه كه اين دوستمون خودش يكي از مدافع هاي سر سخت محيط زيست بشه و خواهد شد .

با آرزوي موفقيت و سربلندي براي دوستان انجمن و محيط زيست كشور Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-06-10 06:00 PM

با سلام به همه دوستان
خوبی صادق جان ؟
میدونم جواد جان ، انشاءالله امید به خدا برسه دستم برنامه ها رو هماهنگ میکنیم ، میریم گروپ و هدفزنی ، البته فقط واسه روزهای تعطیل و جمعه ها میتونیم برنامه بزاریم

یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2014-06-10 06:06 PM

نقل قول :باور كنيد ما بچه هاي مشهد اينطور كه دوستمون عنوان كردند نيستيم . حالا اين دوستمون با شرايط انجمن آشنا نيست
خواهش می کنم. اصلا همچین دیدی به دوستان ولایت خراسان نداریم بابا ! من به این برادر در جای دیگه هم تذکراتی داده بودم به خاطر عدم رعایت قوانین انجمن. بهتر هستش که بیشتر با محیط انجمن و نحوه نگارش در تایپیک ها آشنا بشند. در ضمن از سعه صدر و برخورد منطقی شما تشکر می کنم.
محمدجان چطور می تونی به عروس خانوم همش نگاه کنی و اصلا قرار و مداری نداشته باشی Khansariha (172)
بابا من الان صبرم تموم شده خخخخخخخخ 1 هفته بیشتر برای امتحانای پایان ترم در محل کار موندم و تو کف اس 200 و تیراندازی ... Khansariha (214)
خوش به حالتون ، رنج فایندر و دوربین هاوک و .... اوووووووووووووووووووا چه شود. آقا گزارش تصویری از قرار و مدارتون با رعایت حجاب اسلامی برامون پست کنید Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - royall - 2014-06-10 06:10 PM

ارش جان بچه های مشهد که گل سرسبد این انجمن هستند،روی صحبت من فقط با این بنده ی خدا بوده که ایشالله هرچه زودتر با محیط انجمن اشنا خواهند شد !
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ALIANA-54-T06 - 2014-06-10 06:32 PM

دوستان عزیز لطفا به موضوع برگردید و این موارد را فقط گزارش بدید رسیدگی بعهده همیارن و همکاران میباشد .
جناب sasanfitness لطفا در نوشتن مطالب دقت کنید و از ایجاد پستهای تنشزا نیز خودداری کنید . ممنون

RE: تاپیک بچه های مشهد - sasanfitness - 2014-06-10 07:42 PM

اینجا سایت شماست هر کاری میخواین بکنین

ولی عقیده من همونه عوضم نمی شه بعضی ها غریزی عاشق کشتنن عوض ام نمی شن

محض اطلاعتون هر جای این کشور شکار ممنوع شد امار کشتار حیوون ها بیشتر شد دلیل اصلیشم این بود که یک سری فکر می کردن بهتر از بقیه می فهمن و می خواستن به زور بقیه رو زیر سوال ببرن و مثل خودشون بکنن ... نتیجشم این شد اونا هم بدتر کردن بیشتر کشتن

RE: تاپیک بچه های مشهد - hamidhakami - 2014-06-10 08:54 PM

با سلام. آقا ساسان مدیر محترم علی آقا و همکاران این انجمن به شما توضیحاتی دادن درمورد نوشته هاتون ولی متاسفانه شما هی پیگیر هستید و میخواهید حرف خودتونو بزنید. توجه کنید این سایت قوانینی داره و همه وقتی عضو میشن باید به این قوانین احترام بذارن. شما هر کی هستی برای خودتی . اگه دوست داری تو این انجمن فعالیت داشته باشی موظف به رعایت کردن قوانین و گفته هایت هستی. این برای بار آخره که به شما تذکر داده میشه . خواهش میکنم رعایت کنید و به راهنمایی و تذکراتی که بهتون داده شد توجه کنید. در صورت تکرار متاسفانه باهاتون برخورد میشه. اینجا رو مثل خانواده خودتون بدونید. زمانی که شما به دیگران احترام بذارید بقیه هم موظف هستن به شما احترام بذارن. امیدوارم این آخرین پست در این مورد باشه. از همه دوستان محترم و عزیز مشهدی هم عذر میخوام.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ALIANA-54-T06 - 2014-06-10 08:59 PM

جناب sasanfitness دوباره پستتان را ویرایش کردم
این بار دوم هست که تذکر میدم ما کاری به اعتقادات شکار کشی شما نداریم ولی بر خلاف فرهتگ سازی ما و قوانین دارید رفتار میکنید و ما هم اجازه تبلیغ و خودنمائی برای شکار و کشتن و علائق شما نمیدیم در ضمن با گذاشتن حرفهای خصوصی در انظار عمومی دارید تنش ایجاد میکنید فعلا تذکر دوم را میدم و در صورت تکرار اخطار خواهید گرفت .