شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - sasanfitness - 2014-06-06 03:48 PM

سلام بر دوستام همشهری عزیز

یک هم پا واسه شکار میخوام عزیز

اسمم ساسان 09306565014

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-06-06 07:18 PM

(2014-06-06 03:48 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمم ساسان 09306565014

سلام ساسان جان
اول اینکه خوش آمدی به انجمن تیراندازی و تاپیک مشهد
Khansariha (8)
و بعدشم اگز برنامه ای داشتی واسم پ .خ کن من در خدمتم

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-06-07 07:27 AM

سلام به دوستان مشهدیKhansariha (8)
چطوری اقا مصطفی من کم پیدا شدم یا شما خخخخخخخخخخ
منم بعد امتحانات یعنی 5/تیر/93 پایه شکار هستم

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-06-07 07:56 PM

(2014-06-07 07:27 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ابولفضل جان چه عجب
انشاله یه برنامه بذار یه دوری بزنیم دلم واسه یه دیدارو برنامه تنگ شده
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - babrkohestan - 2014-06-07 10:02 PM

(2014-06-07 07:27 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
لطفا توجه کنید که فصل شکار پاییز به بعد است و در حال حاضر کشورمان دچار عدم تعادل حیوانات است بهتر است که شکار نکنید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-06-08 05:07 PM

سلام و درود به دوستان عزيز و همشهريان گرام . Khansariha (8)

اميدوارم حال همگي خوش و خرم باشد .

محمد جان چه خبر از دوربين و تلمبه . رنج فايندر .

ياسر جان كجايي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان عزيز چه خبر ؟

(2014-06-06 03:48 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمم ساسان 09306565014

سلام و درود دوست عزيز . Khansariha (8)

ابتدا به جمع دوستان تيرانداز خوش اومدي . Khansariha (8)

نكته اي لازم هست كه عنوان كنم . انجمن بر مبناي فرهنگ سازي مقوله شكار و تيراندازي احيا شده كه ما اعضاء بايد اين انجمن را در رسيدن به هدف در حد توان كمك و ياري كنيم .در حال حاضر وضعيت حيات وحش كشور چندان تعريفي نداره كه ما خواسته باشيم در خارج از موعد مقرر برنامه ريزي براي شكار داشته باشيم .

پيگير باشيد دوستان برنامه هايي براي هدف زني مي گذارند كه قول مي دهم لذتش بيشتر از شكار هست .

جالبه ديروز داشتم با ماشين از يه بلواري رد مي شدم كه درختان شاه توت نظرم رو جلب كردند . پياده شدم رفتم جا تون خالي يه چندتا شاه توت چيدم كه يه دفعه يه بلبل از رو درخت پريد . در مدت زماني كه جاي درخت بودم اين بلبل خيلي خودش رو اينور اونور مي زد با خودم گفتم صدرصد لونه اش همين جاست . كه ديدم بله يه لونه داره كه داخلش 5 تا تخم داشت من هم سريع محل رو ترك كردم تا حيوني خودش رو بيشتر اذيت نكنه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-06-08 09:23 PM

سلام به همه دوستان عزیزم
جواد جان تلمبه و دوربین خریداری شده معطل رنج فایندر بودم که ایشالا اونم قرار امشب خریداری بشه و احتمالا تا آخر هفته یا اوایل هفته بعد برسه دستم البته اگر مشکلی پیش نیاد ، حسابی اندر کفم داداش
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2014-06-08 10:53 PM

اینم تقدیم به بکس همشهری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - sasanfitness - 2014-06-10 05:19 PM

هر کسی ..........
.............

آداما کلا همینن فکر میکنن هر کس شبیه خودشون نیست پس بده

آهو ها مثه آهو ها زندگی میکنن حیوونای وحشی به سبک غریزه خودشون

تمام

RE: تاپیک بچه های مشهد - royall - 2014-06-10 05:37 PM

(2014-06-10 05:19 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کسی آزاده کاری که دوست داره انجام بده من عاشقه شکار ام عاشقه کشتنم به هیچکس ام مربوط نیست

اخه یکی نیست بگه مگه من به احساسات لطیفه خانومی تو کاری دارم که تو به من ایراد می گیری

آداما کلا همینن فکر میکنن هر کس شبیه خودشون نیست پس بده

آهو ها مثه آهو ها زندگی میکنن حیوونای وحشی به سبک غریزه خودشون

تمام

شما اگه عاشق کشتنی پس اسم خودتو شکارچی نگذار،این کار امسش شکار کشیه !
این تذکراتی هم که دوستان میدن اسمش احساسات خانمی نیست،اسمش شعور و درک شرایطه که شما ......
متاسفانه کشورما غنی از ادم هایی مثل شماست ،به همین دلیل تعداد زیادی از گونه های جانوری کشورمون در خطر هستند.
..
..
پست به دستور اقا صادق ویرایش شد