شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2014-06-02 09:46 PM

Khansariha (48)Khansariha (219) مبارکه محمدجان ، به پای هم جوون تر شین ان شا.... Khansariha (219) حال میده گلن رو بکشی یه ساچمه بندازی و شلیک Khansariha (334) دلم گرفت ! چند روز دیگه دارم /////// نبود 11 روز دیگه Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-06-02 09:49 PM

سلام صادق جان
سلامت باشی داداش ، خدا خیرت بده که شما هم در خرید این دخیل بودی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دعا کن دوربین و تلمبه و رنج فایندر و ساچمه ها برسه Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2014-06-02 10:59 PM

اقا مبارک باشه زیاددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2014-06-02 11:01 PM

نقل قول :دوربین و تلمبه و رنج فایندر و ساچمه ها ...
خوش بحالتون ، من هنوز دوربین خوب ، رنج فایندر و ساچمه خوب زیاد ندارم Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - flower - 2014-06-02 11:35 PM

بابا ما رو باش خیال کردیم عروسیه
براتون واسونک شیرازی هم که خوندیم خخخخخخخخخخخخخ
ظاهرا آقا صادق و جناب shadow |( ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم ) شیطون شدن ما رو حسابی سرکار گذاشتن خخخخخخخخخخخخخ
ما رو بگو چقدر خوشحال شدیم
ولی عیب نداره برا این تفنگ نازنینتون هم شده
بادا بادا مبارک بادا ایشالله مبارک بادا
Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (48)

راستی این عروس رو چند خریدید ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - Vicxtor - 2014-06-03 12:16 AM

آقا محمد خیلی خیلی مبارک باشه داداش... ایشالا ماشش 120 سال برات بچکه... Khansariha (219)
راستی سی زد 200 اس هانتر هست دیگه آره؟ من هم شدیدا دنبال این عروس هستم اما فعلا پیدات نکردمش جایی و منتظر هستم... Khansariha (226)
اگه بگی که چطور و از کجا میتونم پیدا کنم خیلی ممنون میشم... Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2014-06-03 07:13 AM

مبارکت باشه محمد جانKhansariha (8)
واقعاااااا عروسه ماشاالله

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-06-03 07:26 AM

(2014-06-03 12:16 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محمد خیلی خیلی مبارک باشه داداش... ایشالا ماشش 120 سال برات بچکه... Khansariha (219)
راستی سی زد 200 اس هانتر هست دیگه آره؟ من هم شدیدا دنبال این عروس هستم اما فعلا پیدات نکردمش جایی و منتظر هستم... Khansariha (226)
اگه بگی که چطور و از کجا میتونم پیدا کنم خیلی ممنون میشم... Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام داداش
آره هانتر هستش ، والا یکی از دوستان مسیح جان سی زد دارن و گویا قصد فروش هم دارند ، با آقا مسیح یه مشورتی بکنید انشاءالله که مراد حاصل بشه .

یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-06-03 07:43 AM

سلام و درود Khansariha (8)

محمد جان مباركت باشه واقعا با عكس هاش حال كردم . خيلي خوشحال شدم كه بالاخره مجددا با انگيزه به جمع برگشتي . از اين به بعد ، هر وقت زنگ بزني مي دونم واسه گذاشتن برنامه و قرار هست . انشاا.. مباركت باشه Khansariha (8)
(2014-06-02 11:35 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا ما رو باش خیال کردیم عروسیه
براتون واسونک شیرازی هم که خوندیم خخخخخخخخخخخخخ
ظاهرا آقا صادق و جناب shadow |( ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم ) شیطون شدن ما رو حسابی سرکار گذاشتن خخخخخخخخخخخخخ

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

محمد اقا ديگه بايد بفكر عروس براي پسر كوچولوش باشه از خودش كه 4 سالي گذشته خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-06-03 11:08 AM

به به Khansariha (219)
خیلی خیلی خوشحال شدم داداش اینشاالاه یه برنامه سنگین هماهنگ کنیم
مبارکت باشه Khansariha (8)