شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-05-12 12:03 PM

سلام و درود به همه دوستان عزيز Khansariha (8)

ولادت مولی الموحدین امیرالمومنین حیدر کرار شیر خدا مولود کعبه و

فرا رسیدن روز پدر را خدمت شما تبریک و تهنیت عرض مي نماييم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-05-12 01:00 PM

با سلام به تمامی همشهری های گلم
امیدوارم که حال همه دوستان خوب باشه و سایتون روی سر خونواده هاتون مستدام باشه ، برای اون پدرایی که روزی بین ما بودند و از میان ما رفتند هم طلب آمرزش کنید و براشون دعا کنید .
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - صادق قرنجیکی - 2014-05-12 02:06 PM

محمد جان ، آمین ! روز خودم هم مبارک خخخ Khansariha (219) ! راستی محموله ت رسید؟ اگه آره آقا مبارکه ! شیرینی وده Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-05-12 02:53 PM

سلام صادق جان
نه هنوز داداش کماکان درگیرشم ، انشاءالله که زودتر برسه دستم و شیرینشو به دوستان بدم Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-05-12 11:55 PM

(2014-05-11 04:45 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-11 02:01 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آدرس قاسمی رو میشه واسم بفرستی

سلام و درود به دوستان Khansariha (8)

فروشگاه قاسمي . چهارراه لشكر به سمت ميدان ده دي - سمت راست خيابان حدودا 200 متر بالاتر از چهارراه به سمت ميدان .

ممنون آرش جان
اگه شماره اش رو هم داری بذار رفتم بسته بود مسیرم خیلی دوره قبلش زنگ بزنم!

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-05-14 12:35 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

باآروزي سلامتي و خوشحالي براي همه شما Khansariha (8)
(2014-05-12 11:55 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آرش جان
اگه شماره اش رو هم داری بذار رفتم بسته بود مسیرم خیلی دوره قبلش زنگ بزنم!

سلام اقا مصطفي عزيز Khansariha (8)

متاسفانه شماره اش رو ندارم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-05-15 06:06 PM

سلام و عصر روز پنج شنبه همه دوستان بخير Khansariha (8)

سيد رضا ، امروز جات خالي رفتم زادگاه شما و از اونجا هم زادگاه خودم . واقعا هوا گرم بود . Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-05-17 09:01 AM

سلام به همه دوستان گلKhansariha (8)
آرش جان بیا ببینیمت بی معرفت نکنه مارو فراموش کردی حد اقل آدرس بده ما بیایم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-05-17 10:09 AM

سلام به رفقا دیروز عجب گرمایی نوش جان کردیم ولی ارزششو داشت. قرار تندوره بود که تغییر کرد . دوستان احتمالا با موقعیت مکانی این عکسها اشنا هستند .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش خان دوستان به جای ما . ان شاالاه این دفعه در خدمت شما و سایر دوستان خواهیم بود اگه مسیرتون سمت ما بود.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-05-17 10:11 AM

سلام به دوستانKhansariha (8)
ادرس بده داداش