شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-09-27 03:34 PM

من میدونم کدومارو میگی اتفاقا چیزای تپلی و گوشتی هم هستن ولی جغد هست.دقیقا اندازه کبوتره تند تند بال میزنه یه سینه بزرگ داره و رنگ کبکه!خودمم یه بار توی کوهای آب و برق میخاستم اشتباهی بزنمش...

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-27 10:07 PM

(2011-09-27 03:34 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میدونم کدومارو میگی اتفاقا چیزای تپلی و گوشتی هم هستن ولی جغد هست.دقیقا اندازه کبوتره تند تند بال میزنه یه سینه بزرگ داره و رنگ کبکه!خودمم یه بار توی کوهای آب و برق میخاستم اشتباهی بزنمش...

آخر هفته چی کاره هستی علی جان؟مهمون ویجه داریمKhansariha (290)Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-09-29 09:38 AM

دوستان عزيز مشهدي پنج شنبه شد . ما كه متاهليم و نمي تونيم قول 100% واسه شكار بديم ولي شما ها كه وقت داريد لذت ببريد و با گذاشتن عكس ما را هم به فيض برسانيد . علي آقا - آقا ابوالفضل بزنيد به دل كوه و طبيعت انشاء ا... با دست پر برگرديد Khansariha (371)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-29 09:48 AM

(2011-09-29 09:38 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزيز مشهدي پنج شنبه شد . ما كه متاهليم و نمي تونيم قول 100% واسه شكار بديم ولي شما ها كه وقت داريد لذت ببريد و با گذاشتن عكس ما را هم به فيض برسانيد . علي آقا - آقا ابوالفضل بزنيد به دل كوه و طبيعت انشاء ا... با دست پر برگرديد Khansariha (371)

اتفاقا این هفته در خدمت 2 تن از دوستان گرامی هستیم که مهدی عزیز(کشاورز زحمتکش) تشریف فرمایی میکنن مشهد.احتمالا بریم پشت صد.با 80 من و 52 مهدی و 44 pcp
هر کی هم دوست داشت هماهنگ کنه.البته اقا ابولفضل اندر حکایتی دارن با کپسول 6 لیتری.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-09-29 09:52 AM

انشاء ا.. خوش بگذره . من مي ترسم بگم ميام ولي مثل هفته گذشته شرمنده بشم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-29 09:57 AM

دشمنتون شرمنده.ما خوشحال میشیم در خدمت تمامی دوستان مشهدی باشیم.البته که فصل شکار شروع شدع و در جاهایی که کبوترا رفته بودن 1 خبرایی داره میشه!

RE: تاپیک بچه های مشهد - jeri - 2011-09-29 10:03 AM

سلام علي اقا
برنامه امروز برقراره ساعت ومحلش و بگيد ؟
فردا كجا يي ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - esmaeil1356 - 2011-09-29 10:12 AM

علي مشهدي شماره 2
داداش رنگ جديد مباركه

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-29 10:16 AM

(2011-09-29 10:03 AM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علي اقا
برنامه امروز برقراره ساعت ومحلش و بگيد ؟
فردا كجا يي ؟

برنامه امروز به راه هست.یکجای دنج رو هم تو کال پیدا کردم خوراکه تست و ... هست.اگه هم نشه جای دیگه هست.فقط خدا کنه باد نیاد که دیروز بدجوری باد میاومد!هوا هم تو مشهد سرد شده در جریان باشید.شما ساعت 3 که رسیدید مشهد 1 تماس بگیرید هماهنگ کنیم.محلی که میخوایم بین قاسم آباد و شهر هست.تو همون بلوار معلم هست معلم 71 میافته تقریبا
(2011-09-29 10:12 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علي مشهدي شماره 2
داداش رنگ جديد مباركه

مخلص آقا اسماعیل .ممنون ایشالله پستام برای تالار مفید باشه.
مهدی جان هستی؟
مهدی مهدی علی؟

راستی برای فردا هم برنامه شکار و ماهیگیری و لاکپشت گیری رو دارم.Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-09-29 10:42 AM

بابا علی مشهدی 2 فصل پاییز و رنگ پاییزی ست کردی پسر مبارکهKhansariha (8)