شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-03-10 06:53 PM

(2014-03-09 12:21 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آرش جان
چندین ساله که بخاطر کارم مشهد هستم
اگه شماره تلفن این فروشگاه هارو هم داری ممنون میشم
دیروز قوچان قیمت گرفتم 220 تومن...Khansariha (367)
درود بر شما

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

چه خوب كه مشهد هستيد . حضوري براي خريد ، تشريف ببريد بهتر هست . ولي بروي چشم شماره مشهد شكار رو كه دوستان گذاشتند من شماره فروشگاه فصل شكار براتون ميزارم 7113983
(2014-03-09 04:17 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
امیدوارم حال تمامی دوستانم خوب باشه ، از وقتی وایرخ 80 رو فروختم حسابی اندر کف مانده ام ، آرش جان در جریان هستند ، اگر خدا بخواد و گوش شیطون و 310 کر یک دیسکاوری با تمامی متعلقات ( دووربین ، شوتینگ رست ، ساچمه ، تلمبه ، کرنوگراف و رنج فایندر ) سفارش دادم که احتمالا تا آخر فروردین بیادش فقط انشاءالله اگر به مشکلی نخوره ، دوستان دعا کنند ردیف بشه انشاءالله که بریم گروپ گیری و هدف زنی. Khansariha (48)

یا علی Khansariha (8)

سلام به محمد آقاي گل Khansariha (8)و دوست داشتني Khansariha (8)

محمد جان دل ما خيلي واست تنگيده داداش .

شنبه شب تا ساعت 2 شب با اقا ياسر بوديم كه غيبت شما رو كردم راضي باش . درخصوص سفارشي كه دادي صحبت كردم كه داري مجدد مياي تو جمع . هر چند شما هميشه در قلب ما هستي Khansariha (8)
انشاا.. زودتر بدستت برسه تا از نزديك ديسكاوري رو ببينيم چي شكلي هست خخخخخخخ
(2014-03-09 10:10 PM)aliakar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلصیم آرش جان ببخشید من تازه امروز بعد از مدتها وقت کردم تاپیک رو چک کنم عذرخواهی می کنم که زودتر نتونستم عرض ارادت کنم. دوست عزیز کم سعادتی ما بود که نتونستیم در رکاب شما و آقا یاسر عزیز باشیم. امیدوارم حداقل در فصل بهار فرصتی پیش بیاد تا بتونیم با هم به طبیعت گردی بریم و یه چایی قلقلی دبش مهمون ما باشین. موفق باشید به امید دیدارKhansariha (8)

سلام و درود به دوست عزيز و كم پيداي خودم ، مهندس احمدي عزيز Khansariha (8)

انشاا.. كه خوب و سلامت در كنار خانواده باشيد . مشتاق ديدار مهندس جان .

هر وقت شما صلاح بدونيد در خدمت هستم ، سعادتي خواهد بود با شما باشيم . باميد ديدار Khansariha (219)
(2014-03-10 08:20 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان گل همشهری

سلام آقا ابوالفضل گل Khansariha (8)

انشاا.. سالي پر بار و خوبي ، پيش رو داشته باشيد . Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-03-11 06:13 AM

سلام صبح بخیر خدمت دوستان عزیز Khansariha (8)

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
چو گل گر خرده‌ای داری خدا را صرف عشرت کن
که قارون را غلطها داد سودای زراندوزی
ز جام گل دگر بلبل چنان مست می لعلست
که زد بر چرخ فیروزه صفیر تخت فیروزی
به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی
به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی

حافظ

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-03-11 10:03 AM

سلام و عرض تبریک پیشاپیش عید سعید باستانی به تمامی دوستان عزیز
محمد جان دلمون خیلی برات تنگ شده اینشاالاه سفارشت بدون هیچ کمو کاستی به دستت برسه و باز با هم بریم جل زنیKhansariha (214)
علی آقا مخلصیم امسال که نشد در رکابتون باشیم انشاالاه فصل زیبای بهار و بیابان گردیهای دوست داشتنی
آرش جان خوبی مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-03-12 07:41 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8) صبح زيباي دوستان بخير و شادي Khansariha (48)

مخلصم ياسرجان . مشتاق ديدار . ياسر جان بايد يه وقت براي هدفزني بزاريم داداش . اين شيشه دلسترها بدجور رو مخمه خخخخخخ

سيد علي عزيز كجايي برادر . كم پيدايي . آقا نشد كه نشد فداي سرت . لااقل بيا تا از احوالت باخبر باشيم . انشاا.. موقعيتش برات پيش بياد . كمكي از دست من ساخته هست در خدمت هستم . Khansariha (48)

[تصویر: 13945974911.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-03-12 01:23 PM

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-03-13 07:50 AM

سلام و صبح بخير خدمت دوستان عزيز Khansariha (8)

ماشاا.. چه باروني مياد مشهد . چه هوايي شده .

دم همه دوستان گرم . روز همگي بخير Khansariha (8)
[تصویر: 13946845411.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-03-13 09:12 AM

صبح بهاری همه دوستان به خیر
سلام آرش جان خوبی
بله هوا بسیار عالی و تمیز شده جون میده برای یک بیابان گردی باحال Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-03-13 01:46 PM

سلام و ظهر بخير خدمت اقا ياسر و همچنين دوست عزيز كه چراغ خاموش تو انجمن هست الان ( محمد اقا نيشابوري ) Khansariha (8)

اره ياسر جان انشاا.. تو فصل ماهيگيري در ركاب شما خواهيم بود .البته من مي تونم بجاي آژير هشدار بهت كمك كنم خخخخخخ

محمد جان از ديسكاوري چه خبر . مي بينيم به انگيزه آورده ات Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-03-13 02:04 PM

سلام دوستان گلم
آرش جان دوستم گفته انشاءالله توی فروردین میرسه
تا ببینیم خدا چه بخواد
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - MrParak - 2014-03-13 02:20 PM

سلام دوستان . دوست خوبمون arash1324 قبلا در تاپیک معرفی اعضا خودشونو جواد معرفی کردند . درسته یا دارم اشتب میکنم؟