شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-03-06 09:07 AM

سلام روز آخر هفته دوستان بخير Khansariha (8)

امسال عيد مثل اينكه از اون عيدها هست . طوري كه دوستان از الان بفكر تداركات ايام عيد هستند و فرصت نمي كنند به تاپيك بيان معلومه كه عيد امسال از اون عيدها هست . به هر حال دوستان هركجا هستند خوب و خوش سلامت باشند .Khansariha (8)

[تصویر: 13940842611.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-03-06 10:18 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام به همه دوستان

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-03-08 08:19 AM

سلام به همه دوستان عزيز ! صبح روز اول هفته بخير و شادي . اميدوارم كه اين هفته توام باشادي و صفا براي شما باشه Khansariha (8)

[تصویر: 13942541661.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - N.Sniper - 2014-03-08 08:03 PM

سلام و درود
قیمت B3-1 تو مشهد چنده؟
آدرس یه فروشگاه خوب و با انصاف رو هم بفرمایید

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-03-09 08:50 AM

(2014-03-08 08:03 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
قیمت B3-1 تو مشهد چنده؟
آدرس یه فروشگاه خوب و با انصاف رو هم بفرمایید

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

همانطور كه فروشگاه ها از نظر موقعيت مكاني و ظاهري متفاوت هست قيمتهاشون هم متفاوت هست . قيمت درجه يك چاپ لوزي حدودا 100 الي 140 هزار .

من به شما دوتا فروشگاه معرفي مي كنم البته از جاهاي ديگر هم استعلام بگير ولي دركل اين دو باانصاف تر هستند نسبت به بقيه .

1- الماس شرق - طبقه سوم . روبرو درب اسانسور شيشه اي
2- بازار سپاد - فاز 4 - انتهاي پاساژ . فروشگاه مشهد شكار
لازم به ذكر هست دوست عزيز اين دو فروشگاه با اختلاف مسافتي 5 دقيقه اي و در يك محدوده مكاني مي باشند . بازار سپاد دور ميدون هست و الماس شرق هم 200 متر بالاتر .

RE: تاپیک بچه های مشهد - N.Sniper - 2014-03-09 12:21 PM

ممنون آرش جان
چندین ساله که بخاطر کارم مشهد هستم
اگه شماره تلفن این فروشگاه هارو هم داری ممنون میشم
دیروز قوچان قیمت گرفتم 220 تومن...Khansariha (367)
درود بر شما

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2014-03-09 01:16 PM

(2014-03-09 12:21 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آرش جان
چندین ساله که بخاطر کارم مشهد هستم
اگه شماره تلفن این فروشگاه هارو هم داری ممنون میشم
دیروز قوچان قیمت گرفتم 220 تومن...Khansariha (367)
درود بر شما
شماره مشهد شکار 7677100

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-03-09 04:17 PM

با سلام
امیدوارم حال تمامی دوستانم خوب باشه ، از وقتی وایرخ 80 رو فروختم حسابی اندر کف مانده ام ، آرش جان در جریان هستند ، اگر خدا بخواد و گوش شیطون و 310 کر یک دیسکاوری با تمامی متعلقات ( دووربین ، شوتینگ رست ، ساچمه ، تلمبه ، کرنوگراف و رنج فایندر ) سفارش دادم که احتمالا تا آخر فروردین بیادش فقط انشاءالله اگر به مشکلی نخوره ، دوستان دعا کنند ردیف بشه انشاءالله که بریم گروپ گیری و هدف زنی. Khansariha (48)

یا علی Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - aliakar - 2014-03-09 10:10 PM

سلام به همه دوستان Khansariha (48)
امیدوارم همگی خوب و خوش باشید . مخلص آقا آرش و یاسر عزیز .
منو ببخشید دوستان ی پروژه کاری رو تازه شروع کردم و حسابی سرم شلوغه ، کمتر وقت می کنم به تاپیک سر بزنم. Khansariha (8) Khansariha (256)
نقل قول :سلام و شب بخیر علی آقای گل
مشتاق دیدار علی جان
کم پیدایی علی جان . ما باخودمون گفتیم حتما در این فصل یکبار شده یه سفر شکاری خواهیم داشت مثل اینکه سعادت با ما یار نبود .

خیلی خوشحال شدم علی جان
مخلصیم آرش جان ببخشید من تازه امروز بعد از مدتها وقت کردم تاپیک رو چک کنم عذرخواهی می کنم که زودتر نتونستم عرض ارادت کنم. دوست عزیز کم سعادتی ما بود که نتونستیم در رکاب شما و آقا یاسر عزیز باشیم. امیدوارم حداقل در فصل بهار فرصتی پیش بیاد تا بتونیم با هم به طبیعت گردی بریم و یه چایی قلقلی دبش مهمون ما باشین. موفق باشید به امید دیدارKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-03-10 08:20 AM

سلام به دوستان گل همشهری
آخر سالی مشغله کاری و دانشگاه نمگذاره به سایت سربزنم پیشا پیش سال نو رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی رو شروع کنید شاید نتونم به سایت سر بزنم.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد
یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد

[تصویر: pic-akz.ir-214.jpg]