شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-15 02:24 PM

سلام به همه همشهریای گل Khansariha (8)
انشاالله ار قرار ملاقات های بعدی همه حضور پر رنگی داشته باشند
اما در باره فندک زیپو آرش جان درسته چین مثل دیگر محصولات در این حوزه هم وارد شده و شروع به زدن فندک های تقلبی کرده که اگه بایک فرد کار بلد وباتجربه باشین مثل من خخخخخ وهمچنین فروشنده حرفه ای ومورد تایید میتونی یک فندک زیپو آمریکایی اصل بخری وتا 100 سال ازش استفاده کنی وهمچنین گارانتی مادام عمر داره بازم تاکیید میکنم اگه میخواستی بخری حتما بامن هماهنگ کن تا یک دونه اصل رو برات بخریم
بعد فندک های زیپو آمریکا فندک های گازی فرانسوی هم هست که اونام واقعا عالیه ولی هیچی جای زیپو رو نمیگیره مثل وایروخ میمونه لامسب
یاعلی

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2014-02-15 05:23 PM

سلام بردوستان Khansariha (8)
در مورد روز 5 شنبه من دسترسی به نت نداشتم از این طرف هم قوچان بودم نمی خواستم در اولین قراری که با دوستان می زارم بد قول بشم شب قبل هم با داش مصطفی هماهنگ کردم پنج شنبه هم با تمام سرعت خودمو از قوچان رسوندم ساعت 11 رسیدمو ... خبر دار شدم که ..............قسمت نبود
انشاا... دفعه بعدی

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-16 12:34 PM

سلام به رفقای مشهدی . یه برنامه تیر اندازی برای فردا موجوده . از علاقه مندان تقاضا میشود در همین مکان اعلام حضور نمایند. حدود ساعت 1 ظهر. یا حق

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-16 01:01 PM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

خيلي خوشحالم كه مجددا خدا اين اجازه رو بهم داد تا دوباره سلامي با نهايت احترام ، خدمت دوستان عزيز عرض كنم . روز همگي خوش . ياحق Khansariha (8)
(2014-02-16 12:34 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به رفقای مشهدی . یه برنامه تیر اندازی برای فردا موجوده . از علاقه مندان تقاضا میشود در همین مکان اعلام حضور نمایند. حدود ساعت 1 ظهر. یا حق

سلام و درود سيد رضا عزيز Khansariha (8)

خدمت شما عارضم كه من شيفت هستم و متاسفانه سعادت ديدن شما و دوستان را نخواهم داشت .انشاا.. با همه دوستان كه تشريف ميارند خوش باشين و شاد . جاي ما رو هم خالي كنيد . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - OneshotOnekill - 2014-02-16 01:18 PM

با اجازه دوستان مشهدی و جناب حسینی ، بنده حضور 100% خودم رو اعلام می دارمKhansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - vahidba - 2014-02-16 01:19 PM

بنده هم اگه تعداد افراد بالا باشه میام Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2014-02-16 02:44 PM

سلام بر دوستان Khansariha (8)
متاسفانه من هم برای فردا قرار کاری دارم نمی تونم در خدمت دوستان باشم

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-16 06:58 PM

سلام رضا جان Khansariha (8)
در جریان شرایط کاریم که هستی شرمنده منم نمی تونم بیام
خوش بگذره داداشKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-16 08:06 PM

سلام خدمت دوستان گلم
رضا جان مکان رو کجا در نظر گرفتید؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-16 08:40 PM

سلام به رفقا. اقا وحید و یاسر جان مکانش سمت خروجی مشهد به سمت اتوبان باغچه . یه جایی هست که من در نظر گرفتم و اقا نیما هم مکانی مد نظرشون هست حالا باید بریم و شرایطو بسنجیم ولی حدودش همانی هست که عرض کردم .
وحید جان 350 بردار بیار چند تاگروپ تو تاپیک فروش بزار .
شماره تماس من 09385491606