شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-09-22 04:34 PM

راستی جاتون خالی قبل روز رژه تانک رو آماده میکردیم برای رژه نشستم توی تانک و توپچی بودم(منتها هیچی بلد نبودم)دستگاه نشانه رویشو دیدم میلدات دار بود،خیلی باحال بود،خانکشی لوله رو نگاه کردم یه عالمه خان از چپ به راست بود!!!دوشکا بستیم روش کلی با دوشکا بازی کردم و گلنگدن میکشیدم و دوستان رو قتل عام میکردم(گلنگدن میکشی ماشه دوتائی رو فشار میدی یهو یه لگد میزنه تازه اگه شلیک کنه چیمیشه)بعد خسته شدم رفتم بیسیم بازی و با دوستان همجوار(تانک)ارتباط رادیوئی داشتیم مثلا علی علی اشی مشی...اشی مشی بگوشم...(جهت تست بیسیم)بعد رفتم پشت فرمون نشستم و کلی اونجا درحالت خاموش دستی کشیدم و گاز دادم و دور زدم.....هرچقدر دنبال عکسهای این تانکها و زره پوشا میگردم نیست...تازه یه استخرم داشتیم جاتون خالی با نفر بر میرفتیم توش یعنی نفر بر هم آسفالت بود هم آبی!!حواستون باشه ازین به بعد با تانک میرم شکار...هرکسی هم خواست ارتش نمایشگاه زده توی فرامرز عباسی(سپاه نیرو انتظامی و ارتش)فکر کنم تانک هم بردن برید ببینید...نگهبانشم میخاستن منو بذارن نرفتم و دوستمو گذاشتند...یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-22 04:36 PM

خوب همین الان bag نمیتونه بیاد من و اقا ابولفضل قطعیم تا الان.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-22 10:07 PM

آخرین آمار من هستتم و ابولفضل جان و علی مشهدی1..آقا ارش هم خبر ندادن هنوز.ساعت 7 هم حرکت منتهی هنوز تو جور کردن ماشین موندم!!شانس ما پدر محترم هم امشب کشیک هستن ماشین وضعیتش معلوم نیست!!!
آیدین و دوستش هم اضافه شدن!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-09-23 04:25 PM

خوب بعد از کلی چلنجار و قرار بالا پائین شدن ما هم رفتیم بیرون....
یعنی هم آفرود با موتور هم تیراندازی....
این اولین عکسمونه:

کبوتر دیدیم و لاکپشت ولی چیزی قسمتمون نشد...
بعد رفتیم اینجا:
[تصویر: IMG_4759.jpg]
نشستیم و چائی خوردیم و برگشتیم و علی مشهدی 2 و دیگر دوستان رفتن مجرد بازی تا عصر ولی ما متاهلا(منو ابولفضل ahp )برگشتیم سر راه برگشت یه عکسم من گرفتم:
[تصویر: IMG_4761.jpg]
با کندور روی درجه 6 تیر میزدیم 5.5 رو سوپرسونیک میکرد ولی وقتی قدرت رو میذاشتیم روی 12 ساچمه خیلی ساکت و بی صدا خارج میشد و اصلا صدا نداشت!فکر کنم بشه یه گراز رو تو 100 متری با این هدشات کرد خیلی خیلی خیلی قویه فکر کنم 90ژولی باشه...
نزدیک شکارگاه خودمونم چندتا کبوتر با ابولفضل دیدیم رفتیم شکارشون که دیدیم یه عقاب به چه بزرگی اومد منطقه و همه پرنده و چرنده ها رو فراری داد....
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-24 10:20 AM

درود
ای شیطون با کندور عکس انداختی.الان که پادگانی ولی من دارم نهایت سعیمو میکنم برم صد خدمت دوستان برسم خخخخخخخخخ
کجب صدایی داشت این کندور.....
و عجب دقتی داشت این وایرخKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-24 03:49 PM

خیلی هم شرمنده آقا ابولفضل شدیم!
فقط ایشون رو راه بردیم و گله کفتر ها رو هم 1 بنده خدایی پروند!!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-09-25 08:25 PM

دشمنت شرمنده داداش من شرمنده باید باشم که کندر بی حال بود و من هم وقت کم داشتم انشااله یه بار دیگه که کپسول 6 لیتری رو گرفتم میریم بیرون اونم از صبح زود7-8 نه ساعت 10 .

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-27 07:30 AM

هر چی خودمو نگه داشتم تا این قضیه رو نگم نمیشه و باید بگم!شنبه توی کال مشغول شکار بودم که یک پرنده از 2 متری من پرید و رفت حدود 20 متری نشست.نحوه پروازش بسیار شبیه به کبک هایی بود که تو کوه دیدم.منتهی با خودم گفتم این شکاری هست و کبک اینجا چی میکنه!!!
دوربین رو روی زوم 9 گذاشتم و نگاش کردم هر چی بیشتر میدیدمش کمتر میفهمیدم چی هست!!!Khansariha (367)جای بدی نشسته بود و نمیشد هم نزدیک تر شد!خلاصه 1 تیر انداختن پرید 10 متر دورتر نشست.باز هر چی نگاه کردم متوجه نشدم چی بود!!!جستش اندازه کبوتر بود ولی بالاش خیلی بلند تر بود!!از آخر هم احتمال میدوم یا کبک ماده بوده که خونگی بوده و فرار کرده و اینکه شکاری نبوده!چون شکاری روی زمین نمیشینه و استتار نمیکنه حد اقل من ندیدم .خلاصه که تو 30 متری هم یک تیر زدم که شانس ما نخورد!!!دقیقا 1 سانت کنارش خوردKhansariha (367) به حر حال اگه کبک بوده که ای وای من که نزدمش!اگه هم حروم گوشت بوده که بهتر که نخورده
آخیش راحت شدمKhansariha (8)
راستی دسد هم رفتم و کماکان آب زیاده و نمیشه لاکپشت ها رو صید کردن اما با تور کلی ماهی ریز گرفتم که برای تغذیه ماهیهام استفاده میکنمشو زیاد هم بودن ولی من کم گرفتم!

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-09-27 10:56 AM

علی جون کبک نبوده مطمئن باش چون میگی بالاش از کبوتر بزرگتر بوده بزرگترین کبکها هم بالهاشون از کبوتر کوچکتره و علت پرش کم کبک و بیشتر دویدنشون هم همینه انرژی زیادی برایه پرش صرف میکنن
من احتمال میدم جغد بوده باشه اما نه بزرگ از خانواده کوفه ها که کوچکند اندازه کبوتر و رنگ خاک موقع پریدن مسیر زیادی طی نمیکنند و موقع نشستن مجددا به شما خیره میشن Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-09-27 01:00 PM

خودمم فک کردم چغد باشه ولی اصلا به جغد نمیخورد!احتمالا همون کوفه و ... بوده.الان از فروشگاه شکار برمیگردم چینی طرح کلاش داشت!!!دقیقا مامور محیط زیست هم نمیدونم برای چی رفت تو مغازه همون موقع!میخواستم بهش بگم خوب چطوره تو ویترین قانونی هست وقتی میاد بیرون دست ما بیچارمون میکنید!
راستی اقا ابولفضل حریری یک pcp آورده اصلا خود کندوره ولی روش نوشته گان پاور و قیمت زده 2 ملیون و 550!!!! 310 متر میزنه.چند تا pcp دیگه هم آورده.یکیش شکل 2 لول بود 8 تیر میزد 700!!!!