شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - vahidba - 2014-02-13 10:45 PM

ما هم 4 نفر بودیم میخواستیم بیایم با تفنگ گلوله زنی : دی

که گفتن کنسله

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2014-02-13 11:14 PM

منم با karegarm هماهنگ کرده بودم که بیام ساعت 12 خبر داد کنسل شده Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-15 12:20 AM

سلام به همه دوستان گلم
متاسفانه دوستان یه مقداری دیر اطلاع میدن که 100% میان برای همین این مشکلات پیش میاد
اگر از روز قبل کسانی که میخوان بیان قطعی اعلام کنن که حداقا بدونیم چند نفر هستیم دیگه برنامه الکی کنسل نمیشه
جناب کار گرم عزیز شما هم ناراحت نشو اینشاالاه برنامهه های بعدی رو منسجم تر برنامهریزی میکنیم که دیگه این مشکلات پیش نیاد
به امید دیدار تمام دوستان

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-02-15 08:28 AM

سلام به همگی بچه های مشهد
حیف شد فکر کنم اشتباهی پیش اومده بوده همه تو سایت اعلام آمادگی کرده بودن دیگه sms زدن رو باید بیخیال میشدین میرفیم سر قرار هر کی میومد میومد هرکی هم نمیتونست دیگه هیچ ولی اینکه استقبال نشده و کنسله یه کم بی انصافی هست.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-15 10:17 AM

(2014-02-15 08:28 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیف شد فکر کنم اشتباهی پیش اومده بوده همه تو سایت اعلام آمادگی کرده بودن دیگه sms زدن رو باید بیخیال میشدین میرفیم سر قرار هر کی میومد میومد هرکی هم نمیتونست دیگه هیچ ولی اینکه استقبال نشده و کنسله یه کم بی انصافی هست.
سلام خدمت دوستان گلم
آقا پس منبعد از این ملاک قرار ها رو تاپیک قرار میدیم و دیگه منتظر زنگ یا smsکسی نمیشیم.هرکس هم که اعلام آمادگی کرد و نیومد دیگه برا حرفاش تره هم خوررررررررررررررررررررررررررررررد نمیکنیم
برای قرار قبلی چون آرش عزیز اعلام کرده بوذ هرکس میاد با شماره من هماهنگ کنه و اینکه تا ساعت 12 روز پنج شنبه فقط 1 نفر با من تماس گرفته بود و من این قضیه رو با آرش جان در میان کذاشتم و وقتی دیدیم 3نفریم قرار رو کنسل کردیم ولی اگر دوستان کوتاهی نمیکیردند ویه sms کوچولو میدادن قرارا کنسل نمیشد و همه دور هم جم میشدیم و گروه بچه هاس مشهد مستحکم تر میشد
حالا بازم دیر نشده اینشاالاه دیگه ازین مسائل پیش نیادKhansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-15 10:36 AM

باسلام
دوستان یاسر جان راست میگه شماکه میخواین بیاین یک اس ام اس میدادین وقتی هم نمیاین وخبر نمیدین میگین ما میخواستیم بیایم بجه های گلی رو که من اونروز تو الماس شرق دیدم همه پایه هستن اگه مشکلی براشون پیش نیاد
ولی حالا از این حرفا بگزریم
وبیاد اون روز که رفتیم بیرون وچای آتیشی زدیم تورگ Khansariha (8)
درضمن دلمون واسه آقا آرش یاسر جان سید رضای عزیز با رفیقش حسابی تنگ شدهKhansariha (8)
به امید دیدار

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-15 10:42 AM

سلام و درود به دوستان عزيز و همشهريان گرامي Khansariha (8)]
اميدوارم حال همه دوستان خوب باشد .
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2014-02-13 12:27 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک هفته میان قرار میذارن که مثل الان اگه پستها رو بخونی چند صفحه میشه بعد روز قرار که میرسه همه همدیگه رو میپیچونن انگار نه انگار که قراری هم بوده
تویه همین برنامه این هفته دوستان مشهدی زیادی ابراز تمایل کرده بودن که خودم نمیدونستم اینقدر مشهدی تویه سایت فعالیت میکنن ولی.......

دیگه هم به تاپیک بچه های مشهد نمیام

یا حق

سلام و درود به اقا مصطفي گل Khansariha (8)

بقول شما ، دوستان اول هفته استقبال خوبي مي كنند ولي به روز قرار كه ميرسه متاسفانه به جزء يكي ، دو نفر ، بقيه يا كار براشون پيش مياد يا مشكل دارند و نميان . حتي يه خبر هم نميدن . ولي با اين گفته شما كه ديگه به تاپيك نمياين ، موافق نيستم . شما به تاپيك خودت كه عضو اون هستي ميخاي براحتي قيدش رو بزني . پس من كه روز پنج شنبه رو واسه قرار و ديدار دوستان ، مرخصي گرفتم و هرچي مشكل و كار بود براي بعداً گذاشتم ، چه بايد بكنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ انشاا.. شاهد حضور پررنگ شما كما في السابق باشيم و در برنامه بعد جبران خواهد شد . Khansariha (8)
(2014-02-13 08:49 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما اینکه اعلام برنامه میشه و به حد نصاب نمیرسه طبیعی هستش نمیشه توقع داشت با یک اعلام همه حاضر باشند . حالا این هفته نشد هفته بعد .

سلام و درود سيد رضاي عزيز مشتاق ديدار Khansariha (8)

حقيقتش من باخودم گفتم اگر دوستان تشريف نياوردند آقاي حسيني 100% مياد ولي مثل اينكه سعادت نصيب ما نشد . انشاا..
در برنامه هاي بعد Khansariha (8)
(2014-02-13 10:45 PM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما هم 4 نفر بودیم میخواستیم بیایم با تفنگ گلوله زنی : دی

که گفتن کنسله
سلام وحيد جان Khansariha (8)

انشاا.. سعي ميكنم قرارها رو منبعد طوري برنامه ريزي كنيم كه ديگر همچين شرايطي پيش نياد . حتي شده خودم به تنهايي ميام . Khansariha (219)

(2014-02-13 11:14 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم با karegarm هماهنگ کرده بودم که بیام ساعت 12 خبر داد کنسل شده Khansariha (399)

سلام و درود به شما دوست عزيز Khansariha (8)

انشاا.. شاهد حضور شما در برنامه بعدي باشيم . با اقا مصطفي Khansariha (8)
(2014-02-15 08:28 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود به مرد كندر بدشت استان . خوبي ابوالفضل جان Khansariha (8)

من هم با نظريه شما موافقم . از اين به بعد همين كار رو خواهيم كرد .Khansariha (8)
(2014-02-15 10:36 AM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

وبیاد اون روز که رفتیم بیرون وچای آتیشی زدیم تورگ Khansariha (8)
درضمن دلمون واسه آقا آرش یاسر جان سید رضای عزیز با رفیقش حسابی تنگ شدهKhansariha (8)
به امید دیدار

سلام علي جان Khansariha (8)
انشاا.. در برنامه بعدي چاي آتشي رو برقرار مي كنيم البته شما بايد دو ليوان چاي بخوري خخخخخخ يكي بجاي خودت و يكي هم بجاي دوستان كه نمي تونند بيان خخخخخ كه بعدا بتوني عنوان كني جاي شما هم يه ليوان چايي خورديم خخخخخ

ديشب رفتك الماس شرق . فندك زيپو پيدا كردم . از 60 هزار تا 100 هزار داشت . ولي يه چيزي گفت كه اينها همه چين ميزنه . حالا انشاا.. فرصتي پيش اومد يه برنامه ميزاريم ميريم ببينيم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-15 11:58 AM

(2014-02-15 10:17 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گلم
آقا پس منبعد از این ملاک قرار ها رو تاپیک قرار میدیم و دیگه منتظر زنگ یا smsکسی نمیشیم.هرکس هم که اعلام آمادگی کرد و نیومد دیگه برا حرفاش تره هم خوررررررررررررررررررررررررررررررد نمیکنیم
برای قرار قبلی چون آرش عزیز اعلام کرده بوذ هرکس میاد با شماره من هماهنگ کنه و اینکه تا ساعت 12 روز پنج شنبه فقط 1 نفر با من تماس گرفته بود و من این قضیه رو با آرش جان در میان کذاشتم و وقتی دیدیم 3نفریم قرار رو کنسل کردیم ولی اگر دوستان کوتاهی نمیکیردند ویه sms کوچولو میدادن قرارا کنسل نمیشد و همه دور هم جم میشدیم و گروه بچه هاس مشهد مستحکم تر میشد
حالا بازم دیر نشده اینشاالاه دیگه ازین مسائل پیش نیادKhansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)

سلام و درود ياسر جان ، چطوري برادر Khansariha (8)
ديروز اس زدم بهت خبري نشد .

ياسرجان من هم با شما موافقم . از اين به بعد هر زمان كه برنامه داشتيم . تو تاپيك اعلام مي كنيم . هر كدام از دوستان موافق بودند و تشريف آوردند ، قدمشون روي چشم . چرا ما برنامه خودمون رو كنسل كنيم . قول ميدم بهت ، اينجوري حداقل دو نفر از دوستان تشريف ميارند . اومدند كه خيلي خوب هست نيومدند ما خودمون برنامه مون رو اجرا كرديم . چون راهي ديگه نمونده .
شايدددددد دوستان به اين احتمال كه كسي نمياد استقبال نمي كنند . ولي همين كه بدونند در اون ساعت در محل قرار كسي هست و تنها نيستند شايدددددددد دوست داشتند اومدند كه ما در خدمتشون خواهيم بود . والسلام

البته دوستاني كه براي قرار و تفريحشون ارزش قائلند كه همه دوستان همين جوري اند ، ميان

دوستان عزيز توجه فرمايند . تا سه شنبه بطور قطعي اعلام مي كنيم كه چه روزي و چه ساعتي و در كجا برنامه داريم . دوستان كه تمايل داشتند و دوست داشتند و وقتشون آزاد بود خواستند تشريف بياورند . اگر دوستان ديگر حضور نداشته باشند من و اقا ياسر 100 % هستيم و مطمئن باشيد كه هر برنامه كه از طرف من و آقا ياسر گذاشته ميشه ما دونفر هستيم . و ديگر برنامه هاي ما كنسلي ندارد .

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-02-15 01:55 PM

با تشکر از آقا یاسر گل و آرش جان من با هردو تون موافقم قرار بگذارید هرکی خواست بیاد اعلام میکنه یا تماس میگیره با شما یا هرکسی که قرار رو داره هماهنگ میکنه بعد هم هرکی اومد اومد هرکی هم که نیومد یه چای آتیشی و تفریح سالم رو از درست داده.
من روز چهار شنبه زیر انداز ، آب ، قند ،چایی ،لیوان ، قلقلی(گدا جوش خخخخ) تو ماشین گذاشته بودم تا روز پنجشنبه بیام که همچین ضد حال خودرم که نگو ......

هرچی هم به یه بندخدایی sms و زنگ زدیم برای روز جمعه جواب نداد و مجبور شدم که در جوار کندر و خودم یه دنیا تنهایی برم دنبال یه پا که ........
انشااله دفعه بعد Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-15 02:08 PM

سلام رفقا . ارادتمند همگی شما . اقا ابوالفضل دلم برای شما و کندر تنگ شده ان شاا... به زودی در یک برنامه منسجم دیدارها تازه خواهد شد.