شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-12 12:00 PM

(2014-02-12 09:56 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح دوستان بخیر
منتظر اعلام آمادگی دوستان هستیم
Khansariha (8)

سلام وقت بخير ياسر جان Khansariha (8)

دوستان همه آمادگي دارند ياسر جان . چون بر مبناي استقبال دوستان برنامه گذاشته شده . فقط براي تعيين محل و زمان دوستان منتظر بودند كه اعلام شد . Khansariha (8)

چون زمان برنامه عوض شد لطفا دوستاني كه تشريف ميارند بقول اقا ياسر ، اعلام كنند . تشكر از هه دوستان

(2014-02-12 10:14 AM)mahmodmoshiry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان شاید من هم بیام البته اگر اجازه بدید وما رو قابل بدونید

سلام دوست عزيز Khansariha (8)

خيلي خوشحال خواهيم شد تا شما رو از نزديك ببينيم . اين قرارها براي دور هم جمع شدن و تفريح دوستان هست كه هر دوستي تشريف آورد مايه خوشحالي مي باشد . به اميد ديدار شما Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2014-02-12 12:19 PM

سلام بر دوستان گل
آرش جان من سرما خوردم شدیددددد سرفه امونمو بریده Khansariha (21)Khansariha (292)

اگه تا فردا ظهر یکم بهتر شدم حتماحتما میامKhansariha (252)

میخام اگه بشه یکم با شیپر بازی کنمKhansariha (188)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-12 12:37 PM

(2014-02-12 12:19 PM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان گل
آرش جان من سرما خوردم شدیددددد سرفه امونمو بریده Khansariha (21)Khansariha (292)

اگه تا فردا ظهر یکم بهتر شدم حتماحتما میامKhansariha (252)

سلام خیلی خوشحال میشم که در خدمتتون باشم ولی شیپرو نمیارم از دست این نیروی انتظامی عزیزKhansariha (290)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-12 12:50 PM

(2014-02-12 12:37 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-12 12:19 PM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان گل

سلام خیلی خوشحال میشم که در خدمتتون باشم ولی شیپرو نمیارم از دست این نیروی انتظامی عزیزKhansariha (290)

سلام و درود محسن جان Khansariha (8)

انشاا.. زودتر بهبود پيدا كني و بياي . سعي كن بيايي محسن جان . فردا هوا گرم هست .

ياسر جان هم حق داره كه شيپر رو نياره . با اون اتفاقي كه براش بوجود اومد . ريسك داره . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-12 07:33 PM

سلام به دوستان عزيز Khansariha (8)

خدمت دوستان عارضم كه من از الان 19.35 دقيقه تا جمعه دسترسي به نت ندارم . دوستاني كه براي قرار فردا حاضرند لطف كنند شماره آقا ياسر كه در چند پست قبل گذاشته اس بزنند . تشكر Khansariha (8)

ياسر جان بي زحمت منو در جريان بگذار تا ببينم فردا چه بايد كرد . چنانچه دوستان استقبال نكردند تا آخر شب منو مطلع كن تا يه فكري براي خودمون بكنيم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-12 11:12 PM

سلام به رفقای مشهدی. بنده هم متاسفانه در طول هفته مخصوصا اخر هفته امکان حضور ندارم البته موارد استثنا هم وجود داره. ولی جمعه سعی میکنم بیام. یا حق

RE: تاپیک بچه های مشهد - OneshotOnekill - 2014-02-12 11:28 PM

انشالله بتونم فردا در جمع دوستان باشمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-13 11:20 AM

سلام به همه دوستان به دلیل استقبال گرم و شدید دوستان برای برنامه امروز Khansariha (74)
برنامه کنسل شد
بدرودKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-02-13 12:27 PM

بچه های مشهد خیلی باحالند
یک هفته میان قرار میذارن که مثل الان اگه پستها رو بخونی چند صفحه میشه بعد روز قرار که میرسه همه همدیگه رو میپیچونن انگار نه انگار که قراری هم بوده
تویه همین برنامه این هفته دوستان مشهدی زیادی ابراز تمایل کرده بودن که خودم نمیدونستم اینقدر مشهدی تویه سایت فعالیت میکنن ولی.......
Khansariha (367)
من خودم به شخصه هفت هشت بار چنین اتفاقی واسم افتاده که دیگه امروز کلا بیخیال قرار گذاشتن شدم و دیگه هم به تاپیک بچه های مشهد نمیام
البته این رو هم بگم مشهد بچه های واقعا گلی هم داره که من رویه صحبتم با اونا نیست
یا حق

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-13 08:49 PM

باید شفاف سازی میکردین که چه کسی بد قولی کرده بچه های مشهد همشون گلن و هیچ استثنایی هم نداره . من الان تمام پستهای اخیر را نگاه میکردم و ندیدم کسی از دوستان اعلام حضور قطعی کرده باشه و سر قرار حاضر نشده باشه .بعد از مدتها یه قرار ملاقات گذاشته شد و دوستان هم حاضر شدند. اما اینکه اعلام برنامه میشه و به حد نصاب نمیرسه طبیعی هستش نمیشه توقع داشت با یک اعلام همه حاضر باشند . حالا این هفته نشد هفته بعد .