شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-10 12:27 PM

(2014-02-09 07:26 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . من هم به احتمال زیاد هستم . میگم احتمالا به این خاطر هست که یه موقع بد قول نباشم . صبح بریم تظاهرات عصر هم در خدمت دوستان باشیم. این جوری هم ادای دین به انقلاب کردیم هم به دوستان. انشا الاه که رفتنی شدیم ارش جان اگه ساعتو کمی زودتر تعیین میکردیم بهتر نبود؟ ساعت 2/30 تا نهایت 4/30 خیلی محدود میشیم .
من دوشنبه تا عصر از دوستان مهلت میخوام تا قطعی کنم. یا علی

سلام و درود سيد رضاي عزيز Khansariha (8)

انشاا.. سعي بر اين باشه كه تشريف بياريد . Khansariha (219)

درخصوص ساعت اگر دوستان تمايل دارند مبنا رو ساعت 14 ميزاريم از اونطرف هر زمان كه دوستان صلاح دونستند پايان برنامه در همانجا تصميم مي گيريم .Khansariha (48)

محل قرار دوستان ، تا ساعت 10 امشب دوشنبه اعلام خواهد شد . دوستاني كه اعلام آمادگي كردن براشون پيام از طريق موبايل ارسال خواهد شد . Khansariha (8)
(2014-02-09 09:24 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
بنده هم احتمالا بتونم بیام ، ولی تفنگ ندارم Khansariha (226)
یا علی

سلام محمد جان چطوري داداش Khansariha (8)مشتاق ديدار Khansariha (48)

محمد جان براي اون روز كه بهت اس زدم ولي مثل اينكه موقعيت نداشتي . البته بهت حق ميدم باتوجه به قرارهاي قبلي كه دوستان جا خال ميداند آدم انگيزه اش كم ميشه . ولي الحمدا.. دوستاني كه اونروز زيارتشون كردم همه بامرام و همه از اين بدقولي برخي دوستان شاكي . ولي قرار اونروز خودم و دوستان انگيزه اي گرفتيم كه در فردايش ساعت 6/5 همه دوستان كه اعلام حضور كرده بودند سر ساعت حتي زودتر در محل تشريف آورده بودند .

سعي كن محمد جان فردا تشريف بياري . خودت براي ما خيلي ارزش داري تفنگ هم نبود نبود . بالاخره قول ميدم شما بيشتر ازمن تير بندازي خخخخخخ Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-02-10 12:44 PM

برادر آرش حتما به من اس بده که من دیگه سایت نمیام یکم کارم در هم بر همه شاید دیگه نتونم بیام سایت تا چهارشنبه
Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-10 12:48 PM

(2014-02-10 12:44 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر آرش حتما به من اس بده که من دیگه سایت نمیام یکم کارم در هم بر همه شاید دیگه نتونم بیام سایت تا چهارشنبه

باشه بروي چشم ابوالفضل جان Khansariha (8)

حتما سعي كن بياي تا دوستان با رخ كندر آشنا بشن Khansariha (8)

خوب نمي دونم علي به توان2 كجا هستند

علي نوزاد ! برادر كجايي؟ از قرار ها عقب افتادي داداشKhansariha (48).

علي پرشين . چراشما نمياي برادر Khansariha (256).

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-11 12:50 AM

سلام و درود دوستان عزیز Khansariha (8)

باتوجه به استقبال دوستان ، برنامه فردا سه شنبه22/11/92 به روز پنج شنبه 24/11/92موکلول شد . برخی از دوستان برای فردا موقعیت نداشتند تشریف بیارند و برخی از دوستان هم اطلاع نداشتند و تمایل داشتند در برنامه حضور داشته باشند . خوب برای اینکه تمام دوستان که علاقمند و تمایل دارند تشریف بیارند برنامه تغییر کرد .

فردا پیگیر مکان مناسب و بدون دغدغه هستیم تا دوستان در محیط آرام به تفریح بپردازند .Khansariha (8)

ضمنا زمان حضور متعاقبا اعلام خواهد شد . Khansariha (8)

دوستان برای هدف قرار دادن اگر موردی در دسترس دارند از قبیل شیشه استیک و ... حتما با خودشون بیارند . البته کاغذ فیلد تارگت موجود هست Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-11 09:22 AM

سلام و درود به دوستان عزیز Khansariha (8)
صبح روز 22 بهمن بخیر Khansariha (8)
خسته نباشید به تمامی دوستان و عزیزانی که در راهپیمایی شرکت کردند . Khansariha (8)

ظاهرا بعضی از دوستان برای استفاده از اینترنت با مشکل مواجه شده ا ند که برای اطلاع این عزیزان پیام ارسال شد . Khansariha (8)

یاسر جان بعداظهر وقتت آزاد هست ؟ تا چند محل رو درنظر گرفتم بریم ببینم برای برنامه روز پنج شنبه خوب هست .

دوستانی که ماشین دارند اگر مقدور هست زیرانداز باخودشون بیارند البته هرچه که نیاز می بینید بیارید . Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-02-11 05:06 PM

ماشاله دوستان مشهدی رفتن راه پیمایی و همگی خسته اند
ولی Khansariha (256) همیشه بالاست

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-02-12 07:44 AM

سلام صبح چهارشنبه دوستان بخیر

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-12 09:39 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

آرزوي روز خوبي توام با نشاط براي شما عزيزان دارم Khansariha (8)

دوستان و سروران گرامي "

قرار فردا پنج شنبه ساعت 13.30 دقيقه ظهر

محل : ابتداي بلوار دانشجو از ورودي صد متري امام علي . حاشيه رودخانه .

با اقا ياسر صحبت كردم كه ايشان داخل رودخانه حاشيه صدمتري ، محل خوبي براي قرار فردا عنوان كردند .
دوستاني كه موافقند اعلام كنند و اگر محيطي ديگري مدنظر دارند عنوان كنند تا با اتفاق دوستان كه تشريف مي آورند تصميم نهايي اتخاذ بشه . ياحق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-12 09:56 AM

صبح دوستان بخیر
منتظر اعلام آمادگی دوستان هستیم
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mahmodmoshiry - 2014-02-12 10:14 AM

سلام

دوستان شاید من هم بیام البته اگر اجازه بدید وما رو قابل بدونید