شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-02-09 05:04 PM

(2014-02-09 11:56 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشااله من هم با فرزند خواندم (کندر) تا جایی که بتونم و بپیچونم خخخخخخخخخخ میامKhansariha (256)Khansariha (256)

سلام عمو ابولفضل
یه برنامه شکار بذار تا فصل شکار تموم نشده

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-09 05:21 PM

(2014-02-09 03:17 PM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما که با اجازه داریم سه شنبه مشرف میشیم مکه که باز هم همجواری با دوستان رو از دست میدهیم......انشااله که خوش بگذره...........Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

التماس دعا Khansariha (8)

بسلامتي تشريف ببريد و برگرديد Khansariha (48)
(2014-02-09 03:42 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان به احتمال زیاد ما هم کوله کشی دوستان رو به عهده میگیریم
Khansariha (8)

سلام و درود ياسر جان Khansariha (8)

حالا مي خواي كوله كشي كني . خيلي خوب بسيار عالي . اونوقت من چكار كنم ؟

ياسر جان زحمت هماهنگي برنامه با شما . چون دوستان شماره شما رو دارند و در تاپيك گذاشتيد .چطوره ؟

جهت محل قرار ، ببينيم دوستان بيشتر كدوم منطقه شهر هستند . همون منطقه قرار بزاريم .Khansariha (8)

از آقاي حسيني خبري نشد . ايشون از اين برنامه ها زياد استقبال مي كنند . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-09 06:07 PM

سلامی دوباره به دوستان گل
امروز صبح به اتفاق یکی از دوستان که 2 ماهی هست واسش AR6 گرفتم رفتیم بیرون که نتیجه شد Khansariha (58) حدود 17 یا 18 تا زاغ و کلاغ .عقده روز جمعه رو در آوردم.دوستانی که همراه ما بودن میدوننKhansariha (256)
جای همه دوستان خالی
به علت شلیک از داخل ماشین و در دسترس نبودن همه کلاغ ها و زاغ ها عکس نگرفتیم Khansariha (8)
اینشاالاه 3 شنبه در رکاب دوستان خدمت کنیمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-09 06:36 PM

(2014-02-09 06:07 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز صبح به اتفاق یکی از دوستان که 2 ماهی هست واسش AR6 گرفتم رفتیم بیرون که نتیجه شد Khansariha (58) حدود 17 یا 18 تا زاغ و کلاغ .عقده روز جمعه رو در آوردم.دوستانی که همراه ما بودن میدوننKhansariha (256)
جای همه دوستان خالی
به علت شلیک از داخل ماشین و در دسترس نبودن همه کلاغ ها و زاغ ها عکس نگرفتیم Khansariha (8)

سلام یاسر جان حال کردم بلخره انتقام روز جمعه رو گرفتی داداش فقط کاش منم اونجا بودم Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-09 06:42 PM

(2014-02-09 06:36 PM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-09 06:07 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جای همه دوستان خالی

سلام یاسر جان حال کردم بلخره انتقام روز جمعه رو گرفتی داداش فقط کاش منم اونجا بودم Khansariha (8)Khansariha (8)

مرسی داداش این دفعه خواستم برم کلاغ زنی خبرت میکنم با هم بریم .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-09 07:15 PM

جای همه دوستان خالی

سلام درود ياسر جانKhansariha (8)

تيغ برا Khansariha (256)

ياسرجان هماهنگي برنامه با شماست Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-09 07:26 PM

سلام دوستان . من هم به احتمال زیاد هستم . میگم احتمالا به این خاطر هست که یه موقع بد قول نباشم . صبح بریم تظاهرات عصر هم در خدمت دوستان باشیم. این جوری هم ادای دین به انقلاب کردیم هم به دوستان. انشا الاه که رفتنی شدیم ارش جان اگه ساعتو کمی زودتر تعیین میکردیم بهتر نبود؟ ساعت 2/30 تا نهایت 4/30 خیلی محدود میشیم .
من دوشنبه تا عصر از دوستان مهلت میخوام تا قطعی کنم. یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2014-02-09 09:24 PM

با سلام
بنده هم احتمالا بتونم بیام ، ولی تفنگ ندارم Khansariha (226)
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-10 08:24 AM

سلام صبح روز دوشنبه دوستان بخير و شادي Khansariha (8)

آرزومندم همگي دوستان اوغات خوشي رو داشته باشند Khansariha (8)

[تصویر: 13919209071.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2014-02-10 09:28 AM

اقای سلیمی انشااله قدرشو بدونین من سال 85 رفتم ولی زیاد قدرشو ندونستم حالا هی یادم میاد دلم میسوزه شما اینجوری نباشی
التماس دعا
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)