شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-07 04:45 PM

سلام و درود به دوستان عزیز Khansariha (8)

جا داره از دوستان که تشریف آوردند تشکر جانانه بکنم . دم همه شما گرم . چی دوستانی که تشریف آوردند و چه دوستانی که موقعیت وشرایطش رو نداشتند و نیومدند Khansariha (8)

دیروز آقا یاسر ، آقا محسن ، آقا ابوالفضل ، سید رضای عزیز ، سیدعلی عزیز و خودم در محل قرار ، راس ساعت 16 حضور داشتند که واقعا مجددا تشکر می کنم . و خیلی خوشحال شدم که همچنین دوستانی داریم و از نزدیک زیارت کردیم .
دوستانی که تشریف نیاوردند انشاا.. در فرصت های بعدی در خدمت خواهیم بود . Khansariha (8)Khansariha (8)

دیروز برای امروز جمعه حضورا برنامه ریزی شد که از ساعت 6.5 صبح در خدمت دوستان عزیز بودیم که خیلی خوش گذشت . جای همه دوستان خالی بود . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-07 09:41 PM

سلام و عرض خسته نیاشید یه آرش عزیز جناب حسینی که خیلی زحمتشون دادیم و سید علی عزیز که اینشاالاه هرچه سریع تر یه اسلحه عالی میخره
به من که امروز در جوار دوستان خیلی خوش گذشت
اینشاالاه سعادت داشته باشیم باز هم دوستان روزیارت کنیم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-07 10:03 PM

با سلام
امروز واقعا به من خوش گذشت واز اینکه در کنار دوستان بودم واقعا لذت بردم
همینجا از همه دوستان که زحمت کشیدن خوصوصا اقا رضای عزیز آرش جان واقا یاسر گل تشکر میکنم
انشاالله یاسر جان تفنگ رو گرفتم میریم شکار گراز خخخخخ
به امید دیدار مجدد همه دوستان گل
پیروز وسربلند باشید

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-08 08:07 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

صبح روز اول هفته بخير . Khansariha (8)

انشاا.. هفته خوبي رو داشته باشيد . Khansariha (219)

حاج محسن و اقا ابوالفضل جاي شما ديروز خالي بود . Khansariha (8)

انشاا.. فرصتي پيش بياد تا دوستان عزيز ديگر ، تشريف بياوردند و برنامه هاي بعدي درخدمت همه عزيزان باشيم .Khansariha (219)

(2014-02-06 10:00 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
انشاا... به دوستانی که امروز رفته بودن الماس شرق خوش گذشته باشه
من امروز صبح رفته بودم اخلمد که الان رسیدم خونه و نتونستم بیام سر قرار انقدر سرد بود که نگو....
چند تا عکس هم گرفتم که براتون می گذارم

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

تشكر از عكس هايي كه قرار داديد . هميشه پايدار و سر حال و سلامت باشي . انشاا.. شرايطي پيش بياد تا شما رو از نزديك زيارت كنيم . ياحق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2014-02-08 10:54 AM

سلام بر دوستان گلم

آقا من که از زیارت تمامی دوستان توی الماس شرق واقعا خوشوقت شدمKhansariha (8)

ایشاا... که جمعه بهتون خوش گذشته بوده باشه وجای ما رو هم حسابی خالی کرده باشین...Khansariha (226)

آرش جان یه عکسی! پیغامی! پسغامی! چیزی تو سایت بزارین تا دلم بسوزه که چرا نیومدم خخخخخخKhansariha (8)

علی جان موضوع شکار گراز چیه!!!!!!!! اونم با سلاحی که هنوز نخریدی !Khansariha (290)

یاسر جان داداش یه برنامه بیرون بزار تا شیپر شما روهم از نزدیک زیارتش کنیمKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - vahidba - 2014-02-08 11:14 AM

سلام خدمت دوستان گل

ما رو هم در جریان میذاشتین که میخواین برین شکار Khansariha (226)

کجاها رفتین، چی زدین :D
----

سوال بعدی اینکه این دوربین رو یکی از بچه ها داره واسه فروش : BSA Stealth Tactical 4-16x44

نظرتون + قیمتی که فی میخوره بگین
دست دوم تمیز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 43943552618316456671.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-08 11:44 AM

(2014-02-08 11:14 AM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل

----

سوال بعدی اینکه این دوربین رو یکی از بچه ها داره واسه فروش : BSA Stealth Tactical 4-16x44

نظرتون + قیمتی که فی میخوره بگین
دست دوم تمیز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 43943552618316456671.jpg]
قیمتشو چند میگه ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-08 11:56 AM

(2014-02-08 10:54 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان گلم

ایشاا... که جمعه بهتون خوش گذشته بوده باشه وجای ما رو هم حسابی خالی کرده باشین...Khansariha (226)

آرش جان یه عکسی! پیغامی! پسغامی! چیزی تو سایت بزارین تا دلم بسوزه که چرا نیومدم خخخخخخKhansariha (8)

علی جان موضوع شکار گراز چیه!!!!!!!! اونم با سلاحی که هنوز نخریدی !Khansariha (290)

یاسر جان داداش یه برنامه بیرون بزار تا شیپر شما روهم از نزدیک زیارتش کنیمKhansariha (48)

سلام و درود محسن جان Khansariha (8)
ما هم از ديدن شما خوشحال شديم .Khansariha (8)
جاي شما حسابي خالي بود . بالاخص زمان صبحانه خوردن تو اون هوا سرد .
ما هم بيشتر بخاطر اينكه دل شما نسوزه عكس نگرفتيم . چون با دل شما حالا حالاها كار داريم خخخخخ.

شيپر رو هم من و اقاي حسني و يكي از دوستان بامرام اقاي حسيني از طرف شما ديديمش . يكم نوازش كرديم . البته يك دست نوازنش از طرف شما كشيدم خخخخ
انشاا.. در برنامه هاي بعدي تشريف بياريد تا بيشتر در خدمت باشيم .Khansariha (8)
(2014-02-08 11:14 AM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل

سلام اقا وحيد Khansariha (8)

به دوستان در همين تاپيك اطلاع رساني كرديم . و قرار جمعه رو روز پنج شنبه فيكسش كرديم . انشاا.. در فرصت بعدي كه قرار شده هفته اي يكبار برنامه بزاريم حتما تشريف بياريد . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-08 12:50 PM

(2014-02-08 10:54 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان گلم

سلام محسن جان خیالت راحت کنار آتیش حسابی جاتو خالی کردیم وبه یادت یک لیوان چای آتیشی زدیم تو رگ
واما موضوع شکار گراز داشتم بایاسر جان شوخی میکردم انشا الله تفنگ جدید رو که گرفتم فصل شکار با بچه ها میرم شکار بعد
فصل هم هدف زنی میرم
جات حسابی خالی بود

RE: تاپیک بچه های مشهد - vahidba - 2014-02-08 12:53 PM

خب همون قرار روز جمعه رو پنج شنبه شب میگفتین تو سایت میومدن خیلی ها Khansariha (8)Khansariha (9)