شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-05 12:33 PM

(2014-02-05 12:29 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-05 11:43 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)
یاسر جان یک برنامه ماهیگیری نمیخای ردیف کنی داداش؟

سلام و درود علي جان Khansariha (8)

كم پيدايي برادر . راستي پسرت چطوره اسمش چي بود ؟ ( آقا خروسه رو ميگم )

مرد حساب بعد مدتها اومدي ميخواي بري ماهيگيري . برنامه قرار گذاشتيم با دوستان افتخار بدين بياين تا ديدارها تازه گردد . يادش بخير علي زماني كه اولين شليك با وايروخ 90 تو حياط مادر بزرگ كرديم ! يادته . ماشاا.. مثل توپ 106 صدا كرد خخخخخ يادش بخير واقعاً . Khansariha (8)

دوستان عزيز من فردا 100% طبق قرار اونجا هستم . منتظر تمام شما بزرگواران هستم .Khansariha (8)
سلام آرش جان
گفتم که ازین برو بچه مشهد بخاری بلند نمیشه
منو شما و سید علی هستیم فکر نمیکنم کس دیگه ای بیاد
Khansariha (226)
کجایی داداش؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-05 12:51 PM

سلام و درود به بزرگ مرد شكار و ماهيگير استان Khansariha (8)

ياسرجان . نااميد نباش دوستان حتما ميان . محل قرار و زمان قرار خوب هست .Khansariha (8)
من خودم با وجود اينكه ماشينم خراب هست حتما فردا در خدمت هستم .

فصل شكار تموم ميشه و بعدش بايد تمرين تيراندازي كنيم . يه جورايي براي خودمون برنامه بزاريم تا در زندگيمون يه برنامه ورزشي داشته باشيم . در پست قبلي گفتم ما عشق نمي ورزيم به تفنگمون .
در طي همين فصل چندين بار كه به كوه رفتم در دماي هواي سرد كوهستاني افرادي رو ديدم كه به كوه پيمايي اومدند بعضي ها حتي با خانواده . چون من تابستونا زياد ميرم كوه و بيابون اكثر افراد رو مي شناسم . يك ماه پيش كه عكس هاش رو تو تاپيك گذاشتم رفتم كوه كه هوا خيلي سرد بود ديدم چند نفر اونجا هستند تا منو ديدند شناختند . جالبه بهشون گفتم هواي سرد با خانواده سرما نمي خوريد . گفتند ما از صبح اومديم چادر زديم كسي كه به طبيعت عشق بورزه اگر سنگ هم بباره مياد . مي گفت اگر هفته يكبار نيايم حتما هفته بعدش بايد بيايم و الا مريضي روحي مي گيرم . حالا ياسر جان ، ما و دوستان بايد خودمون براي خودمون ارزش قائل بشيم ، وقت بگذاريم همش كه نميشه كار ، درسته كه مشكلات زياد هست ولي براي همه يه جورايي مشكل هست. تفريح و طبيعت غذاي روح آدمه .
دوستان همه عزيز و سرور من هستند خداي نكرده گفته هايم جسارت به كسي از عزيزان نباشه . Khansariha (8). خودمون بايد بفكر باشيم و موضوع رو جدي بگيرم . Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2014-02-05 01:34 PM

(2014-02-05 12:33 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-05 12:29 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-05 11:43 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)
یاسر جان یک برنامه ماهیگیری نمیخای ردیف کنی داداش؟

دوستان عزيز من فردا 100% طبق قرار اونجا هستم . منتظر تمام شما بزرگواران هستم .Khansariha (8)
سلام آرش جان
گفتم که ازین برو بچه مشهد بخاری بلند نمیشه
منو شما و سید علی هستیم فکر نمیکنم کس دیگه ای بیاد
Khansariha (226)
کجایی داداش؟
سلام به دوستان
من به همه بزرگوارها ارادت دارم Khansariha (8)
اگر هنوز قطعی اعلام نکردم بخاطر اینه که شاید...شاید...شاید... یک درصد کنسل بشه من پیش شما شرمنده بشم ولییییییییییی... به احتمال خیلی قوی میام
یاسرجان شمارتو برداشتم حتما هماهنگ می کنم
خیلی دوس دارم شما دوستانو از نزدیک زیارت کنمKhansariha (8)
اینم از من دیگه چی؟Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - alisalimi - 2014-02-05 02:21 PM

سلام به مشهدیای باحال Khansariha (48)

اقا راستش منم که چشمتون روز بد نبینه دو روزه مریضم و افتادم تو خونه بیشتر به خاطر این هست که نمیتونم بیام و از طرف دیگه سنم طوری نیست که بخوام تنها بیام و باید با خانواده بیام که فکر نکنم فردا بشه بکشونمشون الماس شرق برای همین گفتم این دو روز رو خونه بخوابم تا بهتر بشم که شاید بتونم جمعه برم شکار..............یاعلیKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-06 08:57 AM

سلام و صبح بخیر به دوستان عزیز
Khansariha (8)
آرش جان کجایی ماشین به کجا رسید
داداش برا بعداز ظهر شما کجایی اکر ماشین نداری یه جا قرار بزار بیام دمبالت هوا سرده
دوستان برا بعد از ظهر ساعت 4 الماس شرق کس دیگه ای نبووووووووووووووووووووود رفتیم ها
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-06 09:00 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

قرارمون يادت نره ، دير نكني منتظرم ................. خخخخخخ Khansariha (8)

مخلص دوستان بامرام و عزيز Khansariha (8)

امروز بعداظهر ساعت16 الماس شرق در خدمت دوستان هستم Khansariha (256)

طبقه همكف . جنب آسانسور Khansariha (8)

دوستان به كسي چيزي نگين يه وقتي ، يه خيّري پيدا شده ميخاد ساچمه 4/5 و 5/5 جي اس بي در گرين هاي مختلف نذر كنه دير نكنيد كه تموم ميشه خخخخخخخخ Khansariha (219)

ياسر جان درخدمت هستم . ماشين بسلامتي درست شد . بخاطر اينكه به قرار امروز برسم و پيش دوستان شرمنده نشم . ديشب تا ساعت 2 شب ماشينو رو براه كردم . البته يه مقدار جزئي مونده ولي درست شد . اون شب يكي از پولك هاي بغل موتور زده بود بيرون و درپوش ترموستات هم تركيده بود . ولي بخير گذشت كه سيلندر نتركيده بود . واتر پمپ عوض كردم . ضد يخ هم ريختم ولي نمي دونم چرا بخاري گرم نميكنه . كه احتمال يخ زدگي اب هاي داخل راديات هست . ماشين رو گذاشتم تو آفتاب تا گرم بشه . ممنون از لطفت ياسر جان . بعدازظهر مي بينمت . بريم پيش ميرنژاد ببينيم چي داره .هم فال و هم تماشا . بهتر از همه ديدن دوستان بامرام هست كه خودش يه دنيا مي ارزه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-06 09:47 AM

سلام
ماکه سر ساعت انشا الله جای اسانسوریم البته اگه شما دیر بیاین هی از اسانسور بالا وپایین میرم تابیاید خخخخخخ
اینم پرچمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2014-02-06 09:50 AM

سلام بر دوستان گرام....Khansariha (256)

آقایون قرار ما ساعت 16 الماس شرق دوستان با مرام یک وقت واسه ما باز کردن ت زیارتشون کنیم این موقعیتو از دست ندین که دیگه گیر نمیاد هااااا...

علی جان(پرشین) Khansariha (8)
کجایی بابا ... نمیخای با یکی از اون BMWهات به ما افتخار بدی؟؟؟

آرش جانKhansariha (8)
حاج محمود از دوستان بسیار نزدیک یکی از همکارامه که یکی دوبار پیشش رفتم وخرید داشتم اتفاقا خیلی دلم میخاد دوباره یه سر برم پیشش چون جنسای خوبی داشت ،هم فاله هم تماشا....

مصطفی جان Khansariha (8)
شماکجایی داداش؟ اگه میتونی بیا شاید امروز برنامه واسه فرداهم جور شد رفتیم بند گلستون شکار مرغابی خخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-06 01:16 PM

(2014-02-06 09:47 AM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ماکه سر ساعت انشا الله جای اسانسوریم البته اگه شما دیر بیاین هی از اسانسور بالا وپایین میرم تابیاید خخخخخخ
اینم پرچمKhansariha (256)

سلام و درود سيد علي عزيز Khansariha (8)

من هم بيشتر بخاطر آسناسور بازي گفتم كنار آسانسور خخخخخخ

(2014-02-06 09:50 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش جانKhansariha (8)
حاج محمود از دوستان بسیار نزدیک یکی از همکارامه که یکی دوبار پیشش رفتم وخرید داشتم اتفاقا خیلی دلم میخاد دوباره یه سر برم پیشش چون جنسای خوبی داشت ،هم فاله هم تماشا....

سلام و درود محسن عزيز Khansariha (8)

بسيار خوب Khansariha (8)
محمود اقا بسيار فروشنده باانصافي هست . درسته برخي از جنس هاش از جايي ديگه گرون هست چون قيمت خريدش بالا هست . و الا بنده خدا با مشتري كنار مياد .

دوستان من دارم ميرم خونه انشاا.. شما رو زيارت خواهم كرد .

دوستاني كه امروز تشريف آورند جهت برنامه هاي بعدي هم صبحت خواهد شد . شايد هم براي فردا برنامه ريزي شد .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2014-02-06 10:00 PM

سلام بر دوستان
انشاا... به دوستانی که امروز رفته بودن الماس شرق خوش گذشته باشه
من امروز صبح رفته بودم اخلمد که الان رسیدم خونه و نتونستم بیام سر قرار انقدر سرد بود که نگو....
چند تا عکس هم گرفتم که براتون می گذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.