شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - alisalimi - 2014-02-04 01:08 PM

(2014-02-04 11:44 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش ماشین درست شدKhansariha (8)
داداش با این هوای سرد بهتر نیست بریم یه جای گرم مثلا الماس شرق؟؟؟

من که نمیام بخوام نظر بدم ولی شما ها یخ میزنید بهتره برید یک جای سر بسته الماس شرق ایده خوبی هستKhansariha (399)
رفیق صندوق پیام خصوصیت پر هستKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-04 01:24 PM

سلام دوستان Khansariha (8)
من با روز پنج شنبه موافقم چون جمعه به احتمال زیاد نباشم ونتونم بیام وشرمنده بشم همون پنج شنبه خوبه ساعتشم خوبه مکانم هرجاکه همه موافق باشن من با پارک ملت مشکلی ندارم ،الماس شرق هم خوبه خلاصه هرچی صلاح میدونید دوستان مادر خدمتیم
اینم پرچمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-04 01:30 PM

با اجازه دوستان و بزرگترها
هرکی با پنج شنبه ساعت 16 داخل الماس شرق ورودی قسمت پارکینگ موافقه اعلام کنه و شماره موبایل یادتون نره که همدیگرو گم نکنیم
09151162089

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-04 01:41 PM

سلام ودرود به دوستان Khansariha (8)
خوب بالاخره نيروهاي خودجوش بجوش اومدند خخخخخ

ياسر جان پيشنهاد خوبي هست .

دوستان برنامه رو بر مبناي پيشنهاد اقا ياسر فيكسش مي كنيم . پنج شنبه ساعت 16 ، الماس شرق . هم فال و هم تماشا . ديدار دوستان هم كه خودش كلي سعادت هست . دوستان اعلام آمادگي كنند ببينيم چند نفر ميشيم . خواهشي كه از دوستان دارم اينه كه حتما اعلام آمادگي كردند بيان . قول ميدم بد نگذره . يه خاطره خوبي باشه واسه همه Khansariha (8)

محل تجمع داخل الماس طبقه همكف كنار درب آسانسور . دوستان چطوره ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-04 02:01 PM

سلام
آقا خوبه منم با الماس شرق موافقمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-04 02:37 PM

تا اینجا شدیم من آقا آرش و آقا سید علیKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-04 04:28 PM

سلام رفقای مشهدی. مشکل اینه من 5 شنبه در خدمت خانواده هستم . جمعه از صبح تا شب مشکل ندارم . در ضمن این که سرما نیست . ..بزنیم بیرون شهر

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-04 06:59 PM

(2014-02-04 04:28 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام رفقای مشهدی. مشکل اینه من 5 شنبه در خدمت خانواده هستم . جمعه از صبح تا شب مشکل ندارم . در ضمن این که سرما نیست . ..بزنیم بیرون شهر

سلام و درود سيد رضاي عزيز Khansariha (8)

من به جاي شما باشم . خانواده رو با خودم ميارم الماس شرق . خودم ميام سر قرار . خانواده رو ميگم از طبقه اول بازديد كنند تا طبقه سوم . معمولا خانوم ها سه طبقه يه مجتمع رو دو ساعت زمان ميبره تا برسن . اينجوري با يه تير دو هدف ميزني . 1- خودت به قرار ميرسي 2- خانواده رو بيرون آوردي خخخخ

براي بيرون رفتن همونجا با دوستان يه برنامه ريزي مي كنيم .
انشاا.. براي برنامه هاي بعدي مثل هدف زني و گروپ گيري در فصول غير شكار با دوستان به توافقات برسيم كه با جديت هفته اي يه برنامه داشته باشيم . البته مشكل اين هست ما عاشق تيراندازي هستيم ولي عشق نمي ورزيم . با جديت دنبال نمي كنيم و الا هفته يه روز دور هم جمع بشيم كم كم خودش تبديل به يه برنامه ثابت ميشه كه به احتمال قوي تعداد دوستان بيشتر خواهد شد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - alisalimi - 2014-02-04 10:44 PM

فردا تمام مقاطع تحصیلی در سرتاسر استان خراسان رضوی تعطیل میباشدKhansariha (224)Khansariha (123)Khansariha (402)Khansariha (57)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-04 10:52 PM

اخ جون . کاش من هم پیش دبستانی بودم. ارش جان فرمایش شما کاملا متین . شما پیشکسوت بچه های مشهد هستین و اطاعت امر شما واجب. تمام تلاشمو خواهم کرد . به امید دیدار