شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-03 12:25 PM

ما مخلص همه بچه محل ها هم هستیم
منم موافقم فقط دوستان مثل دفعه قبل بد قولی نکنید خدایش دفعه پیش فقط من و آقا محسن امدیم سر قرار
بازم ما کوچیک بزرگان هستیم هر چی شما بگید دوستان
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-03 12:48 PM

اقا ما هم هستیم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-03 01:00 PM

سلام و درود Khansariha (8)

خيلي خوشحال شدم كه دوستان اظهار تمايل كردند . Khansariha (8)

خودم ، اقا ياسر ، آقاي حسيني ، سيد علي عزيز . آقا محسن تا اينجاي كار اعلام آمادگي كردند .

دوستان پنج شنبه بعدازظهر هر ساعتي كه مقدور هست عنوان كنيد هر جا كه دوستان راحت هستند همديگر رو ملاقات كنيم .دوستان ديگر هم خوشحال مي شويم كه اينجا اعلام آمادگي كنند . مهندس احمدي عزيز علي اقا نوازد و رفعتي و همچنين دوستان عزيز ديگر . ببخشيد اگر اسمتون يادم نيست . بالاخره اين دفعه هر جور هست بياين . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2014-02-03 01:29 PM

سلام دوستان من هم هستم
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2014-02-03 01:57 PM

ارش جان مگه برنامه روز جمعه نیست ؟ شاید 5 شنبه نتونم بیام . ولی جمعه از صبح هستم . فقط بارندگی میتونه برنامه را کنسل کنه که اون هم خبری نیست

RE: تاپیک بچه های مشهد - سید علی - 2014-02-03 02:20 PM

سلام
زحمت گذاشتن روز قرار وساعتش رو هم بکشید وهمه هماهنگ باشن تا به امید خدا با هم اشنا بشیم ودوستان خوبی برای هم باشیم
یا حق

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2014-02-03 05:31 PM

سلام بر دوستان Khansariha (256)
اگه تونستم من هم می یام البته 5 شنبه

RE: تاپیک بچه های مشهد - OneshotOnekill - 2014-02-03 07:06 PM

دوستان مشهدی عزیز منم خیلی خوشحال می شم که بتونم در کنار شما اساتید باشمKhansariha (8)
مخصوصاً جناب حسینی عزیزKhansariha (256)
اگر به زمان بندی برنامتون خورد بنده هم پنج شنبه از صبح تا ساعتای 3 وقت دارمKhansariha (214)

Khansariha (8)
انشالاه این برنامه ها بازم تکرار شه Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2014-02-04 11:35 AM

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

تشكر از دوستان عزيز Khansariha (8)
باتوجه به استقبال دوستان در روز پنج شنبه ، قرار روز پنج شنبه . ساعت رو بااجازه دوستان بعداظهر ساعت 16 ميزاريم . محل قرار پارك ملت درب حاشيه بلوار وكيل اباد . .
دوستان اگر نظري دارند اعلام نمايند . درخصوص ساعت و محل قرار .

آقاي حسيني سعي كنيد بيايد . حالا ساعت رو طوري تنظيم كنيد تا در خدمت باشيم . اگر ساعت خاصي مد نظر هست جهت روز پنج شنبه عنوان كنيد تا در خدمت باشيم . جمعه اكثر دوستان احتمالا در خدمت خانواده باشند و موقعيت نداشته باشند ولي اگر دوستان روز جمعه تمايل دارند من خودم هر ساعتي كه دوستان موافق باشند در خدمت هستم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2014-02-04 11:44 AM

سلام داداش ماشین درست شدKhansariha (8)
داداش با این هوای سرد بهتر نیست بریم یه جای گرم مثلا الماس شرق؟؟؟